• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Józefosław
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Stare Babice

(11)
  • Lokal Stare Babice

    Stare Babice

    • 12 000 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala magazynowa - magazyn, produkcja, położony w Starych Babicach. Lokal o powierzchni 650m2, ( w tym 50m2 pomieszczeń biurowych). Budynek murowany, ciepły, bezpieczny....

  • Sprzedam dom Stare Babice Bajkowa 7, BEZPOŚREDNIO
    Sprzedam dom Stare Babice Bajkowa 7, BEZPOŚREDNIO

    Stare Babice

    • 2 270 000 zł cena
    • 247 m2 powierzchnia
    • 9 191 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Dom z przyłączem do wszystkich mediów z bezpośrednim dostępem do asfaltowej i oświetlonej drogi gminnej. Wybudowa...

  • Lokal użytkowy Stare Babice
    1 / 10
    Lokal użytkowy Stare Babice

    Stare Babice

    • 14 760 zł cena
    • 187 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal o powierzchni 187 m2 zlokalizowany w gminie Stare Babice . Dobry dojazd do trasy A2, S8. Budynek z 2023 roku. Teren zamknięty i monitorowany. Lokal wykończ...

  • DZIAŁKA BUDOWLANA | MPZP | 1776M2 | UL. KRĘTA

    Stare Babice » ul. Kręta

    • 699 000 zł cena
    • 1 776 m2 powierzchnia
    • 394 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ---NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlano-usługowa o powierzchni 1 776 m² (ok. 50m x 37m), położona w jednej z najbardziej pożądanyc...

  • 1 / 4
    Teren inwestycyjny w Starych Babicach – 4063m2

    Stare Babice » ul. Kręta

    • 2 844 100 zł cena
    • 4 063 m2 powierzchnia
    • 700 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    ---NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlano-usługowa o powierzchni 4 063 m², położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji St...

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Stare Babice

    • 2 450 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 14 412 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DMD ESTATE Marcin Domański
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Stare Babice

    • 2 449 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 8 747 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 2
    Bezpośrednio działka Stare Babice 997 m2

    Stare Babice

    • 60 000 zł cena
    • 997 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Przedmiotem ogłoszenia jest działka rolna o powierzchni 997 m2 w Starych Babicach (dzielnica Pohulanka), gmina Stare Babice. Rzutem działki jest prostokąt. Działka nie jest użytkow...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Stare Babice

    Stare Babice

    • 650 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 465 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana ( budownictwo jednorodzinne) w Starych Babicach. Wszystkie media w ulicy: prąd, gaz, woda, kanalizacja. Brak ogrodzenia. Droga asfaltowa. Pełna własność. Kont...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Stare Babice

    • 3 950 000 zł cena
    • 323 m2 powierzchnia
    • 12 230 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam działkę za Sanem - Stalowa Wola

    Stare Babice

    • 18 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka za Sanem, proszę o kontakt to podam nr działki i będzie można sobie ją zobaczyć. [tel] [email]

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Macierzysz

    Macierzysz

    • 4 335 000 zł cena
    • 8 500 m2 powierzchnia
    • 510 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Ożarów/Macierzysz. Grunt inwestycyjny o powierzchni 8500m2 (ca 163x54m) posadowiony na płaskim terenie przy drodze z kostki brukowej. Nieruchomość sąsiaduje z nowymi magazynami ora...

  • 1 / 2
    Działka Klaudyn ul. -----------------------------

    Klaudyn » ul. Słowackiego

    • 14 850 000 zł cena
    • 45 000 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Grunt inwestycyjny o powierzchni 45000m2 (45mX 1000m) zlokalizowany w gminie Stare Babice. Nieruchomość usytuowana węższym bokiem przy gminnej drodze asfaltowej. Grunt na chwilę ob...

  • Działka Klaudyn

    Klaudyn

    • 8 100 000 zł cena
    • 9 000 m2 powierzchnia
    • 900 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka o przeznaczeniu usługowo-produkcyjnym objęta PZP (symbol U/P). Możliwość wszelkiej działalności gospodarczej, której uciążliwość nie wykracza poza działkę lub zespół działe...

  • 1 / 2
    Lokal Macierzysz Wieruchów ul. Sochaczewska

    Macierzysz » ul. Sochaczewska

    • 30 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia magazynowa na obrzeżach Warszawy. Teren zamknięty z monitoringiem, funkcjonalny, wyposażony w infrastrukturę techniczną. Obiekt w sąsiedztwie węzła ko...

  • 2 - pokojowe mieszkanie na wynajem 44 m2 z GARAŻEM i BALKONEM

    Zielonki-Parcela

    • 2 300 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    2 - pokojowe mieszkanie na wynajem 44 m2 z GARAŻEM i BALKONEM, położone na 1 piętrze Zamieszkaj w nowym, ładnym i cichym mieszkaniu! Lokalizacja Zielonki - Parcela ,ulica Warszawsk...

  • Lokal Macierzysz Piotrkówek Duży ul. Sochaczewska

    Macierzysz » ul. Sochaczewska

    • 44 800 zł cena
    • 1 280 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia magazynowo-biurowo-produkcyjna na obrzeżach Warszawy w kierunku zachodnim (Ożarów - Maz./Macierzysz. Teren zamknięty z monitoringiem, funkcjonalny, wypos...

  • Lokal Macierzysz Wieruchów ul. Sochaczewska

    Macierzysz » ul. Sochaczewska

    • 26 100 zł cena
    • 702 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Latchorzew

    • 794 420 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 14 712 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Wigro Wiesław Groszyk Oddział II Łomianki
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Klaudyn

    • 1 840 000 zł cena
    • 181 m2 powierzchnia
    • 10 166 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prestige Real Estate
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Klaudyn

    • 1 199 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 4 996 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 4
    Dom szeregowiec

    Macierzysz

    • 1 790 000 zł cena
    • 188 m2 powierzchnia
    • 9 522 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    M Kwadrat Nieruchomości sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 12
    Dom bliźniak

    Kwirynów

    • 2 289 000 zł cena
    • 236 m2 powierzchnia
    • 9 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Atrakcyjna działka z dostępem do wszystkich mediów

    Zielonki-Parcela

    • 920 000 zł cena
    • 2 700 m2 powierzchnia
    • 341 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Wyjątkowo ładna działka, o kształcie prostokąta z dostępem do wszystkich mediów, położona wśród domów jednorodzinnych. Powierzchnia biologicznie czynna 30%, pozostałe 70 % zabudowa...

  • Dom Blizne jasińskiego

    Blizne Jasińskiego

    • 2 600 000 zł cena
    • 480 m2 powierzchnia
    • 5 417 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zespół trzech budynków mieszkalno - gospodarczych. Posadowionych na działce ponad 1200m2( cena ziemi na tym terenie to min. 900pln/1m2). Absolutna okazja cenowa! Reszta informacj...

  • Dom na zamkniętym Osiedlu Kampinos.

    Lipków » ul. Przy Parku

    • 2 590 000 zł cena
    • 235 m2 powierzchnia
    • 11 022 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy Państwu dom na Osiedlu Kampinos w Lipkowie. Osiedle w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego, gwarancja: otoczenia zielenią, spokoju, na osiedlu panuje rodzinna...

  • Teren inwestycyjny blisko Warszawy

    Macierzysz

    • 15 400 000 zł cena
    • 22 000 m2 powierzchnia
    • 700 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo kształtny teren, blisko Warszawy przewidziany w planie pod zabudowę usługową.W opisie planu to 10UP.bardzo ładny kształt i przewidziany dojazd dla TIR-ów.Zapraszam do ogląda...

  • Dom na zamkniętym Osiedlu Kampinos.

    Lipków » ul. Przy Parku

    • 2 590 000 zł cena
    • 234 m2 powierzchnia
    • 11 069 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Osiedle w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego, gwarancja: otoczenia zielenią, spokoju, na osiedlu panuje rodzinna atmosfera.Strzeżony zamknięty teren: całodobowa ochrona, 24 go...

  • Działka Klaudyn ul. Gen. Władysława Sikorskiego

    Klaudyn » ul. Sikorskiego

    • 14 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferuję działkę usługową(U2) w miejscowości Klaudyn przy ul. Władysława Sikorskiego z dostępem do drogi asfaltowej oraz szerokim wjazdem o powierzchni 2800 m2. Media do działki są...

  • Dom Koczargi Stare rynek pierwotny ul. Jagodowa

    Koczargi Stare » ul. Jagodowa

    • 1 499 000 zł cena
    • 231 m2 powierzchnia
    • 6 490 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferuje na sprzedaż lokal A zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie Otuliny Kampinowskiego Parku Narodowego w podwarszawskiej miejscowości Koczargi Stare, przy ul. Jagodowej. Najw...

  • Sprzedam działkę rolno-budowlaną Koczargi Stare
    Sprzedam działkę rolno-budowlaną Koczargi Stare

    Koczargi Stare

    • 2 650 000 zł cena
    • 6 500 m2 powierzchnia
    • 408 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam Działkę rolno-budowlaną nr 182/1 o pow. 6500 m2 , poł w Koczargach Starych ul. Podleśna, gm. Stare Babice. W/w działka położona jest w obszarze obowiązywania dwóch mie...

  • Działka budowlana Izabelin B gm. Izabelin, gm. Izabelin
    1 / 3
    Działka budowlana Izabelin B gm. Izabelin, gm. Izabelin

    Izabelin B

    • 1 450 000 zł cena
    • 2 210 m2 powierzchnia
    • 657 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentuję pięknie położoną dużą działkę 2210mkw zlokalizowaną w Izabelinie B, na działkę prowadzą urokliwe leśne ulice. Działka idealna, dla osób poszukujących spokoju i wytchnien...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Blizne Jasińskiego

    • 3 200 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • DOMEK LETNISKOWY LENA
    1 / 16
    DOMEK LETNISKOWY LENA

    Lipków

    • 50 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 1 389 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dzień dobry, Sprzedam domek letniskowy 6,0x6,0m z antresolą ( LENA EXPO ). Dane techniczne Grubość ściany 44 mm Rozmiar zewnętrzny 600x600 cm Wysokość ściany bocznej 2,8 m Wysokość...

  • Lokal użytkowy Blizne Łaszczyńskiego gm. Stare Babice
    1 / 7
    Lokal użytkowy Blizne Łaszczyńskiego gm. Stare Babice

    Blizne Łaszczyńskiego

    • 158 485 zł cena
    • 3 317 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia nowoczesny, funkcjonalny obiekt magazynowo-biurowy o łącznej powierzchni 3 317,40 m² , zlokalizowany na działce o powierzchni 5 000 m² . Nieruchomość położona jest...

  • Lokal użytkowy Babice Nowe gm. Stare Babice
    1 / 9
    Lokal użytkowy Babice Nowe gm. Stare Babice

    Babice Nowe

    • 18 450 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Hala dostępna od stycznia Do wynajęcia h ala magazynowo - składowo - biurowa o pow. 3 00 m2 . Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Babice Nowe, w gminie Stare Babice....

  • Działka Zielonki-Wieś gm. Stare Babice
    1 / 4
    Działka Zielonki-Wieś gm. Stare Babice

    Zielonki-Wieś

    • 858 000 zł cena
    • 858 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 858 m2 zlokalizowana w miejscowości Zielonki Wieś (gm. Stare Babice). W sąsiedztwie nowe domy jednorodzinne. Przystanek autobusowy w odległo...

  • Nowoczesny Dom Wolnostojący, Blizne Łaszczyńskiego

    Blizne Łaszczyńskiego » ul. Graniczna

    • 3 500 000 zł cena
    • 232 m2 powierzchnia
    • 15 087 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJINa sprzedaż | Nowoczesny dom wolnostojący w miejscowości Blizne Łaszczyńskiego Na sprzedaż piętrowy dom wolnostojący wykończony w podwyższonym standardz...

  • Działka budowlana Zielonki-Wieś gm. Stare Babice, gm. Stare Babice
    1 / 3
    Działka budowlana Zielonki-Wieś gm. Stare Babice, gm. Stare Babic...

    Zielonki-Wieś

    • 1 600 000 zł cena
    • 1 375 m2 powierzchnia
    • 1 164 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy wyjątkową działkę położoną w miejscowości Zielonki Wieś, gm. Stare Babice o powierzchni 1375 m2. Działka wyróżnia się oprócz atrakcyjnego położenia także tym, iż w c...

  • Działka rolna Klaudyn gm. Stare Babice, ul. plut. Józefa Ciećwierza
    Działka rolna Klaudyn gm. Stare Babice, ul. plut. Józefa Ciećwier...

    Klaudyn

    • 795 000 zł cena
    • 1 970 m2 powierzchnia
    • 404 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy działkę położoną w Klaudynie o powierzchni 1970m. Działka w trzeciej linii zabudowy dojazd drogą prywatną o szerokości 5 m, działka o wymiarach 67 m wzdłuż ulicy i 29 m...