• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Myszków
  • Piaseczno +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Podkowa Leśna

(9)
  • Podkowa Leśna 600m2 położony w cichej okolicy

    Podkowa Leśna

    • 4 100 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 6 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom o powierzchni 600m2 zlokalizowany w Podkowie Leśnej. Położony w cichej okolicy Budynek z 1993r, materiał cegła ceramiczna, ocieplony, kryty dachówką ceramiczną ROBEN. Obrób...

  • Dom z "duszą "

    Podkowa Leśna

    • 3 200 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 10 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom o powierzchni całkowitej 300m2 zlokalizowany w Podkowie Leśnej . Budynek z 1990r po generalnym remoncie w 2006r, wymienione zostały instalacje ( elektryczną, hydrauliczną, c....

  • Rezydencja na sprzedaż Podkowie L. mkwadrat.eu !!

    Podkowa Leśna » ul. Ptasia

    • 2 990 000 zł cena
    • 287 m2 powierzchnia
    • 10 419 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Rezydencja położona w północnej Podkowie Leśnej (850 m do Dworca WKD). Dom nie jest podpiwniczony, działka zagospodarowana ogrodem z rzadkimi okazami roślinnymi, podjazdami z kost...

  • Dom w Podkowie Leśnej w centrum

    Podkowa Leśna

    • 2 050 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 10 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom o powierzchni 200m2 zlokalizowany w Podkowie Leśnej w centrum miejscowości.Budynek z 1965r do remontu, materiał cegła, dach kryty blachą, podpiwniczony całościowo, okna PCV, po...

  • Dom bliźniak
    1 / 4
    Dom bliźniak

    Podkowa Leśna

    • 1 100 000 zł cena
    • 169 m2 powierzchnia
    • 6 509 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HIGH-LIFE
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Podkowa Leśna

    • 3 300 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 9 429 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Podkowa Leśna

    • 2 600 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 16 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Podkowa Leśna

    • 4 990 000 zł cena
    • 461 m2 powierzchnia
    • 10 825 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Podkowa Leśna

    • 890 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 17 451 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Dom Brwinów

    Brwinów

    • 2 200 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 3 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nowy budynek z pełnej ceramiki o pow użytk. ok.600 m2 na działce 2500 m2 z pięknym ogrodzeniem klinkierowowym. Dom składa się z salonu z kominkiem, 6 sypialni, gabinetu, bibli...

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Żółwin

    • 1 420 000 zł cena
    • 195 m2 powierzchnia
    • 7 283 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Owczarnia

    • 1 750 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Re/Max Smart
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 4
    Dom bliźniak

    Żółwin

    • 1 100 000 zł cena
    • 169 m2 powierzchnia
    • 6 509 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 3
    Dom wolnostojący

    Brwinów

    • 2 400 000 zł cena
    • 195 m2 powierzchnia
    • 12 308 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 6
    Dom wolnostojący

    Brwinów

    • 1 800 000 zł cena
    • 634 m2 powierzchnia
    • 2 840 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Kanie

    • 1 550 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 6 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Kanie

    • 1 660 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 8 300 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Żółwin

    • 1 460 000 zł cena
    • 181 m2 powierzchnia
    • 8 067 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Żółwin

    • 2 000 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 14 286 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Brwinów

    • 1 899 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 9 495 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 6
    Dom wolnostojący

    Brwinów

    • 2 400 000 zł cena
    • 195 m2 powierzchnia
    • 12 308 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Bliźniak 5 pokoi - dobry dojazd do Warszawy
    1 / 14
    Bliźniak 5 pokoi - dobry dojazd do Warszawy

    Brwinów

    • 1 100 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 5 239 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NextNest
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Brwinów

    • 1 200 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 8 054 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    M Kwadrat Nieruchomości sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Owczarnia

    • 4 500 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    M Kwadrat Nieruchomości sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Brwinów

    • 1 750 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 10 737 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 4
    Dom bliźniak

    Żółwin

    • 1 100 000 zł cena
    • 169 m2 powierzchnia
    • 6 509 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HIGH-LIFE
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Brwinów

    • 2 150 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 10 239 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Kanie

    • 1 070 000 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 6 605 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    M Kwadrat Nieruchomości sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Otrębusy

    • 2 070 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 7 393 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    M Kwadrat Nieruchomości sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 5
    Dom bliźniak

    Żółwin

    • 1 100 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 7 587 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 4
    Dom bliźniak

    Otrębusy

    • 1 250 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 10 331 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Kanie

    • 1 590 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 9 353 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HIGH-LIFE
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Brwinów

    • 1 100 000 zł cena
    • 169 m2 powierzchnia
    • 6 509 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AWIKOM NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Nowy Super dom w Kaniach blisko WKD Media Odebrany

    Kanie

    • 1 040 000 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 6 420 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej usytuowany w najlepszej części miejscowości Kań - czyli od strony lasu.Zgodnie z pozwoleniem na budowę i podziałem działki nieruchomość st...

  • Bliźniak super lokalizacja/blisko WKD SuPeR CeNa!!

    Otrębusy

    • 780 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 6 191 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom typu bliźniak z lat 70-tych w miejscowości OtrębusyLokalizacja:  Nieruchomość położona w cichej, spokojnej okolicy na działce o powierzchni 400 m², z licz...

  • ⭐⭐⭐⭐⭐ KLIMATYCZNY DOM W CENTRUM Brwinowa ⭐⭐⭐⭐⭐

    Brwinów

    • 860 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 6 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni zabudowy 83 m², położony na działce o powierzchni 1014 m². Opis nieruchomości:Dom wybudowany w technologii tradycyjnej z pełnej cegły. •...

  • Do wynajęcia dom z trzema mieszkaniami
    Do wynajęcia dom z trzema mieszkaniami

    Parzniew

    • 11 600 zł cena
    • 194 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • bliźniak

    Do wynajęcia od połowy lipca część domu w Parzniewie przy ul. Głównej Do dyspozycji najemców trzy kondygnacje budynku w tym użytkowe poddasze. Budynek znajduje się w spokojnym mi...

  • Niewielki metraż, maksimum możliwości – 109 m²

    Otrębusy

    • 850 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 7 799 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż funkcjonalny, nowoczesny dom wolnostojący w stanie surowym otwartym o powierzchni ok. 109 m², usytuowany na działce o pow. 530m² w dobrze skomunikowanej części Otrębus....

  • Wolnostojący na dz.1500m2 Las Młochowski/Media

    Terenia

    • 1 950 000 zł cena
    • 321 m2 powierzchnia
    • 6 075 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący o całkowitej powierzchni 321 m² (powierzchnia użytkowa 171 m²), wybudowany według projektu PORTO / Dompasja.Nieruchomość położona jest na du...