• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Podkowa Leśna

(7)
  • Słoneczna działa ze starodrzewem w granicy
    1 / 4
    Słoneczna działa ze starodrzewem w granicy

    Podkowa Leśna

    • 2 050 000 zł cena
    • 1 704 m2 powierzchnia
    • 1 204 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 1704m2 zlokalizowana w Podkowie Leśnej w centrum miejscowości. Kształt prostokąta o wymiarach 35,5 x 48,  Wszystkie media miejskie na działce. Słon...

  • SPRZEDAM DLA DEWELOPERA PIĘKNĄ DZIALKĘ 18061M2 W PODKOWIE LE
    1 / 3
    SPRZEDAM DLA DEWELOPERA PIĘKNĄ DZIALKĘ 18061M2 W PODKOWIE LE

    Podkowa Leśna

    • 6 500 000 zł cena
    • 18 061 m2 powierzchnia
    • 360 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam bardzo ładną działkę 18061m2 w Podkowie Leśnej zaledwie 10km od Warszawy miasta ogrodu z bardzo dobrym dojazdem z kazdej drogi szybkiego ruchu ,połozonej około km od stacj...

  • 1 / 4
    Podkowa Leśna działka o pow. 2310m, Starodrzew

    Podkowa Leśna

    • 1 850 000 zł cena
    • 2 310 m2 powierzchnia
    • 801 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA o pow. 2310m2 z wjazdem bezpośrednio z drogi gminnej. Na działce starodrzew, w okolicy zabudowa rezydencjonalna. Działka na granicy Podkowy leśnej i Brwinowa.Char...

  • Podkowa Leśna działka 1704m2

    Podkowa Leśna

    • 2 222 222 zł cena
    • 1 704 m2 powierzchnia
    • 1 305 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 1704m2 zlokalizowana w Podkowie Leśnej w centrum miejscowości.Kształt prostokąta o wymiarach 36,43 x 46,77, starodrzew. Wszystkie media miejskie na...

  • Działka leśna z prawem zabudowy

    Podkowa Leśna

    • 2 700 000 zł cena
    • 2 192 m2 powierzchnia
    • 1 232 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka leśna z prawem zabudowy o powierzchni 2.192m2 zlokalizowana w Podkowie Leśnej.Wymiary 55,6 x 39,42. Media - prąd, woda, gaz, kanalizacja miejska w ulicy. Starodrzew, w sąs...

  • CIEKAWA działka w ścisłym centrum Podkowy L.

    Podkowa Leśna

    • 1 690 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 676 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka o powierzchni 2500 m2 położona w ścisłym centrum Podkowy Leśnej. Wspaniała lokalizacja. Wymiary działki 40 x 60 - wjazd od boku 40 mDziałka częściowo ogrodzona...

  • Działka budowlana Podkowa Leśna Podkowa Leśna Wschodnia
    1 / 2
    Działka budowlana Podkowa Leśna Podkowa Leśna Wschodnia

    Podkowa Leśna

    • 1 850 000 zł cena
    • 2 313 m2 powierzchnia
    • 800 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Brwinów po stronie Podkowy Leśnej piękna, duża działka budowlana na sprzedaż. Działka budowlana o powierzchni 2313 m2 i wymiarach 44 x 53. W kształcie regularnego prostokąta...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Otrębusy

    Otrębusy

    • 700 000 zł cena
    • 1 470 m2 powierzchnia
    • 477 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowo kształtna działka położona przy drodze 719 z bezpośrednim wjazdem z drogi. Może być pod budowę jednorodzinną a także przeznaczona pod działalność gospodarczą. Bardzo...

  • działka zadrzewiona blisko WKD

    Otrębusy

    • 749 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka zlokalizowana w pobliżu lasu, na działce także piękny drzewostan, działka zalesiona wyciszona od sąsiadów i od ulicy. Bardzo blisko do stacji kolejki WKD Otrębusy. Ot...

  • 1 / 2
    Działka Kanie

    Kanie

    • 1 386 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 555 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Bardzo ładna działka budowlana w Kaniach. Znajduje sie na przy drodze asfaltowej, w której sa media miejskie. Do kolejki WKD jest około 10min. pieszo. Dobry dojazd do Warszawy zape...

  • 1 / 2
    DZIAŁKA BUDOWLANA

    Owczarnia

    • 330 000 zł cena
    • 901 m2 powierzchnia
    • 367 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Owczarni, o powierzchni 901 m2, ogrodzona. Wszystkie media: prąd, gaz, woda miejska w ulicy gminnej oddalonej ok 50 m Jest plan zagospodarowania terenu z prze...

  • Super z MPZP! drzewa! Media, cisza spokój ulica gm

    Terenia

    • 566 000 zł cena
    • 1 507 m2 powierzchnia
    • 376 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana objęta miejscowym planem zagospodarowania terenu z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową-zagrodową. Wjazd na działkę od strony północnej od boku o szerokości 4...

  • urokliwa działka przy lesie dom 2 -lokalowy

    Terenia

    • 520 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 347 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    DZIAŁKA W TERENI – UL. GRANICZNA Działka usytuowana w trzeciej linii zabudowy, przy drodze wewnętrznej. Media: - Skrzynka elektryczna przy działce - Gaz w ulicy przy działce N...

  • Działka 975 m2 Owczarnia

    Owczarnia

    • 495 000 zł cena
    • 975 m2 powierzchnia
    • 508 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana z uchwalonym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.Działka usytuowana jest przy ulicy gminnej. Zgodnie z MPZP działka ma przeznaczenie p...

  • Działka linia WKD | Las | Media | Cisza i spokój |

    Otrębusy

    • 650 000 zł cena
    • 808 m2 powierzchnia
    • 805 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka w przepięknej lokalizacji, nieopodal rozległych terenów leśnych Lasu Młochowskiego.W sąsiedztwie dużo nowych domów.Media w drodze.Bardzo dobra komunikacja z Warszawą - kole...

  • Działka z pozwoleniem na budowę domu-Terenia

    Terenia » ul. Graniczna

    • 495 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA 1500 M² Z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ NOWOCZESNEGO DOMU  Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1500 m² z gotowym pozwoleniem na budowę nowoczesnego domu...

  • ⭐⭐⭐⭐⭐ Blisko PODKOWY pod dom 2 lokal. Media ⭐⭐⭐⭐⭐

    Owczarnia

    • 790 000 zł cena
    • 920 m2 powierzchnia
    • 859 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka budowlana przy granicy Podkowy LeśnejLokalizacja:Atrakcyjna, cicha działka budowlana położona w Owczarni, tuż przy granicy z Podkową Leśną. Działka ma bardzo regularny kszt...

  • ⭐⭐⭐⭐⭐ Ustawna 1500m2 w cichej okolicy 45mx33m⭐⭐⭐⭐⭐

    Terenia

    • 466 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 311 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka budowlana 1500 m² – Terenia, gmina Brwinów, blisko Podkowy LeśnejNa sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1500 m² i wymiarach 45 x 33 m, z wygodnym wjazdem od boku o sze...

  • Działka 975 m2 Owczarnia

    Owczarnia

    • 495 000 zł cena
    • 975 m2 powierzchnia
    • 508 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Super z MPZP! drzewa! Media, cisza spokój ulica gm

    Terenia

    • 566 000 zł cena
    • 1 507 m2 powierzchnia
    • 376 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 4
    Owczarnia, kształtna działka o pow. 1677m2

    Owczarnia

    • 790 000 zł cena
    • 1 677 m2 powierzchnia
    • 472 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w Owczarni o powierzchni 1677 m².Atrakcyjna, niezabudowana działka położona w Owczarni, teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i przeznaczony p...

  • Działka budowlana Terenia gm. Brwinów, ul. Pieczarkowa róg Borowikowej
    1 / 2
    Działka budowlana Terenia gm. Brwinów, ul. Pieczarkowa róg Borowi...

    Terenia

    • 600 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka blisko terenów zielonych i leśnych, zielona, cicha, media w drodze. Ładna działka i świetna lokalizacja lokalizacja - szybki dojazd do Warszawy trasą S8. Dobry...

  • Działka budowlana Owczarnia gm. Brwinów, Malinowa
    1 / 6
    Działka budowlana Owczarnia gm. Brwinów, Malinowa

    Owczarnia

    • 749 000 zł cena
    • 1 315 m2 powierzchnia
    • 570 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz miejsca na dom, gdzie naprawdę można odpocząć po pracy, usłyszeć ciszę i mieć naturę na wyciągnięcie ręki — a jednocześnie szybko dojechać do Warszawy? Na sprzedaż działka...

  • Działka linia WKD | Las | Media | Cisza i spokój |

    Otrębusy

    • 670 000 zł cena
    • 808 m2 powierzchnia
    • 830 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka na linii WKD super lokalizacja

    Kanie

    • 820 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 820 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z warunkami zabudowy, w spokojnym sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Spacer do WKD zajmie jedynie 5 minut.Teren równy i suchy idealny pod budowę domu. Prąd i gaz na działce...

  • działka usługowa blisko stacji WKD

    Otrębusy

    • 650 000 zł cena
    • 1 522 m2 powierzchnia
    • 428 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka usługowa o symbolu U usytuowana w Otrębusach z dojazdem od strony ulicy gminnej. Dla tego terenu jest uchwalony miejscowy plan zagospodarowania terenu z przeznaczeniem po...

  • Działka Otrębusy ul. Stokrotki

    Otrębusy » ul. Stokrotki

    • 4 128 852 zł cena
    • 10 348 m2 powierzchnia
    • 399 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Otrębusy rejon ulicy Stokrotki gmina Brwinów Na sprzedaż 3 działki nr.64/4/5 i 64/14 o łącznej powierzchni 10 348m2 Cena 4 128 852,00 pln...

  • 1 / 4
    Działka Otrębusy ul. Stokrotki

    Otrębusy » ul. Stokrotki

    • 1 680 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 420 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Otrębusy rejon ulicy Stokrotki gmina Brwinów Na sprzedaż działka nr.64/5 o powierzchni 4000m2 Cena 1 680 000,00 pln 420pln za m2 Brak MPZ...

  • ⭐⭐⭐⭐⭐ Ustawna 1500m2 w cichej okolicy 45mx33m⭐⭐⭐⭐⭐

    Terenia

    • 466 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 311 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• ⭐⭐⭐⭐⭐ Ustawna 1500m2 w cichej okolicy 45mx33m⭐⭐⭐⭐⭐

    Terenia

    • 499 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 333 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Działka linia WKD | Las | Media | Cisza i spokój |

    Otrębusy

    • 670 000 zł cena
    • 808 m2 powierzchnia
    • 830 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka 975 m2 Owczarnia

    Owczarnia

    • 495 000 zł cena
    • 975 m2 powierzchnia
    • 508 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Super z MPZP! drzewa! Media, cisza spokój ulica gm

    Terenia

    • 566 000 zł cena
    • 1 507 m2 powierzchnia
    • 376 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• działka usługowa blisko stacji WKD

    Otrębusy

    • 650 000 zł cena
    • 1 522 m2 powierzchnia
    • 428 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

• Działka budowlana w bliskim sąsiedztwie natury.

    Żółwin

    • 1 135 970 zł cena
    • 4 939 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w malowniczej miejscowości Żółwin, oddalonej o 30 km od Warszawy, w powiecie pruszkowskim.4 km od kolejki WKD, zapewniającej prosty i szybki dojazd do centrum Warszawy w pó...

  • 1 / 4
    Blisko Podkowy Leśnej - ŻÓŁWIN Łąkowa WKD 1.8km!

    Żółwin

    • 495 000 zł cena
    • 939 m2 powierzchnia
    • 528 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż piękną działkę zlokalizowaną wśród nowoczesnych domów przy spokojnej ulicy Łąkowej. Idealne miejsce dla osób ceniących ciszę i bliskość natury, a jednocześnie...

  • 1 / 3
    Urokliwe miejsce w Kaniach

    Kanie

    • 670 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 610 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy dla domu jednorodzinnego- pow zabudowy 16,5 %- pow. biologicznie czynna -70 %- h- 9m, szerokość elewacji 15mDziałka cz...