działka na sprzedaż
6 lut 2025

Żółwin piękny grunt pod zabudowę jednorodzinną

woj. Mazowieckie pow. pruszkowski gm. pruszkowski
Dodane 1 rok temu, Czwartek, 6 luty 2025 14:30
31 800 000 zł 127 200 m2
31 800 000 zł 127 200 m2 250 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 127 200 m2
Cena za metr 250 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K36988599

Opis

Działka w malowniczej okolicy Żółwina o powierzchni 127.200m2

Na gruncie stoi budynek mieszkalny i dwa budynki gospodarcze. Resztę stanowi sad.

Grunt budowlany, przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną.

Doprowadzony prąd i gaz, wzdłuż granicy działki biegnie wodociąg, do którego można się podłączyć. Na działce również własne ujęcie wody. Kanalizacja szambo. Wymiary 230 x 553m.

Norma budowlana dla nowo wydzielonych działek to 1.000m2 pod zabudowę jednorodzinną i 800m2 pod zabudowę bliźniaczą.

Ciekawa oferta dla developera.

OGÓLNE WARUNKI:
Cena: 31800000 PLN; Powierzchnia działki: 127200; Powierzchnia działki - jednostka: m2; Cena za m2: 250 PLN; Przeznaczenie działki: Budowlana; Szerokość działki (mb.): 230; Długość działki (mb.): 553; Kształt działki: Prostokąt;

OPIS NIERUCHOMOŚCI:
Ogrodzenie: Inne;

MEDIA:
Ujęcie wody: Miejska w drodze; Prąd: Bezpośrednio na działce; Gaz: Bezpośrednio na działce;

POLA DODATKOWE:
Mkwadrat nieruchomości: 7401aw21;

Zapraszamy do kontaktu w godzinach:

Poniedziałek - Piątek 9.00 - 20, Sobota 9.00 - 15.00
TYSIĄCE AKTUALNYCH OFERT Z TWOJEJ OKOLICY !
-----------------------------

BEZPŁATNIE pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości.

Świadczymy dodatkowe usługi (szczegóły na naszej stronie mkwadrat.eu):
- profesjonalna sesja zdjęciowa
- filmy i zdjęcia z drona
- home staging
- pomoc prawna
- kredyty

ZADZWOŃ JUŻ TERAZ, jesteśmy do Twojej dyspozycji !

W serwisie mkwadrat.eu znajdziesz znacznie więcej ofert ! Wejdź już teraz! mkwadrat.eu
  • Data aktualizacji: 2025-02-06
  • ID ogłoszenia: K36988599
  • Źródło: M Kwadrat
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Żółwin, cena: od 27 030 000 do 36 570 000 zł, powierzchnia: od 108120 do 146280 m2
MK
M Kwadrat Biuro nieruchomości · 881 ogłoszeń

M Kwadrat Biuro nieruchomości

Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika