• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Ostrów Mazowiecka

(6)
  • Działka budowlana przy ul. Wesołej z dostępem do mediów
    1 / 11
    Działka budowlana przy ul. Wesołej z dostępem do mediów

    Ostrów Mazowiecka

    • 200 000 zł cena
    • 1 202 m2 powierzchnia
    • 167 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana położona przy skrzyżowaniu ul. Wesołej i Fabrycznej Działka o powierzchni 1 202 m2, kształcie prostokąta i wymiarach 26 x 45,5 m Teren przeznaczony w...

  • Działka inwestycyjna w rej. ul. Wiśniowej, 55 zł/m2
    1 / 10
    Działka inwestycyjna w rej. ul. Wiśniowej, 55 zł/m2

    Ostrów Mazowiecka

    • 310 000 zł cena
    • 5 634 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlano-rolna o powierzchni 5634 m2, położona w mieście Ostrów Mazowiecka w rejonie ul. Wiśniowej. Działka o wymiarach 20 x 274 m. 70% powierzchni przeznaczon...

  • 1 / 2
    Sprzedam działkę budowlana

    Ostrów Mazowiecka

    • 180 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w okolicy ul łamanej Ostrów Mazowiecka

  • 1 / 2
    Sprzedam działkę budowlaną

    Ostrów Mazowiecka

    • 100 000 zł cena
    • 1 290 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną 1290m2 w Ostrowi Mazowieckiej położoną przy ul. Legionowej.

  • Sprzedam działkę

    Ostrów Mazowiecka

    • 116 100 zł cena
    • 1 290 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Ostrowi Mazowieckiej przy ul:Legionowej .

  • 1 / 2
    DZIAŁKI BUDOWLANE OSTRÓW MAZOWIECKA/KOMOROWO

    Ostrów Mazowiecka

    • 80 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane o pow. od 864 do 1119 m2, bardzo dobry dojazd z ul. Kolejowej, wszystkie media doprowadzone, szeroki dogodny dojazd do każdej działki. Cena do negocjacji...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam działki budowlane

    Popielarnia

    • 420 000 zł cena
    • 6 909 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Popielarnia. Działka położona jest w otoczeniu pięknych terenów leśnych. Jest to okolica bardzo spokojna, urokliwa dla rodziny jak również...

  • 1 / 2
    Sprzedam działkę budowlaną na Kacpurach

    Kacpury

    • 120 000 zł cena
    • 1 327 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam wystawiłem na sprzedaż działkę budowlaną nieogrodzoną na Kacpurach 4,70 km od Ostrowi Mazowieckiej. Do kontaktów jest podany niemiecki numer ale można dzwonić na WhatsAppa +...

  • Działka kopalnia piasku żwirownia 4,7 ha z koncesją Kosów La
    1 / 6
    Działka kopalnia piasku żwirownia 4,7 ha z koncesją Kosów La

    Małkinia Górna

    • 499 000 zł cena
    • 47 000 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Typ nieruchomości: Kopalnia piasku/pospółki, żwirownia Lokalizacja: Kosów Lacki koło Węgrowa (Województwo Maz) Powierzchnia: 4,7 ha rolna ze studium planu zagospodarowania 28PG...

  • Sprzedam działkę budowlaną 2002 m² – Sadoleś, gm. Sadowne
    1 / 9
    Sprzedam działkę budowlaną 2002 m² – Sadoleś, gm. Sadowne

    Sadowne

    • 110 000 zł cena
    • 2 002 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2002 m², położona w miejscowości Sadoleś – spokojnej i urokliwej wsi w gminie Sadowne, woj. mazowieckie Lokalizacja: • Bezpo...

  • Działka rolno-budowlana 1,77 ha
    1 / 5
    Działka rolno-budowlana 1,77 ha

    Niegowiec

    • 400 000 zł cena
    • 17 700 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolno-budowlaną 1,77 ha na obszarze Natura 2000 w miejscowości Niegowiec,gm.Małkinia,pow.Ostrowski,woj.Mazowieckie.Num.dz.108/1.Działka bardzo ładna,równa,nie zale...

  • Działka budowlana 28 km od Warszawy
    Działka budowlana 28 km od Warszawy

    Choiny

    • 300 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w miejscowości Choiny gm. Stanisławów. Bardzo dobry dojazd do Mińska Mazowieckiego 25 km i Warszawy 28 km. W okolicy ok. 3km przedszkole przychodnia szkoła sklep poczta. Dl...

  • Działki o pow. 2,37 ha w Nagoszewie, gm. Ostrów Mazowiecka
    1 / 8
    Działki o pow. 2,37 ha w Nagoszewie, gm. Ostrów Mazowiecka

    Nagoszewo

    • 135 000 zł cena
    • 23 700 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż kompleks działek o powierzchni 2,37 ha położony w Nagoszewie, gminie Ostrów Mazowiecka. Działki stanowią w przeważającej części łąki i grunty orne, w niewielkiej części...

  • Działka budowlana 2000 m2 w Rogóźni
    1 / 10
    Działka budowlana 2000 m2 w Rogóźni

    Rogóźnia

    • 220 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2 000 m2 położona w Rogóźni Działka stanowi tereny zabudowy zagrodowej i jednorodzinnej z towarzyszącymi usługami M, w części teren zadr...

  • Działka Udrzyn ul. Brzozowa

    Udrzyn » ul. Brzozowa

    • 120 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka letniskowa o powierzchni 1200 m, położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Udrzyn (gmina Brańszczyk). Grunt o regularnym kształcie i bardzo dobrych pro...

  • Działka z linią brzegową nad Bugiem w Bojanach, gmina Brok
    1 / 13
    Działka z linią brzegową nad Bugiem w Bojanach, gmina Brok

    Bojany

    • 592 000 zł cena
    • 7 400 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 7400 m² z linia brzegową położona w malowniczej części Doliny Dolnego Bugu, w miejscowości Bojany, gmina Brok, powiat ostrowski. Szczegó...

  • Wyjątkowa działka 8900 m² z własnym lasem nad Bugiem
    1 / 6
    Wyjątkowa działka 8900 m² z własnym lasem nad Bugiem

    Bojany

    • 350 000 zł cena
    • 8 900 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż malownicza działka o powierzchni 8900 m² położona w miejscowości Bojany, gmina Brok, powiat ostrowski, w otoczeniu pięknej przyrody Doliny Dolnego Bugu i Puszczy Białej...

  • Działka budowlana w Błędnicy – Mieszkaniowo Usługowa przy DW
    1 / 3
    Działka budowlana w Błędnicy – Mieszkaniowo Usługowa przy DW

    Błędnica

    • 120 000 zł cena
    • 2 111 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka nr 137/3 o powierzchni 2111 m² położona w Błędnicy, gmina Małkinia Górna, przy drodze wojewódzkiej 627 (Błędnica – Ostrów Mazowiecka). Szczegóły działki: • Nume...

  • Działka 1,46 ha w Błędnicy – budowlano-rolna, media przy dzi
    1 / 4
    Działka 1,46 ha w Błędnicy – budowlano-rolna, media przy dzi

    Błędnica

    • 150 000 zł cena
    • 14 600 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż działka o powierzchni 1,46 ha w miejscowości Błędnica, gmina Małkinia Górna, powiat ostrowski. • Przeznaczenie: przednia część budowlano-mieszkaniowa (RM/MN), tylna czę...

  • Działka 1,81 ha Szumowo bezpośrednio przy serwisowej drodze
    Działka 1,81 ha Szumowo bezpośrednio przy serwisowej drodze

    Szumowo

    • 250 000 zł cena
    • 18 100 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę 1,81 hektara bezpośrednio przy drodze serwisowej naprzeciwko orlenu numer działki 496/8