• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Ostrowią Mazowiecką

(14)
  • Działka budowlana w Błędnicy – Mieszkaniowo Usługowa przy DW
    1 / 3
    Działka budowlana w Błędnicy – Mieszkaniowo Usługowa przy DW

    Błędnica

    • 120 000 zł cena
    • 2 111 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka nr 137/3 o powierzchni 2111 m² położona w Błędnicy, gmina Małkinia Górna, przy drodze wojewódzkiej 627 (Błędnica – Ostrów Mazowiecka). Szczegóły działki: • Nume...

  • Działka 1,46 ha w Błędnicy – budowlano-rolna, media przy dzi
    1 / 4
    Działka 1,46 ha w Błędnicy – budowlano-rolna, media przy dzi

    Błędnica

    • 150 000 zł cena
    • 14 600 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż działka o powierzchni 1,46 ha w miejscowości Błędnica, gmina Małkinia Górna, powiat ostrowski. • Przeznaczenie: przednia część budowlano-mieszkaniowa (RM/MN), tylna czę...

  • Działka z linią brzegową nad Bugiem w Bojanach, gmina Brok
    1 / 13
    Działka z linią brzegową nad Bugiem w Bojanach, gmina Brok

    Bojany

    • 592 000 zł cena
    • 7 400 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 7400 m² z linia brzegową położona w malowniczej części Doliny Dolnego Bugu, w miejscowości Bojany, gmina Brok, powiat ostrowski. Szczegó...

  • Wyjątkowa działka 8900 m² z własnym lasem nad Bugiem
    1 / 6
    Wyjątkowa działka 8900 m² z własnym lasem nad Bugiem

    Bojany

    • 350 000 zł cena
    • 8 900 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż malownicza działka o powierzchni 8900 m² położona w miejscowości Bojany, gmina Brok, powiat ostrowski, w otoczeniu pięknej przyrody Doliny Dolnego Bugu i Puszczy Białej...

  • Działka Udrzyn ul. Brzozowa

    Udrzyn » ul. Brzozowa

    • 120 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka letniskowa o powierzchni 1200 m, położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Udrzyn (gmina Brańszczyk). Grunt o regularnym kształcie i bardzo dobrych pro...

  • Działka budowlana 2000 m2 w Rogóźni
    1 / 10
    Działka budowlana 2000 m2 w Rogóźni

    Rogóźnia

    • 220 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2 000 m2 położona w Rogóźni Działka stanowi tereny zabudowy zagrodowej i jednorodzinnej z towarzyszącymi usługami M, w części teren zadr...

  • Działki o pow. 2,37 ha w Nagoszewie, gm. Ostrów Mazowiecka
    1 / 8
    Działki o pow. 2,37 ha w Nagoszewie, gm. Ostrów Mazowiecka

    Nagoszewo

    • 135 000 zł cena
    • 23 700 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż kompleks działek o powierzchni 2,37 ha położony w Nagoszewie, gminie Ostrów Mazowiecka. Działki stanowią w przeważającej części łąki i grunty orne, w niewielkiej części...

  • Działka budowlana 28 km od Warszawy
    Działka budowlana 28 km od Warszawy

    Choiny

    • 300 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w miejscowości Choiny gm. Stanisławów. Bardzo dobry dojazd do Mińska Mazowieckiego 25 km i Warszawy 28 km. W okolicy ok. 3km przedszkole przychodnia szkoła sklep poczta. Dl...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka rolno-budowlana 1,77 ha
    1 / 5
    Działka rolno-budowlana 1,77 ha

    Niegowiec

    • 400 000 zł cena
    • 17 700 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolno-budowlaną 1,77 ha na obszarze Natura 2000 w miejscowości Niegowiec,gm.Małkinia,pow.Ostrowski,woj.Mazowieckie.Num.dz.108/1.Działka bardzo ładna,równa,nie zale...

  • Sprzedam działkę budowlaną 2002 m² – Sadoleś, gm. Sadowne
    1 / 9
    Sprzedam działkę budowlaną 2002 m² – Sadoleś, gm. Sadowne

    Sadowne

    • 110 000 zł cena
    • 2 002 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2002 m², położona w miejscowości Sadoleś – spokojnej i urokliwej wsi w gminie Sadowne, woj. mazowieckie Lokalizacja: • Bezpo...

  • Działka kopalnia piasku żwirownia 4,7 ha z koncesją Kosów La
    1 / 6
    Działka kopalnia piasku żwirownia 4,7 ha z koncesją Kosów La

    Małkinia Górna

    • 499 000 zł cena
    • 47 000 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Typ nieruchomości: Kopalnia piasku/pospółki, żwirownia Lokalizacja: Kosów Lacki koło Węgrowa (Województwo Maz) Powierzchnia: 4,7 ha rolna ze studium planu zagospodarowania 28PG...

  • 1 / 2
    Sprzedam działkę budowlaną na Kacpurach

    Kacpury

    • 120 000 zł cena
    • 1 327 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam wystawiłem na sprzedaż działkę budowlaną nieogrodzoną na Kacpurach 4,70 km od Ostrowi Mazowieckiej. Do kontaktów jest podany niemiecki numer ale można dzwonić na WhatsAppa +...

  • Sprzedam działki budowlane

    Popielarnia

    • 420 000 zł cena
    • 6 909 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Popielarnia. Działka położona jest w otoczeniu pięknych terenów leśnych. Jest to okolica bardzo spokojna, urokliwa dla rodziny jak również...

  • Działka 1,81 ha Szumowo bezpośrednio przy serwisowej drodze
    Działka 1,81 ha Szumowo bezpośrednio przy serwisowej drodze

    Szumowo

    • 250 000 zł cena
    • 18 100 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę 1,81 hektara bezpośrednio przy drodze serwisowej naprzeciwko orlenu numer działki 496/8

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka budowlana Stare Budy gm. Jaktorów
    1 / 20
    Działka budowlana Stare Budy gm. Jaktorów

    Stare Budy

    • 900 000 zł cena
    • 8 200 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania ładna działka budowlana w miejscowości Budy Stare k/ Międzyborowa. Działka w kształcie trapezu o powierzchni 8200 m2. Dojazd do nieruchomości utwardzoną drogą gminną....

  • Działki 59 km od W-wy,na łąkach w Prabutach pow.Wyszków,
    1 / 5
    Działki 59 km od W-wy,na łąkach w Prabutach pow.Wyszków,

    Prabuty

    • 231 000 zł cena
    • 23 100 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferuję dwie działki oznaczone nr.ew. 386 o pow.1,50ha oraz 387 o pow.0,81ha obręb Prabuty gmina Długosiodło powiat Wyszków.Obecny dojazd od strony wsi Prabuty.Działki są wprawdzie...

  • Sprzedam działkę budowlaną

    Długosiodło

    • 140 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 14 a położoną w Dlugosiodlo Czwórki

  • Działka Pstrągi-Gniewoty

    Pstrągi-Gniewoty

    • 165 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Marzysz o domu w otoczeniu natury? Mamy coś dla Ciebie! Cisza, szum drzew, śpiew ptaków i błogi spokój z dala od zgiełku codzienności właśnie tak można opisać działki w miejscowośc...

  • Wydzierżawię grunty pod budowę farmy fotowoltaicznej

    Czyżew

    • 15 000 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • rolna

    Dzierżawimy grunty na okres do 29 lat z atrakcyjną stawką do 15 000zł z jednego hektara gruntu rocznie. Działamy na terenie całej Polski. Wymagania poszukiwanych działek : -wie...

  • sprzedam dzialkie budowlano

    Srebrny Borek

    • 156 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam dzialkie budowlano lezaco przy drodze asfaltowej woda na dzialce i sfiatlowud prad w drodze mozna podzielic na dwie w sasiedztwi zabudowa jednorodzinna

  • sprzedam ziemie orno

    Srebrny Borek

    • 390 000 zł cena
    • 30 000 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    sprzedam ziemie orno 3]4 klasa w srebrnym borku 3ha

  • 1 / 3
    Działka 12,75 ar piękna okolica Nowy Borek

    Nowy Borek

    • 176 537 zł cena
    • 1 275 m2 powierzchnia
    • 139 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje atrakcyjną działkę na sprzedaż zlokalizowaną 15 km od Rzeszowa w miejscowości Nowy Borek. Działka posiada wydane warunki zabudowy....

  • Działka budowlana Koziki k. Ełku J. Selmęt Wielki

    Koziki

    • 245 000 zł cena
    • 2 231 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną położoną ok. 550m od jeziora Selmęt Wielki.Nieruchomość położona na skraju wsi Koziki, 9km od Ełku, gwarantując c...

  • Sprzedam działkę rolno-budowlaną Stare Budy
    1 / 6
    Sprzedam działkę rolno-budowlaną Stare Budy

    Stare Budy

    • 280 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę o powierzchni 3000 m2 w kształcie prostokąta, zlokalizowaną w pięknej okolicy w niedalekiej odległości od stacji PKP Międzyborów- Jaktorów. Działka położona jest p...

  • Dwie działki pod zabudowę gmina Zambrów

    Przeździecko-Mroczki

    • 270 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam 2 działki pod zabudowę w miejscowości Przeździecko-Mroczki, gm. Zambrów obie gotowe do zabudowy: 1) 0,21 ha z dwóch stron dojazd drogą asfaltową, obok przebiega wodoc...

  • Działka budowlana! z lasem 1/3 pow. w m.Stare Budy

    Stare Budy

    • 385 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka o pow. 3.500 m2 w miejscowości Stare Budy. Działka z lasem ( 1/3 pow. działki). Możliwość zabudowy jednorodzinnej. Media: przy działce - woda i prąd; kanalizacja...

  • Działka Stare budy

    Stare Budy

    • 621 300 zł cena
    • 10 900 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ten wyjątkowo piękny teren podzielony jest na 8 działek budowlanych od 1294 m2 do 1113 m2. Zainteresowany może nabyć sąsiadującą z tym terenem drugi kompleks 6 działek budowlanych...

  • Działka Stare budy

    Stare Budy

    • 547 200 zł cena
    • 9 600 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ten wyjątkowo piękny teren podzielony jest na 6 działek budowlanych od 1598 m2 do 1117 m2. Zainteresowany może nabyć sąsiadującą z tym terenem drugi kompleks 8 działek budowlanych...

  • Działka rolna pomożemy szybko przekształcić na bud

    Stare Budy

    • 297 000 zł cena
    • 3 450 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    POMAGAMY W ZAKUPIE ZIEMI ROLNEJ ZGODNIE Z USTAWĄ OBOWIĄZUJĄCĄ OD MAJA 2016 R. Do sprzedania działka o pow. 3450 m2 w Starych Budach. Istnieje możliwość przekształcenia działki n...

  • Dwie działki pod zabudowę gmina Zambrów DO NEGOCJACJI
    Dwie działki pod zabudowę gmina Zambrów DO NEGOCJACJI

    Przeździecko-Mroczki

    • 260 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam 2 działki pod zabudowę w miejscowości Przeździecko-Mroczki, gm. Zambrów obie gotowe do zabudowy: 1. 0,21 ha z dwóch stron dojazd drogą asfaltową, obok przebiega wodociąg...

  • Pole plus las
    Pole plus las

    Uśnik

    • 105 000 zł cena
    • 9 800 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam sprzedam 05 ara pola plus las 0,48 ara łącznie całej działki 0,98 ary w jednym kawałku . Pole znajduje się we wsi Uśnik gm. Śniadowo. Pole można przekształcić na budowlaną je...

  • DZIAŁKA BUDOWLANA - NADBUŻAŃSKI PARK KRAJOBRAZOWY
    1 / 12
    DZIAŁKA BUDOWLANA - NADBUŻAŃSKI PARK KRAJOBRAZOWY

    Żebry-Laskowiec

    • 200 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 4000 m2 we wsi Żebry-Laskowiec niedaleko miasta Nur (rzeka Bug) - NADBUŻAŃSKI PARK KRAJOBRAZOWY - wszelkie zezwolenia - w pełni uzbrojona: prąd, Internet, woda (z wodociągu...

  • Działka rolna
    1 / 2
    Działka rolna

    Bacze Mokre

    • 5 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna o pow. 300 m2

  • Działka budowlana w Brańszyczku
    Działka budowlana w Brańszyczku

    Brańszczyk

    • 110 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nowo powstałe osiedle, miejsce malownicze, Blisko kościół,szkoła,bank,sklepy,fryzjer,dom starców,poczta,gmina,przedszkole,przychodnia. Obwodnica do Warszawy (20 min. do Warszawy) N...

  • Siedlisko wraz z gospodarstwem rolnym
    Siedlisko wraz z gospodarstwem rolnym

    Długosiodło

    • 600 000 zł cena
    • 80 000 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam siedlisko wraz z całym gospodarstwem rolnym i lasami o powierzchni 8 h z klasycznym 120m domem ,drewnianą stodołą i murowanymi zabudowaniami gospodarczymi . To miejsce d...

  • Działka Stare Budy gm. Jaktorów
    1 / 4
    Działka Stare Budy gm. Jaktorów

    Stare Budy

    • 948 000 zł cena
    • 7 900 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bradzo ładna dzialka o pow.7900m2, posiadająca aktualny wypis ze studium pod zabudowę mieszkaniową.Wymiary działki to 63m2 na 125 m2, dojazd droga utwardzoną, w której znajdują si...

  • Działka Stare Budy gm. Jaktorów
    1 / 2
    Działka Stare Budy gm. Jaktorów

    Stare Budy

    • 280 000 zł cena
    • 4 200 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OKAZJA PREZENTUJE !!!- Działka budowlana ( z częścią obszaru leśnego) o pow. 4200m2, położona we wsi Stare Budy. Infrastruktura techniczna przy działce; woda z sieci gminnej, energ...

  • Działka Stare Budy gm. Jaktorów
    Działka Stare Budy gm. Jaktorów

    Stare Budy

    • 372 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 207 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka inwestycyjna z warunkami zabudowy pod budynek mieszkalno-usługowy, o powierzchni 1800 m2, położona w dobrym punkcie - przy trasie 719. Cena 372 000 zł. POLECAM!!! Numer of...

  • Działka budowlana Stare Budy gm. Jaktorów,
    1 / 8
    Działka budowlana Stare Budy gm. Jaktorów,

    Stare Budy

    • 465 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    MDP Partners przedstawia: Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3100 m², położona w miejscowości Stare Budy (gmina Jaktorów) przy ul. Kaskiej - w spokojnej, rozwi...

  • Mazowsze, działki po 10 zł./m2 w Prabutach koło Wyszkowa
    Mazowsze, działki po 10 zł./m2 w Prabutach koło Wyszkowa

    Prabuty

    • 30 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferuję działki we wsi Prabuty gm.Długosiodło pow.Wyszków. Działki mają zróżnicowaną wielkość a obecny sposób użytkowania: pole,łąka,zadrzewienie,las sosnowy,las olchowy. Wszystkie...

  • Działki na pięknych łąkach w Prabutach pow.Wyszków, 59km
    1 / 3
    Działki na pięknych łąkach w Prabutach pow.Wyszków, 59km

    Prabuty

    • 30 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferuję dwie działki oznaczone nr.ew. 386 o pow.1,50ha oraz 387 o pow.0,81ha obręb Prabuty gmina Długosiodło powiat Wyszków.Obecny dojazd od strony wsi Prabuty. UWAGA : NOWA Atrakc...

  • Działka 1402 m2 Narew, las, MPZP gm. Różan.
    1 / 5
    Działka 1402 m2 Narew, las, MPZP gm. Różan.

    Chełsty

    • 100 000 zł cena
    • 1 402 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną lub rekreacyjną. Na sprzedaż działka położona w miejscowości Chełsty, gmina Różan, powiat makowski. Odległość od Warszawy wynosi ok...