• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Podkową Leśną

(608)
  • Segment z garażem i ogródkiem | 1,5 km do PKP | Grodzisk Maz
    Segment z garażem i ogródkiem | 1,5 km do PKP | Grodzisk Maz

    Grodzisk Mazowiecki

    • 919 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 6 859 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Na sprzedaż nowoczesny segment o powierzchni 134,2 m² położony przy ul. Kraszewskiego w Grodzisku Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szukają większej przestrzeni niż miesz...

  • Cisza, zieleń i szybki dojazd do Warszawy !
    1 / 16
    Cisza, zieleń i szybki dojazd do Warszawy !

    Grodzisk Mazowiecki

    • 1 699 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 10 114 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowy bliźniak o powierzchni 156 m², położony w spokojnej i zielonej części Grodziska Mazowieckiego. Nieruchomość została wybudowana według projektu Dom w tamaryszk...

  • Nowoczesny wolnostojący dom 168m2 w Adamowiźnie
    1 / 9
    Nowoczesny wolnostojący dom 168m2 w Adamowiźnie

    Adamowizna

    • 8 000 zł cena
    • 208 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Oferujemy do wynajęcia nowoczesny, 5-pokojowy dom wolnostojący, o powierzchni użytkowej 168m2, zlokalizowany w Adamowiźnie, gmina Grodzisk Mazowiecki. Budynek parterowy z 2025 rok...

  • Grodzisk Mazowiecki/okolica dom wolnostojący 280m2/3019m2.
    Grodzisk Mazowiecki/okolica dom wolnostojący 280m2/3019m2.

    Czarny Las

    • 1 459 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 5 211 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący o pow. użytkowej 280m2 położony blisko Grodziska Mazowieckiego w klimatycznej miejscowości Czarny Las. Miejscowość położona jest w otulinie lasu co stwarza możliw...

  • Nowoczesny Dom Wolnostojący, Blizne Łaszczyńskiego

    Blizne Łaszczyńskiego » ul. Graniczna

    • 3 500 000 zł cena
    • 232 m2 powierzchnia
    • 15 087 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJINa sprzedaż | Nowoczesny dom wolnostojący w miejscowości Blizne Łaszczyńskiego Na sprzedaż piętrowy dom wolnostojący wykończony w podwyższonym standardz...

  • Dom Gołków ul.

    Gołków

    • 1 650 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 5 690 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedstawiam wyśmienicie zlokalizowaną posiadłość  na terenie Piaseczna.W  jej skład wchodzą : - dom 120 m2.- 170 m2 budynek biurowy i warsztat ( np. samochodowy- kiedyś mieściła s...

  • Dom bliźniak
    1 / 8
    Dom bliźniak

    Pruszków

    • 875 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Milanówek

    • 1 240 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 9 539 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Milanówek

    • 840 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 9 883 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 4
    Dom wolnostojący

    Bieniewice

    • 549 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 7 130 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Złotokłos

    • 1 760 900 zł cena
    • 256 m2 powierzchnia
    • 6 879 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Nowa Wola

    • 999 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 7 685 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Piaseczno
    Biuro nieruchomości

  • Dom 160m2 po remoncie | działka 650m2

    Błonie » ul. Powstańców

    • 999 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 6 244 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    --- NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Zapraszam do zakupu wyjątkowego domu położonego w jednej z najlepszych lokalizacji w Błoniu – przy ul. Powstańców. To idealna pro...

  • Gospodarstwo z potencjałem-działka 2ha-dom 280m2

    Błonie » ul. Powstańców

    • 2 300 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 8 215 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    --- NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Na sprzedaż wyjątkowe gospodarstwo z dostępem do rzeki Rokitnica – Błonie, ul. Powstańców Zapraszam do zakupu unikalnej nieruchom...

  • Dom Pruszków ul.

    Pruszków

    • 2 200 000 zł cena
    • 233 m2 powierzchnia
    • 9 443 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    HOT OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży domu podzielonego na trzy niezależne mieszkania położonego w Pruszkowie przy ul. Królowej...

  • Dom Książenice gm. Grodzisk Mazowiecki,
    Dom Książenice gm. Grodzisk Mazowiecki,

    Książenice

    • 1 450 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 10 741 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny położony w Książenicach w wyjątkowo kameralnej i spokojnej okolicy, idealnej dla osób ceniących prywatność oraz bliskość natury. Nieruchom...

  • Sprzedam dom w stanie surowym z działką 1500m
    1 / 2
    Sprzedam dom w stanie surowym z działką 1500m

    Dawidy Bankowe

    • 1 800 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 12 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dawidy Bankowe ul. Boryny Duża działka 1500m Pow. użytkowa 139,16 m² Liczba pokoi 5 Rodzaj dachu dwuspadowy Pow. zabudowy 188,57 m² Garaż 2-stanowiskowy Poddasze użytkowe W...

  • segment środkowy Nowe Grocholice
    segment środkowy Nowe Grocholice

    Nowe Grocholice

    • 1 375 000 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 8 703 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowe Grocholice to urokliwa miejscowość, która łączy w sobie bliskość natury z łatwym dostępem do miejskich udogodnień. Jest miejscem, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością,...

  • Segment skrajny z ogrodem | Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki » ul. Czeremchowa

    • 1 050 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 11 798 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż funkcjonalny, dwupoziomowy lokal mieszkalny o charakterze skrajnego segmentu, położony przy ul. Czeremchowej w Grodzisku Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szuk...

  • Dom z potencjałem  202,17 m²garażdziałka 490 m²
    Dom z potencjałem 202,17 m²garażdziałka 490 m²

    Pruszków

    • 1 999 999 zł cena
    • 202 m2 powierzchnia
    • 9 901 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z potencjałem 202,17 m² garaż działka 490 m² Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 202,17 m², usytuowany na działce o powierzchni 490 m², z wo...