• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Podkową Leśną

(608)
  • Nowoczesne domy parterowe Osiedle Ławy!
    Nowoczesne domy parterowe Osiedle Ławy!

    Ławy

    • 649 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 6 123 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż kameralne osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych położone w miejscowości Ławy, zaledwie kilka minut od Bełchatowa. Inwestycja składa się z funkcjonalnych, parterowy...

  • 102m², Segment, Zgorzała pod Warszawą, PROMOCJA!
    102m², Segment, Zgorzała pod Warszawą, PROMOCJA!

    Zgorzała

    • 999 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 10 742 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Tylko do 30.04.2026: cena obniżona z 1 099 000 zł do *999 000 zł. (*Cena w przypadku zakupu bez wyposażenia i mebli) Nowoczesny segment 93 m² (102,85 m² ze skosami) gotowy do wp...

  • Wyjątkowy dom z oranżerią i antresolą  Milanówek
    Wyjątkowy dom z oranżerią i antresolą Milanówek

    Milanówek

    • 4 190 000 zł cena
    • 380 m2 powierzchnia
    • 11 027 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta wyłącznie w naszym biurze! Wyjątkowa rezydencja z bajkowym ogrodem,  oaza prywatności i przestrzeni Szukasz miejsca, które zachwyci Cię niepowtarzalnym klimatem, przestr...

  • Dom, budynek gospodarczy, duża działka, Feliksów
    Dom, budynek gospodarczy, duża działka, Feliksów

    Feliksów

    • 550 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 8 462 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom jednorodzinny z budynkiem gospodarczym na dużej działce, Feliksów, gmina Sochaczew Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w miejscowości Feliksów, w gminie Sochaczew (wo...

  • Nowoczesne domy parterowe  Osiedle Ławy!
    Nowoczesne domy parterowe Osiedle Ławy!

    Ławy

    • 659 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 6 046 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Nowe domy z ogrodem  Osiedle Ławy pod Bełchatowem
    Nowe domy z ogrodem Osiedle Ławy pod Bełchatowem

    Ławy

    • 699 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 6 242 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz nowego domu z ogrodem w spokojnej okolicy, blisko miasta? Ruszyła sprzedaż II etapu Osiedla Ławy kameralnej inwestycji domów jednorodzinnych położonej w zielonej okolicy...

  • Wolnostojący na dz.1500m2 Las Młochowski/Media

    Terenia

    • 1 950 000 zł cena
    • 321 m2 powierzchnia
    • 6 075 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący o całkowitej powierzchni 321 m² (powierzchnia użytkowa 171 m²), wybudowany według projektu PORTO / Dompasja.Nieruchomość położona jest na du...

  • Możesz wynająć trzy pomieszczenia albo jedno !
    1 / 3
    Możesz wynająć trzy pomieszczenia albo jedno !

    Pruszków

    • 3 500 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Do wynajęcia mieszkanie w suterenie domu z lat 80-tych. Wysokość pomieszczeń ok 2,2m, wynajem idealny na mieszkanie jak i na prowadzenie działalności gospodarczej. W cenie są już z...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Nowa Inwestycja w Brwinowie
    1 / 15
    Nowa Inwestycja w Brwinowie

    Brwinów

    • 1 299 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 9 279 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    SUPER OFERTA! NOWA INWESTYCJA w Brwinowie. Oferta dotyczy sprzedaży POŁÓWKI DOMU W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ W STANIE DEWELOPERSKIM PLUS na działce budowlanej o powierzchni 524 m2....

  • Dom Piastów ul.

    Piastów

    • 2 289 000 zł cena
    • 403 m2 powierzchnia
    • 5 680 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom wolnostojący w Piastowie, usytuowany na działce o powierzchni 897 m². Nieruchomość o całkowitej powierzchni 403 m² (275,9 m² powierzchni użyt...

  • Dom Grądy rynek pierwotny ul.

    Grądy

    • 420 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 3 443 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym otwartym (z wykonanym dachem), położone na południowych obrzeżach Puszczy Kampinoskiej, we wsi Grądy, w powiecie warszawsk...

  • NOWA NIŻSZA CENA Gotowy do zamieszkania 180m dom z 500m działką +strych
    NOWA NIŻSZA CENA Gotowy do zamieszkania 180m dom z 500m działką +...

    Pogroszew-Kolonia

    • 1 449 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 8 050 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    UWAGA! NOWA NIŻSZA CENA! Krótko: Nowoczesny dom bliźniaczy 180 m² + 80 m² poddasza w Pogroszewie Kolonii, na działce 501 m², w cichej i zielonej okolicy z pięknym, niezabudowanym...

  • Okazja! Piękny dom 160m2 | 5 pokoi | garaż | taras

    Pruszków » ul. Złotnicza

    • 2 510 000 zł cena
    • 278 m2 powierzchnia
    • 9 029 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ---NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Na sprzedaż niezwykły, dopracowany w każdym detalu dom o powierzchni 159,5 m², położony na dużej, zadbanej działce 871 m² przy ul....

  • Niewielki metraż, maksimum możliwości – 109 m²

    Otrębusy

    • 850 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 7 799 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż funkcjonalny, nowoczesny dom wolnostojący w stanie surowym otwartym o powierzchni ok. 109 m², usytuowany na działce o pow. 530m² w dobrze skomunikowanej części Otrębus....

  • Dom Janki ul.

    Janki

    • 15 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Do wynajęcia elegancki, dopracowany w każdym detalu dom w zabudowie szeregowej (segment skrajny), położony w spokojnej i uporządkowanej części Falent Nowych. To propozycja dla osób...

  • Dom Raszyn ul.

    Raszyn

    • 15 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

• Bliźniak (segment) na sprzedaż w Nowej Woli
    Bliźniak (segment) na sprzedaż w Nowej Woli

    Nowa Wola

    • 1 150 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 12 638 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż funkcjonalny i komfortowy segment o powierzchni ok. 110 m², położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy pod Warszawą. Oferta bezpośrednia. Najważniejsze info...

  • Dom Walendów
    1 / 14
    Dom Walendów

    Walendów

    • 1 950 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 10 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    POŁOWA BLIŹNIAKA W WALENDOWIE NA ZAMKNIĘTYM OSIEDLU 20KM OD ŚCISŁEGO CENTRUM WARSZAWY. Nieruchomość położona w spokojnej okolicy z niską zabudową willową, w otulinie Lasów Siękoc...

  • Dom Falenty Nowe ul. Panoramy

    Falenty Nowe » ul. Panoramy

    • 15 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

• Dom Falenty Nowe rynek pierwotny ul. Falencka

    Falenty Nowe » ul. Falencka

    • 1 140 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Falenty ul. Falencka/Rzeczna Dwa OSTATNIE Domy na sprzedaż Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 151,16m2...