• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Łomianki +20 km
  • Podkowa Leśna +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Podkową Leśną

(608)
  • Dom Bramki gm. Błonie
    1 / 2
    Dom Bramki gm. Błonie

    Bramki

    • 599 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 3 840 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Położony w Bramkach gm. Błonie dwukondygnacyjny dom jednorodzinny wybudowany na działce o powierzchni 1100m. Budowany wg projektu Agrobisp WB 3369. Murowany z cegły max. Parter w...

  • Dom Grodzisk Mazowiecki os. Piaskowa
    1 / 8
    Dom Grodzisk Mazowiecki os. Piaskowa

    Grodzisk Mazowiecki

    • 960 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 7 680 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowowybudowany bliźniak położony na osiedlu Piaskowa w Grodzisku Mazowieckim w stanie deweloperskim. Murowany, dwukondygnacyjny o powierzchni 125m.kw. na działce o pow. 250m.kw....

  • Urządzone mieszkanie w budynku z ogrodem i parkingami
    1 / 14
    Urządzone mieszkanie w budynku z ogrodem i parkingami

    Gołków

    • 2 800 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Wynajmę urządzone mieszkanie o powierzchni 50 mk2 w niezależnym budynku : duży salon z możliwością podzielenia na kolejny pokój 30 mk2 z klimatyzacją , tv ; kuchnia w pełni urządzo...

  • Piękny dom parterowy 180 m2 - Adamów Parcel, gm. R

    Adamów-Parcel

    • 2 000 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 11 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania nowoczesny dom parterowy o powierzchni 180,15 m2 na działce o powierzchni 1200 m2 w miejscowości Adamów-Parcel, Gmina Radziejowice. Bardzo spokojna i zalesiona okol...

  • Sprzedam dom jednorodzinny w Piastowie
    1 / 6
    Sprzedam dom jednorodzinny w Piastowie

    Piastów

    • 1 195 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 13 736 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej ul. Licealna 4 w Piastowie. Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej przy ul. Licealnej 4 w Piastowie o powierzchni: 87,31m2, położony n...

  • Wolnostojący z ogrodem 6 pok.
    1 / 15
    Wolnostojący z ogrodem 6 pok.

    Robercin

    • 1 699 000 zł cena
    • 201 m2 powierzchnia
    • 8 453 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ponadczasowy dom z ogrodem | 6 pokoi | Robercin, gm. Piaseczno | blisko Warszawy DOSTĘPNY DO ZAMIESZKANIA NAJPÓŻNIEJ OD 30 PAŻDZIERNIKA 2026 r (a najwczesniej we wrześniu 2026 r.)...

  • Dom Radziejowice
    1 / 13
    Dom Radziejowice

    Radziejowice

    • 890 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 450 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    tel.: [tel]; [tel]. www.mojdom-zyrardow.pl Poszukujesz piętrowego domu, który zapewni Ci różnorodność wypoczynku i zadba o intymność wolnego czasu? Jeśli tak, to poszukiwania wyma...

  • Przestronny segment z ogrodem w Nadarzynie
    1 / 11
    Przestronny segment z ogrodem w Nadarzynie

    Nadarzyn

    • 1 290 000 zł cena
    • 267 m2 powierzchnia
    • 4 832 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przestronny segment z ogrodem w spokojnej części Nadarzyna Na sprzedaż komfortowa połowa bliźniaka położona w cichej i kameralnej części Nadarzyn, przy ul. Jaworowej. Nieruchomość...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Henryków-Urocze gm. Piaseczno
    1 / 11
    Dom Henryków-Urocze gm. Piaseczno

    Henryków-Urocze

    • 1 050 000 zł cena
    • 171 m2 powierzchnia
    • 6 141 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej (2-lokalowy) - idealna propozycja dla rodziny. Oferujemy Państwu komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 170 m (wraz z gar...

  • Dom z możliwością funkcji usługowo-produkcyjnej.

    Chrzanów Duży » ul. Janiny

    • 810 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 6 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomość usytuowana przy drodze asfaltowej między Milanówkiem a Grodziskiem.Teren usługowy, więc istnieje możliwość połączenia funkcji mieszkalnej z usługowo - produkcyjną. Do...

  • Wyjątkowe miejsce w Osowcu
    1 / 5
    Wyjątkowe miejsce w Osowcu

    Osowiec

    • 1 500 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 10 274 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Twój wymarzony dom w sercu zieleni – dom 146 m² w Osowcu, gmina Żabia Wola! Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego miejsca stworzonego z myślą o rodzinach, które pragną komfortu, eleg...

  • Dom Grodzisk Mazowiecki,
    1 / 7
    Dom Grodzisk Mazowiecki,

    Grodzisk Mazowiecki

    • 899 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 12 662 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny segment w Grodzisku Mazowieckim - ul. Borówkowa - zamiennik mieszkania. Na sprzedaż wyjątkowy segment o powierzchni ok 72 m², położony w spokojnej i zielonej części Gro...

  • Sprzedam dom Henrykow Urocze gm.Piaseczno
    1 / 12
    Sprzedam dom Henrykow Urocze gm.Piaseczno

    Henryków-Urocze

    • 1 100 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 11 957 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Garaż około 40m Dwie bramy wjazdowe,jedna od strony tarasu. Media:gaz,światło,wodociag,swiatlowod. Dojazd do Warszawy 25 min. Gdybym nie odbierała telefonu proszę o sms. Do dużej n...

  • Dom Grodzisk Mazowiecki
    Dom Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 900 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 3 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OKAZJA PREZENTUJE ! Więcej na - www.okazja.biz.pl Dom o pow 240m2 w zabudowie bliżniaczej na działce o pow.500m2. Składa się z 7 pokoi, widnej kuchni z przejściem do jadalni, 3 łaz...

  • Dom Błonie
    Dom Błonie

    Błonie

    • 1 500 000 zł cena
    • 590 m2 powierzchnia
    • 2 543 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom o powierzchni 240 m2 z 2012 r., położony na działce o pow. 1800 m2 przy trasie przelotowej w Błoniu. Przed domem stoi budynek gospodarczy z 1998 r. o powierzchni ok. 250 m2, k...

  • Dom Pruszków
    Dom Pruszków

    Pruszków

    • 4 500 000 zł cena
    • 1 140 m2 powierzchnia
    • 3 948 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania piękny zabytkowy pałacyk w bliskiej granicy Pruszkowa. Budynek wybudowany w 1908 roku został wpisany do rejestrów zabytków 01.09.2011 roku. Rezydencja posiada 3 kondy...

  • Dom Milanówek
    1 / 2
    Dom Milanówek

    Milanówek

    • 3 900 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 7 091 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Piękna, komfortowa rezydencja położona w Milanówku na działce o pow.3150 m2 w bardzo kameralnej okolicy, wśród elitarnego sąsiedztwa. W okolicy dużo zieleni, las, dojazd drogą a...

  • Dom Grodzisk Mazowiecki
    1 / 2
    Dom Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 750 000 zł cena
    • 535 m2 powierzchnia
    • 1 402 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ogrodzona działka o pow. 770 m2 z dwoma wjazdami, zabudowana 10-pokojowym domem o pow. 535 m2 w stanie deweloperskim, z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej ze względu...

  • Dom Międzyborów gm. Jaktorów
    1 / 9
    Dom Międzyborów gm. Jaktorów

    Międzyborów

    • 1 250 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 7 813 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowy dom parterowy, zbudowany z najwyższej klasy materiałów, położony w doskonałej lokalizacji, na terenie przyrodniczo chronionym. W skład domu wchodzi: salon połączony z jadalnią...

  • Dom Milanówek
    1 / 3
    Dom Milanówek

    Milanówek

    • 8 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Do wynajęcia dom blisko centrum Milanówka. Idealny na instytucję, działalność biurową, przedszkole.... Powierzchnia 200 m kw, 5 pomieszczeń, łazienka, WC. Podjazd wykostkowany z mi...