• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Otrębusy
  • Święcany
  • Opacz Mała
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Sulejówek

(46)
  • Mieszkanie Sulejówek

    Sulejówek

    • 600 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 10 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny bezczynszowy o pow. 56,20m2 zlokalizowany w Sulejówku. Lokal 2 pokojowy umiejscowiony na 1 piętrze w kamienicy z 1958 r. Mieszkanie składa...

  • Lokal Sulejówek

    Sulejówek

    • 15 584 zł cena
    • 540 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    MAGAZYN - WARSZTAT + BIURO. Powierzchnia 540 m2. Magazyn / warsztat 470 m2 ,część biurowa 70m2. Wysokość magazynu 5,6-7 m, bramy wjazdowe 4 sztuki o wymiarach szer. 3,5m x...

  • Wolnostojący dom w Sulejówku na działce 2591 m2

    Sulejówek » ul. Konwaliowa

    • 2 950 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 8 195 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom jednorodzinny położony w Sulejówku -na dużej, zielonej działce o powierzchni 2591 m². To nieruchomość dla osób, które szukają przestrzeni, p...

  • Mieszkanie 56 m2 - Sulejówek
    1 / 8
    Mieszkanie 56 m2 - Sulejówek

    Sulejówek

    • 760 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 13 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Szukasz przestrzeni w spokojnej części Sulejówka? Oferuję na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 56 m2. Idealne dla rodziny, osób pracujących zdalnie, jak również dla do...

  • Dom Sulejówek, Bagno
    Dom Sulejówek, Bagno

    Sulejówek

    • 279 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 7 972 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NFORMACJE OGÓLNE: Lokalizacja: Sulejówek ul. Bagno 8, Ratajewo, gmina Sulejówek, powiat miński Metraż działki 118 m2  Metraż domu: 35 m2  Stan prawny: własność Cena 279 000 zł do...

  • Wolnostojący dom w Sulejówku na działce 2591 m2

    Sulejówek » ul. Konwaliowa

    • 3 500 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 9 723 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Sulejówek, Hetmana Ludwika Paca
    Dom Sulejówek, Hetmana Ludwika Paca

    Sulejówek

    • 1 490 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 10 276 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący o powierzchni 145 m2 na działce 563 m2 w świetnym punkcie Sulejówka + garaż wolnostojący, murowany Stacja kolejowa SULEJÓWEK ( SKM lub KM ) 8 minut pieszo - 700...

  • Magazyn-Lokal użytkowy wynajmę
    1 / 16
    Magazyn-Lokal użytkowy wynajmę

    Sulejówek

    • 42 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal nadający się na każdy rodzaj działalności gospodarczej.Powierzchnia - 360 m2 w tym biurowa ok 120 m2/ h- 3mb. (powierzchnia magazynowa bez ograniczeń wewnętrznymi słupami, co...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal użytkowy/ biurowo magazynowy
    1 / 14
    Lokal użytkowy/ biurowo magazynowy

    Sulejówek

    • 14 600 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal biurowo-magazynowy 360 m² do wynajęcia – idealna lokalizacja! Blisko wschodniej obwodnicy Warszawy – szybki dojazd z Wilanowa, Siekierek i Sadyby (15-20 minut). Funkcjonaln...

  • Działka budowlana Sulejówek Wola Grzybowska
    1 / 3
    Działka budowlana Sulejówek Wola Grzybowska

    Sulejówek

    • 4 630 284 zł cena
    • 5 022 m2 powierzchnia
    • 922 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam, proponuję Państwu działkę budowlaną objętą miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Możliwość zabudowy budynkiem mieszkalnym. Wszystkie media miejskie.Ulica asfalt...

  • BEZPOŚREDNIO DZIAŁKA REKREACYJNA SULEJÓWEK K/WARSZAWY
    1 / 3
    BEZPOŚREDNIO DZIAŁKA REKREACYJNA SULEJÓWEK K/WARSZAWY

    Sulejówek

    • 299 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 492 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Bezpośrednio sprzedam kameralną zadbaną działkę wypoczynkową o powierzchni 120m Sulejówek Urokliwy zielony zakątek na której jest całoroczny ogrzewany domek kontener mieszkalny o...

  • Działka Sulejówek ul. Świętojańska

    Sulejówek » ul. Świętojańska

    • 828 000 zł cena
    • 904 m2 powierzchnia
    • 916 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Atrakcyjna działka na sprzedaż.Znajduje się w Sulejówku, w spokojnej okolicy blisko terenów zielonych.Wymiary działki: 23m x 39 mWjazd na działkę od strony ZACHODNIEJ.Działka budow...

  • Mieszkanie w zielonej okolicy 30 min do centrum Warszawy
    1 / 15
    Mieszkanie w zielonej okolicy 30 min do centrum Warszawy

    Sulejówek

    • 2 300 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę bezpośrednio dwupokojowe własnościowe mieszkanie o powierzchni 52m2. Bardzo dobry dojazd do Warszawy - pół godziny do centrum pociągiem SKM oraz KM. Można tam dotrzeć równi...

  • Idealna działka na dom w Sulejówku.
    1 / 3
    Idealna działka na dom w Sulejówku.

    Sulejówek

    • 1 750 000 zł cena
    • 1 894 m2 powierzchnia
    • 924 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

     Na sprzedaż atrakcyjna działka w Sulejówku.   Umiejscowiona na bocznej uliczce miasta w ciszy z dala od miejskiego zgiełku zapewni komfort życia   ludziom ceniącym ciszę i spokój...

  • Dom pośród drzew w Sulejówku
    1 / 16
    Dom pośród drzew w Sulejówku

    Sulejówek

    • 4 280 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 9 512 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przestronny, elegancki dom  w Sulejówku. Umiejscowiony pośród drzew w malowniczym ogrodzie, graniczący z lasem jest idealnym miejscem dla Rodziny która szuka azylu dla...

  • Lokal Sulejówek

    Sulejówek

    • 6 500 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia hala produkcyjno-magazynowa o powierzchni około 220 m.kw. Hala o pow.60m2. Hala o pow.100m2. - 2 pokoje socjalne. Doskonale nadaje się na magazyn lub działal...

  • Bliźniak w Sulejówku w stanie developerskim działka 610m2
    1 / 12
    Bliźniak w Sulejówku w stanie developerskim działka 610m2

    Sulejówek

    • 1 450 000 zł cena
    • 211 m2 powierzchnia
    • 6 873 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim zlokalizowany w miejscowości Sulejówek wg. projektu Julia 9 firmy Archon. Budynek ma powierzchnię całkowitą 211m2 a...

  • Dom Sulejówek rynek pierwotny ul.

    Sulejówek

    • 1 649 000 zł cena
    • 176 m2 powierzchnia
    • 9 370 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nowoczesny Dom Jednorodzinny w Sulejówku - 2023 r, 5 Sypialni, Bez PCC!Przestronny dom w Sulejówku, z nowoczesną architekturą i ponadczasowym designem, czeka na Ciebie! Zbudowany n...

  • Lokal Sulejówek

    Sulejówek

    • 16 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala magazynowo w miejscowości Sulejówek. Hala magazynowa o powierzchni 500m2, w konstrukcji stalowej z płyty warstwowej. Wymiary: szer.17m dług.24/36m wys.6,5 m. Brama wjaz...

  • Mieszkanie Sulejówek

    Sulejówek

    • 649 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 8 771 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64 m², położone na drugim piętrze, wyżej jest strych służący wyłącznie mieszkańcom klatki schodowej. Nierucho...