• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Będzin
  • Izbica Kujawska
  • Żory
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Sulejówek

(8)
  • Mieszkanie Sulejówek

    Sulejówek

    • 600 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 10 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny bezczynszowy o pow. 56,20m2 zlokalizowany w Sulejówku. Lokal 2 pokojowy umiejscowiony na 1 piętrze w kamienicy z 1958 r. Mieszkanie składa...

  • Mieszkanie 56 m2 - Sulejówek
    1 / 8
    Mieszkanie 56 m2 - Sulejówek

    Sulejówek

    • 760 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 13 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Szukasz przestrzeni w spokojnej części Sulejówka? Oferuję na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 56 m2. Idealne dla rodziny, osób pracujących zdalnie, jak również dla do...

  • Mieszkanie w zielonej okolicy 30 min do centrum Warszawy
    1 / 15
    Mieszkanie w zielonej okolicy 30 min do centrum Warszawy

    Sulejówek

    • 2 300 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę bezpośrednio dwupokojowe własnościowe mieszkanie o powierzchni 52m2. Bardzo dobry dojazd do Warszawy - pół godziny do centrum pociągiem SKM oraz KM. Można tam dotrzeć równi...

  • Mieszkanie Sulejówek

    Sulejówek

    • 649 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 8 771 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64 m², położone na drugim piętrze, wyżej jest strych służący wyłącznie mieszkańcom klatki schodowej. Nierucho...

  • 3 pokojowe mieszkanie 75m2. Piętro domu jednorodzinnego.
    1 / 15
    3 pokojowe mieszkanie 75m2. Piętro domu jednorodzinnego.

    Sulejówek

    • 3 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 75 m² – Sulejówek Oferuję do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 75 m², znajdujące się na piętrze domu jednorodzinnego, z niezależnym...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Sulejówek

    • 2 950 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Sulejówek

    • 550 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 7 972 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam mieszkanie w Sulejówku

    Sulejówek

    • 410 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 542 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania mieszkanie w Sulejówku dwupokojowe , kuchnia ,łazienka , korytarz i duża piwnica z księgą wieczystą .

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 2-pak kawalerek Warszawa | ROI 8,53% | w 100% wynajęty

    Warszawa

    • 450 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 12 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Pracujące mieszkanie inwestycyjne w Warszawie składające się z 2 kawalerek - obie wynajęte! Umowy najmu na 1 rok z automatycznym przedłużeniem na kolejne lata. Praktycznie bez...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Warszawa Mokotów, Służewiec ul. Bokserska

    Warszawa » Mokotów » ul. Bokserska

    • 3 500 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    [i]Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2 na 3 piętrze w budynku czteropiętrowym przy ul. Bokserskiej na Służewcu.[/i] [i]W skład mieszkania wchodzi :[/i] [i]...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Służewiec ul. Obrzeżna

    Warszawa » Mokotów » ul. Obrzeżna

    • 3 500 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    [i]Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2 usytuowane na 5 piętrze w budynku przy ul. Obrzeżnej na terenie strzeżonego osiedla Hubertus na Służewcu.[/i] [i]Mieszk...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Kredytowa

    Warszawa » Śródmieście » ul. Kredytowa

    • 2 250 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    [i]Do wynajęcia bardzo miłe i przytulne mieszkanie do wynajęcia od zaraz. [/i] [i]Ścisłe centrum, ul. Kredytowa. Kamienica z lat 50-tych.[/i] [i]1 pokój, 20 metrów. Cichy i jasny...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Mokotów Dolny ul. Belwederska

    Warszawa » Mokotów » ul. Belwederska

    • 6 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Oferujemy do najmu apartament w eleganckiej inwestycji Belvedere Residence na Mokotowie przy ul. Belwederskiej w bezpośrednim sąsiedztwie Łazienek królewskich. Lokal o powierzchni...

  • Mieszkanie Warszawa Wilanów, Miasteczko Wilanów ul. al. Rzeczypos...

    Warszawa » Wilanów » al. Rzeczypospolitej

    • 3 600 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 34 952 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Luksusowy Penthouse w stylu Loft, wykończony w bezkompromisowej jakości. Ok. 104 m2, 3-pokoje + wydzielona strefa gabinetu, 2 łazienki. Taras, Loggia, 2 bardzo wygodne miejsca...

  • Mieszkanie Warszawa Ochota, Rakowiec ul. Stefana Baleya

    Warszawa » Ochota » ul. Baleya

    • 779 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 16 575 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    ZAREZERWOWANE Tym razem zapraszam na #Ochotę #Rakowiec. ============================ Świetne, aktualnie 3 pokojowe z możliwością wydzielenia 4 pokoju , dwustronne mieszkani...

  • Skarbka z Gór przy Parku Magicznym, prowizja 0%.

    Warszawa » Białołęka

    • 950 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 13 381 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Zakup bez prowizji dla biura nieruchomości. Klienci kupujący pierwsza nieruchomość zapłacą 0% podatku PCC. Do sprzedania czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 71,20 m2, zloka...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Zamienie

    • 770 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 14 529 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 7 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 7 pokojowe

    Ciemne

    • 1 950 000 zł cena
    • 277 m2 powierzchnia
    • 7 040 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 7 pokoje

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Zamienie

    • 2 400 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Kawalerka z ogródkiem Piaseczno, Zamienie
    1 / 4
    Kawalerka z ogródkiem Piaseczno, Zamienie

    Zamienie

    • 570 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 14 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Creative Grupa
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Stary Mokotów ul. Różana

    Warszawa » Mokotów » ul. Różana

    • 8 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    Do wynajmu umeblowany i wyposażony apartament na Starym Mokotowie. Budynek: ochrona, reprezentacyjne wejście, sauna i jacuzzi dla mieszkańców. Blisko do sklepów, restauracji i...

  • Bezczynszowe 3-pok mieszkanie z fotowoltaiką, klimatyzacją i włas...

    Warszawa

    • 990 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 13 944 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Bezczynszowe 3-pokojowe mieszkanie z fotowoltaiką, klimatyzacją i własną studnią – cisza, zieleń, blisko centrum! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe, bezczynszowe mieszkani...

  • Mieszkanie 6 pokojowe
    Mieszkanie 6 pokojowe

    Nadma

    • 650 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 5 804 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 6 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Do wynajęcia mieszkanie Stare Miasto Warszawa CentrumPARKING
    1 / 11
    Do wynajęcia mieszkanie Stare Miasto Warszawa CentrumPARKING

    Warszawa

    • 4 250 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Wynajmę mieszkanie w ścisłym centrum Starego Miasta ul. Bugaj 14, 00-285 Warszawa KONTAKT tylko tel. [tel] Opodal Bulwarów Wiślanych (miejsca, gdzie jest dużo pub'ów, klubów...

  • Mieszkanie Warszawa Ochota ul. Równoległa

    Warszawa » Ochota » ul. Równoległa

    • 3 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na wynajem nowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni wynoszącej 40 mkw, położone przy ul. Równoległej na pograniczu Ochoty i Włoch. Lokal mieści się na drugim piętrze nowocz...

  • Mieszkanie 3pok, 92m2 + strych 54m2 Nowe Grabie

    Nowe Grabie » ul. Zygmunta III Wazy

    • 789 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 8 577 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż: Przestronne mieszkanie wraz z użytkowym strychem w dobrym standardzie, znajdujące się w bezpiecznej okolicy, w budynku wielorodzinnym (4 mieszkania w budynku), w miej...

  • Centrum al. Jana Pawła II, przy rondzie ONZ-dwie linie metra
    1 / 9
    Centrum al. Jana Pawła II, przy rondzie ONZ-dwie linie metra

    Warszawa

    • 2 100 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    SUPER LOKALIZACJA - Ścisłe Centrum - Śródmieście, Al. Jana Pawła II, tuż przy rondzie ONZ, dwie linie metra, mieszkanie dwupokojowe, 40-metrowe, w świetnej lokalizacji, tuż obok dw...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Muranów ul. Miła

    Warszawa » Śródmieście » ul. Miła

    • 2 399 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Opis nieruchomościOferuję na wynajem mieszkanie o powierzchni 34 m2 usytuowane na ósmym piętrze w bloku mieszkalnym z 1969 roku. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Muranowie, w...

  • NOWE mieszkanie-możliwość wykończenia pod klucz
    1 / 16
    NOWE mieszkanie-możliwość wykończenia pod klucz

    Warszawa

    • 488 288 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 13 564 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Kameralne osiedle na "Zielonej Białołęce", dobrze skomunikowane z centrum Warszawy. ECO budownictwo - biotechnologia, pompa ciepła, panele fotowoltaiczne, ogrzewanie podłogowe wszy...

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Sprzeczna
    1 / 7
    Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Sprzeczna

    Warszawa

    • 1 128 927 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 20 160 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 56,73 m2 z antresolą, usytuowane na parterze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Prag...

  • 0%, 154 m z poddaszem, blisko Radzymina i S8

    Ciemne » ul. Wygodna

    • 759 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 257 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Kupno od dewelopera, 0% prowizji. Powierzchnia łącznie z poddaszem: 157m2 Powierzchnia użytkowa: 74,05m2 Powierzchnia ogródka: ok. 120m2 z dwoma miejscami parkingowymi. W skład l...

  • Mieszkanie na Nowoczesnym Osiedlu (Rezerwacja)

    Zamienie » ul. Waniliowa

    • 498 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 13 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    REZERWACJAKompaktowe 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym osiedlu, w podwarszawskim Zamieniu, gm. Lesznowola...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Górczewska

    Warszawa » Wola » ul. Górczewska

    • 3 300 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Zadbane 2-pokojowe mieszkanie z garażem na Woli.Dostępne od sierpnia.Mieszkanie o powierzchni 50m2 składa się z:• Salonu• Kuchni• Sypialni• Łazienki• Przedpokój• Balkonu• GarażuMie...

  • 3 pokoje 60 m² | garaż | Stare Włochy
    1 / 15
    3 pokoje 60 m² | garaż | Stare Włochy

    Warszawa

    • 4 200 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia jasny i funkcjonalny 3-pokojowy apartament o powierzchni 60 m², zlokalizowany przy ul. Budki Szczęśliwieckie 25, na 2 piętrze w nowoczesnym budynku z 2021 roku. Bez pr...

  • 2 pokoje z miejscem parkingowym- Jeżewskiego 7A
    1 / 8
    2 pokoje z miejscem parkingowym- Jeżewskiego 7A

    Warszawa

    • 2 450 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-06-01! Do wynajęcia przestronne, w pełni rozkładowe dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Jeżewskiego 7A (Ursynów) w Warszawie. -Nieruchomość- Lokal o p...

  • 0%. Kompleks apartamentowy przy Wołoskiej

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 981 152 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 26 518 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    0% prowizji, Etap zrealizowany w 2025 roku Budynek A, lokal: A_190, loggia: 6,7 m zestawienie oferowanych apartamentów i dodatkowe informacje dotyczące inwestycji na stronie brok...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Dębe Wielkie

    • 720 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 6 793 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Dorota Tyzo Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Przestronne 90 m² na Powiślu | ul. Rozbrat |
    1 / 8
    Przestronne 90 m² na Powiślu | ul. Rozbrat |

    Warszawa

    • 8 850 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie na wynajem – ul. Rozbrat, Powiśle Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 90 m², położone w klimatycznej kamienicy na warszawskim Powiślu. Lokal znajduje...