;

Nieruchomości na sprzedaż Warszawa Wola

Znalezionych ofert: 30 285
Dwa pokoje na Woli przy Szlenkierów

Dwa pokoje na Woli przy Szlenkierów

Warszawa » Wola
399 000 zł

Bliska Wola. Dwa pokoje z oddzielną, widną kuchnią. Całość mieszkania to 49,39 m2. Nieruchomość położona jest na ostatnim, trzecim piętrze w budynku z cegły z lat 50-tych. Okna PCV o dwustronnej ekspozycji: wschód, zachód. Blok po dociepleniu, z nową elewacją, po wymianie wszystkich instalacji. Przeprowadzono również remont dachu. Doskonała lokalizacja. Budynek znajduje się w środku osiedla co czyni je cichym a do środków komunikacji miejskiej 2 minuty. Osiedlowe sklepy, szkoły, przedszkola, przychodnie. Dużo zieleni. Do mieszkania przynależy piwnica o pow. 5 m2. Lokal stanowiący odrębną nieruchomość. Kontakt: Maciej 603 500 212, email: mtafil@bnmega.pl Zapraszam do skorzystania z usług naszego doradcy finansowego w celu uzyskania kredytu.

 • Pokoje: 2
 • Piętro: -
 • 49 m2
Oznacz
Trzy pokoje na Woli przy Płockiej

Trzy pokoje na Woli przy Płockiej

Warszawa » Wola
485 000 zł

Przestronne, rozkładowe trzy pokoje na Woli przy ul. Płockiej. Wejście do każdego z pomieszczeń z przedpokoju. Z dużego pokoju wyjście na loggię. Pokoje o pow. odpowiednio: 18.00 m2., 9,13 m2., i 8,57 m2. Kuchnia oddzielna z oknem 5,28 m2, przedpokój 8,00 m2 i łazienka z oknem o pow. 2,78 mw. Całość 52 m2. Mieszkanie po wymianie instalacji wod-kan, Co i gazowej. po odświeżeniu gotowe do zamieszkania. Okna PCV o dwustronnej ekspozycji: wschód, zachód. Nieruchomość położona jest na drugim piętrze z trzech w budynku z cegły z roku 1960. Blok po dociepleniu z nowa elewacją. Doskonała lokalizacja. Bogata infrastruktura. Liczne osiedlowe sklepy, poczta, fryzjer, piekarnia, apteka, przychodnia, szkoły, przedszkola, place zabaw dla dzieci. Liczne linie autobusowe i tramwajowe zapewniają swobodne przemieszczanie się w inne rejony miasta. za niespełna dwa lata stacja II-iej linii metra "Młynów" w odległości 300 metrów od bloku. Dużo zieleni, cisza i spokój. Do mieszkania przynależy piwnica. Kontakt: Maciej 603 500 212, email: mtafil@bnmega.pl Zapraszam do skorzystania z usług naszego doradcy finansowego w celu uzyskania kredytu.

 • Pokoje: 3
 • Piętro: -
 • 52 m2
Oznacz
Reklama Google
Trzy pokoje na Woli przy Grenady

Trzy pokoje na Woli przy Grenady

Warszawa » Wola
465 000 zł

Trzypokojowe mieszkanie z oddzielną widną kuchnią. Całość o powierzchni 46 m2. Największy pokój w amfiladzie. Z jednego z mniejszych wyjście na dużą loggię. Okna PCV o trójstronnej ekspozycji. Mieszkanie czyste, zadbane, gotowe do wprowadzenia bez nakładów finansowych. Nieruchomość położona jest na ostatnim, trzecim piętrze budynku z cegły zasiedlonego w 1961r. Blok po dociepleniu z nowa elewacją. Wymienione instalacje wod-kan, Co, elektryczna i gazowa. Po remoncie dachu i klatek schodowych. Bardzo dobra lokalizacja. Osiedle o niskiej zabudowie, duzo zieleni, cisza i spokój. Szkoła, przedszkole, przychodnia, plac zabaw, poczta, lokale usługowe. Liczne osiedlowe sklepy. W pobliżu trzy parki: Szymańskiego, Sowińskiego z amfiteatrem, Moczydło ze stawami i dosyć wysoką jak na miejskie warunki górą narciarską. Doskonała komunikacja. Liczne linie autobusowe i tramwajowe pozwalają na swobodne przemieszczanie się w inne rejony miasta. Na przełomie 2019/2020r. oddana zostanie druga linia metra ze stacją "Młynów" w odległości 5 min. na piechotę od budynku. Do wjazdu na trasę Al. Prymasa, S8 a dalej na A2, 2 minuty. Bardzo dobre miejsce do zamieszkania przez właściciela jak również zakup pod...

 • Pokoje: 3
 • Piętro: -
 • 46 m2
Oznacz
Dwa pokoje na Woli przy Redutowej

Dwa pokoje na Woli przy Redutowej

Warszawa » Wola
369 000 zł

Dwa pokoje przy ul. Redutowej na Woli. Powierzchnia mieszkania wynosi 37 m2 i składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni bez okna i łazienki. Mieszkanie po odświeżeniu gotowe do zamieszkania bez nakładów finansowych. Okna PCV w widok na zieleń. Na podłodze w pokojach parkiet, w kuchni i łazience terakota i glazura. Nieruchomość położona jest na pierwszym piętrze z dziesięciu w budynku z roku 1970. Budynek po dociepleniu z nową elewacją i po wymianie instalacji wod-kan. W pobliżu osiedlowe sklepy, szkoła, przedszkole, trzy parki, kryty basen. Dużo zieleni, cisza i spokój. Do mieszkania przynależy piwnica. Czynsz ok: 250,-zł. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z KW. Kontakt: Maciej 603 500 212, email: mtafil@bnmega.pl Zapraszam do skorzystania z usług naszego doradcy finansowego w celu uzyskania kredytu.

 • Pokoje: 2
 • Piętro: -
 • 37 m2
Oznacz
Dwa pokoje na Woli przy Górczewskiej

Dwa pokoje na Woli przy Górczewskiej

Warszawa » Wola
440 000 zł

Mieszkanie do remontu dające duże możliwości aranżacyjne. Powierzchnia 49 m2. W pokojach i przedpokoju oryginalny parkiet dębowy wymagający cyklinowania. W kuchni wylewka betonowa. Brak terakoty i glazury czyli mniejsze koszty remontu. Wysokość pomieszczeń wynosi 270 cm. Okna PCV o dwustronnej ekspozycji: północ, południe. Rozkładowe, do każdego z pomieszczeń wejście z przedpokoju. Kuchnia oddzielna z oknem. Z większego pokoju wyjście na loggię. Nieruchomość położona jest na drugim piętrze z sześciu w budynku z cegły, zasiedlonym w roku 1957. Budynek docieplony z nową elewacją, po wymianie instalacji wod-kan., CO i gazowej. W trakcie wymiany windy na nowoczesne. Doskonała lokalizacja. Za rok druga linia metra a stacja "Młynów" znajdzie sie 100 m od budynku. Wjazd na trasę S8 i dalej na A2 dwie minuty. 5 minut na piechotę do stacji SKM i KM stacja "Młynów" Dodatkowo liczne linie autobusowe i tramwajowe. W pobliżu szkoły, przedszkola, przychodnia, poczta, osiedlowe sklepy, piekarnia, poczta, cukiernia. W odległości jednego przystanku trzy parki. Szymańskiego, Moczydło i Sowińskiego z amfiteatrem. Odkryte baseny "Olimpia". Ścieżki rowerowe, odkryte baseny. Wszystko co niezbędne do wyg...

 • Pokoje: 2
 • Piętro: -
 • 49 m2
Oznacz
Dwa pokoje na Woli przy Małego Franka

Dwa pokoje na Woli przy Małego Franka

Warszawa » Wola
399 000 zł

Przytulne dwa pokoje o powierzchni 38 m2. Oddzielna, widna kuchnia, z jednego z pokoi wyście na mały balkon. Podłogi w pokojach wymienione na litą deskę dębową w przedpokoju, kuchni i łazience, terakota , wymienione drzwi wejściowe oraz wewnętrzne. Okna PCV o dwustronnej ekspozycji: wschód, zachód. Wymienione instalacje wod-kan. i elektryczna. Po odświeżeniu gotowe do zamieszkania. Nieruchomość położona jest na pierwszym piętrze z trzech w budynku z lat 60-tych., wybudowanego z cegły. Blok po dociepleniu z nową elewacją. Doskonała lokalizacja. Liczne linie autobusowe oraz sąsiedztwo stacji "Ks. Janusza" II-iej linii metra. Osiedlowe sklepy, CH Wola Park, szkoły, przedszkola, przychodnia. Trzy Parki: Moczydło, Szymańskiego i Sowińskiego a amfiteatrem o raz odkryte baseny. Do mieszkania przynależy piwnica: Czynsz ok: 370,-zł. Lokal stanowiący odrębną nieruchomość. Kontakt: Maciej 603 500 212, email: mtafil@bnmega.pl Zapraszam do skorzystania z usług naszego doradcy finansowego w celu uzyskania kredytu.

 • Pokoje: 2
 • Piętro: -
 • 39 m2
Oznacz
Cztery pokoje na Woli przy Długosza

Cztery pokoje na Woli przy Długosza

Warszawa » Wola
530 000 zł

Do remontu czteropokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Długosza. Oddzielna kuchnia z oknem. Osobne WC. Z salonu wyjście na balkon. Mieszkanie rozkładowe i ustawne. Na podłodze oryginalny parkiet. Okna PCV o dwustronnej ekspozycji: wschód, południe. Nieruchomość położona jest w kamienicy z 1962r. na drugim piętrze z czterech. Budynek po wymianie instalacji, dociepleniu z nowa elewacją. Klatka schodowa po remoncie. Doskonała lokalizacja. Liczne linie tramwajowe i autobusowe. W niedalekiej przyszłości II-ga linia metra ze stacją "Młynów". Osiedlowe sklepy, szkoły, przedszkola, przychodnia. Niedaleko: Lasek na Kole, Moczydło, Park Sowińskiego i Szymańskiego. Do mieszkania przynależy piwnica. Czynsz ok: 450,-zł. Lokal stanowiący odrębną nieruchomość. Kontakt: Maciej 603 500 212, email: mtafil@bnmega.pl Zapraszam do skorzystania z usług naszego doradcy finansowego w celu uzyskania kredytu.

 • Pokoje: 4
 • Piętro: -
 • 67 m2
Oznacz
Kamienica w centrum Woli

Kamienica w centrum Woli

Warszawa » Wola
3 000 000 zł

Kamienica w centrum Woli, Płocka 27a róg Wolskiej tanio sprzedam. Niepowtarzalna okazja posiadania pałacyku w centrum Warszawy za cenę mieszkania. Działka 675 m2, dom zajmuje 215 m2 powierzchni działki. Obiekt do remontu i rozbudowy nadający się np. na siedzibę firmy. Cena do negocjacji!

 • Kamienica
 • 215 m2
Oznacz
Mieszkanie Warszawa Wola 46m2 (nr: 2894/6624/OMS)

Mieszkanie Warszawa Wola 46m2 (nr: 2894/6624/OMS)

Warszawa » Wola
462 000 zł

Do sprzedania: Górczewska 181 budynek B Mieszkanie składa się z 2 oddzielnych pokoi, łazienki, ubikacji, oddzielnej kuchni oraz przedpokoju. Z dwóch pokoi można wyjść na balkon. Mieszkanie oddane do użytku w 2010 r. Mieszkanie idealnie nadaje się do zamieszkania dla dwóch osób. Doskonale mieszkanie spełnia funkcję inwestycyjną. Można wynajmować na pokoje lub całość. Nie ma z tym najmniejszego problemu. Mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Górczewskiej 181 budynek B na zamkniętym, strzeżonym 24h osiedlu. W sąsiedztwie osiedla znajduje się Centrum Handlowe Wola Park. W odległości ok 200 m od mieszkania zlokalizowany jest przystanek autobusowy linii 520 i 196 na ul. Olbrachta. W niedalekiej przyszłości przy osiedlu ma zostać wybudowana nowa stacja metra. Plusy mieszkania: - doskonała lokalizacja - nowe budownictwo - 2010 r. - sąsiedztwo z centrum handlowym Wola Park niedługo stacja metra - 2,5 km od trasy S8 Jeżeli nie udało się znaleźć oferty spełniającej kryteria, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego z naszymi doradcami. Nie wszystkie nasze oferty widoczne są w internecie. ******************************** Мы также разговариваем по-русски. ******************************** We speak E...

 • Pokoje: 2
 • Piętro: -
 • 46 m2
Oznacz
NAJLEPSZA OFERTA na Woli 3 pok + garderoba 7.600zł

NAJLEPSZA OFERTA na Woli 3 pok + garderoba 7.600zł

Warszawa » Wola
448 000 zł

OFERTA BEZPOŚREDNIA = BEZ PODATKU PCC I BEZ PROWIZJI Nowoczesny budynek o wysokim standardzie w chrakterze Loftu zlokalizowany tuz obok ulicy Olbrachta w pobliżu nowo powstającej stacji metra Ks Janusza ! Dokonały rozkład miekszania 3 przestronne pokoje wraz z kuchnia która mozna wydzielić od salonu dodatkowy pokój który pęłni funkcje garderobu tuz przy łazience. Inwestycja położona jest, w zielonej okolicy,  Parku im. Powstańców Warszawy. Niewiele dalej znajdują się parki Sowińskiego, Szymańskiego i Moczydło z kompleksem otwartych basenów Osiedle posiada bogatą i łatwo dostępna infrastrukturę sklepy szkoła przedszkole liczne lokale usługowe w pobliżu jest zaś centrum Handlowe Wola Park  Dojazd z  do scisłego centrum Warszawy zajmuje zaledwie 15 minut. Dzięki obwodnicy i drodze ekspresowej S8 z łatwością dostaniesz się do innych części miasta. Zachęcam do wizyty na terenie osiedla.  Posiadam również inne układy mieszkań w tej  oraz sąsiednich inwestycjach na  Woli oferta 1-2-3-4-5-6 pokoi o metrażach  18 - 190m2. w cenach już od 179 000 zł  ZAPRASZAM PO SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE - tel 501-920-939

 • Pokoje: 3
 • Piętro: -
 • 59 m2
Oznacz
Funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe, Warszawa, Wola

Funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe, Warszawa, Wola

Warszawa » Wola
462 000 zł

Do sprzedania: Górczewska 181 budynek B Mieszkanie składa się z 2 oddzielnych pokoi, łazienki, ubikacji, oddzielnej kuchni oraz przedpokoju. Z dwóch pokoi można wyjść na balkon. Mieszkanie oddane do użytku w 2010 r. Mieszkanie idealnie nadaje się do zamieszkania dla dwóch osób. Doskonale mieszkanie spełnia funkcję inwestycyjną. Można wynajmować na pokoje lub całość. Nie ma z tym najmniejszego problemu. Mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Górczewskiej 181 budynek B na zamkniętym, strzeżonym 24h osiedlu. W sąsiedztwie osiedla znajduje się Centrum Handlowe Wola Park. W odległości ok 200 m od mieszkania zlokalizowany jest przystanek autobusowy linii 520 i 196 na ul. Olbrachta. W niedalekiej przyszłości przy osiedlu ma zostać wybudowana nowa stacja metra. Plusy mieszkania: - doskonała lokalizacja - nowe budownictwo - 2010 r. - sąsiedztwo z centrum handlowym Wola Park niedługo stacja metra - 2,5 km od trasy S8 Jeżeli nie udało się znaleźć oferty spełniającej kryteria, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego z naszymi doradcami. Nie wszystkie nasze oferty widoczne są w internecie. ******************************** Мы также разговариваем по-русски. ******************************** We speak E...

 • Pokoje: 2
 • Piętro: 5
 • 46 m2
Oznacz
TYLKO W NASZYM BIURZE !!!!!

TYLKO W NASZYM BIURZE !!!!!

Warszawa » Wola
349 000 zł

Budynek w cichej i zielonej, spokojnej okolicy tuż obok piękny Park Moczydło, za nim Parki Szymańskiego i Sowińskiego z amfiteatrem, w odległości spaceru Lasek na Kole. Do mieszkania przynależy piwnica. Budynek po modernizacji czysty, zadbany, klatka schodowa odnowiona, wymieniona instalacja wodna, elektryczna, gazowa i co. Lokal znajduje się blisko budowanej stacji metra przy ul. Górczewskiej. W pobliżu Biedronka, centrum handlowe Wola Park. Bardzo blisko przystanki autobusowe i tramwajowe. Niedaleko budynku żłobek i przedszkole. W mieszkaniu zainstalowana KLIMATYZACJA, oraz trzy szafy wnękowe typu Komandor. Osiedle \"Koło\" uważane za perłę warszawskiej architektury modernistycznej, w 2008 roku zostało w całości wpisane do rejestru zabytków. Zaprojektowali je Helena i Szymon Syrkusowie. Mieszkanie składa się z widnej kuchni, dużego (22 m2) ustawnego pokoju z możliwością podziału na dwa pokoje, łazienki oraz przedpokoju. W pokoju na podłodze parkiet dębowy, parapety z granitu. Kuchnia została w pełni wyposażona w sprzęt AGD (lodówka, zmywarka, piekarnik, płyta grzewcza, pralka, sprzęt firmy BOSCH ) oraz zabudowę kuchenną o wysokim standardzie. Łazienka z oknem, ceramika włoskiej k...

 • Kawalerka
 • Piętro: -
 • 34 m2
Oznacz
Aktualne ! 2 pokojowe Wola Warszawa sprzedam

Aktualne ! 2 pokojowe Wola Warszawa sprzedam

Warszawa » Wola
548 000 zł

Do sprzedania mieszkanie na I piętrze znajdujące się przy jednej z najstarszych ulic Warszawy na pograniczu Woli i Centrum. Mieszkanie do odświerzenia skladające się z dwóch pokoi w tym jeden przechodni, widnej kuchni oraz niedużej łazienki. W mieszkaniu położone gładzie gipsowe, parkiet - buczyna, po wymianie instalacje CO oraz wodno - kanalizacyjne oraz elektryczne. Za rok będzie odnowa podwórza (nowa kostka brukowa) a za dwa lata rewitalizacja budynku. Świetna komunikacja w pobliżu -AL. Solidarności i AL. Jana Pawła II, Ratusz Wola. Dojazd do Centrum w kilka minut (C.H. "Złote Tarasy", Dworzec Centralny). Zapraszam na prezentacje. C Pokaż pełny opis

 • Pokoje: 2
 • Piętro: 1
 • 47 m2
Oznacz
Dwa oddzielne pokoje, piwnica

Dwa oddzielne pokoje, piwnica

Warszawa » Wola
380 000 zł

Dwupokojowe mieszkanie do sprzedaży, o powierzchni ok. 37,9 m2, piętro 0/10 w bloku z lat 60-tych. Mieszkanie znajduje się przy ul. Esperanto, Wola. Doskonała lokalizacja. Znakomite połączenie, każdą częścią Warszawy. Mieszkanie składa się z salonu (ok. 16m2), kuchni (ok. 7m2), sypialni (ok. 9m2), łazienki (ok. 3m2) oraz przedpokoju. Okna wychodzą na podwórko. Ekspozycja okien zachód - północ. Do mieszkania przynależy piwnica (ok. 2m2). Własność z KW. Czynsz: ok 400 zł. Cena: 380 000 zł Oglądanie bezpłatne! Prowizja płatna tylko w przypadku podpisania umowy kupna. We speak English, please call: 791 275 530. Kontakt: 791 287 580 www . top brokers . pl

 • Pokoje: 2
 • Parter
 • 38 m2
Oznacz
Dwa oddzielne pokoje na Woli

Dwa oddzielne pokoje na Woli

Warszawa » Wola
399 000 zł

Dwupokojowe mieszkanie do sprzedaży, o powierzchni ok. 49 m2, piętro 3/3 w bloku z lat 50-tych. Mieszkanie znajduje się przy ul. Szlenkierów, Wola. Doskonała lokalizacja. Znakomite połączenie, każdą częścią Warszawy. Mieszkanie składa się z salonu, kuchni, sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Wysokość pomieszczeń 2,7 m. Mieszkanie dwustronne (ekspozycja wschód- zachód). Okna wychodzą na podwórko. Budynek z cegły. Do mieszkania przynależy piwnica. Własność z KW. Czynsz: ok 500 zł. Cena: 399 000 zł Oglądanie bezpłatne! Prowizja płatna tylko w przypadku podpisania umowy kupna. We speak English, please call: 791 275 530. Kontakt: 791 217 660 www . top brokers . pl

 • Pokoje: 2
 • Piętro: 3
 • 49 m2
Oznacz
3 pokoje w kamienicy z piwnicą, Wola

3 pokoje w kamienicy z piwnicą, Wola

Warszawa » Wola
485 000 zł

Trzypokojowe mieszkanie do sprzedaży, o powierzchni 57 m2, piętro 1/3 w kamienicy z 1950 roku. Mieszkanie znajduje się przy ul. Rabsztyńskiej, Wola. Doskonała lokalizacja. Znakomite połączenie, każdą częścią Warszawy. Mieszkanie składa się z salonu, kuchni, dwóch sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Na podłodze oryginalna dębowa klepka. Budynek z cegły, wymienione instalacje hydrauliczna, elektryczna. Media miejskie (brak piecyka). Do mieszkania przynależy piwnica. Własność z KW. Czynsz: ok 500 zł. Cena: 485 000 zł Oglądanie bezpłatne! Prowizja płatna tylko w przypadku podpisania umowy kupna. We speak English, please call: 791 275 530. Kontakt: 791 287 580 www . top brokers . pl

 • Pokoje: 3
 • Piętro: 1
 • 57 m2
Oznacz
Wola 2M Nowe Mieszkanie 46m - Sprzedam

Wola 2M Nowe Mieszkanie 46m - Sprzedam

Warszawa » Wola
440 zł

Witam, sprzedam 2-pokojowe nowe mieszkanie-oddane będzie do odbioru pod koniec tego roku na nowoczesnym Osiedlu Na Woli przy ul. Fort Wola / Sowińskiego. Idealny lokalizacja, blisko do Centrum Warszawy, b.dobra komunikacja - przystanki i pętla autobusowa (105, 194, 197 ,255, 713, 716 ,743, N42, N52) i pętla tramwajowa ( 11, 26, 70, 13, 27). Planowana w pobliżu stacja metra – Księcia Janusza. Rozbudowana infrastruktura z licznymi sklepami, przedszkolami i szkołami. W pobliżu liczne tereny zielone - Park im. Powstańców Warszawy, Park Sowińskiego z amfiteatrem, Park im. Szymańskiego i Moczydło. Mieszkanie 46m kw z balkonem, na 4 piętrze, widok z okien rozpościera się na podwórko, parking mieszkańców oraz drzewa i krzewy co daje dużo przestrzeni i zieleni za oknem, nieograniczonej sąsiednimi budynkami. Mieszkanie w stanie deweloperskim do urządzenia wedle swojego gustu. Inwestycja atrakcyjna pod kątem wynajmu, ze względu na lokalizację(wszędzie blisko) oraz możliwość wydzielenia odrębnych dwóch pokoi i samodzielnej kuchni. Istnieje też możliwość zakupu naziemnego miejsca postojowego za kwotę 22tys.zł. Zainteresowanych zachęcam do kontaktu pod numerem tel. 507175545.

 • Pokoje: 2
 • Piętro: 4
 • 46 m2
Oznacz
Wola 2 pok. 48m2 Kamienica z 1911r.

Wola 2 pok. 48m2 Kamienica z 1911r.

Warszawa » Wola
548 000 zł

Do sprzedania mieszkanie na I piętrze znajdujące się przy jednej z najstarszych ulic Warszawy na pograniczu Woli i Centrum. Mieszkanie do odświerzenia skladające się z dwóch pokoi w tym jeden przechodni, widnej kuchni oraz niedużej łazienki. W mieszkaniu położone gładzie gipsowe, parkiet - buczyna, po wymianie instalacje CO oraz wodno - kanalizacyjne oraz elektryczne. Za rok będzie odnowa podwórza (nowa kostka brukowa) a za dwa lata rewitalizacja budynku. Świetna komunikacja w pobliżu -AL. Solidarności i AL. Jana Pawła II, Ratusz Wola. Dojazd do Centrum w kilka minut (C.H. \"Złote Tarasy\", Dworzec Centralny). Zapraszam na prezentacje. C Numer oferty w biurze: 2621/6166/OMS Oferta opublikowana przez program Trimo

 • Pokoje: 2
 • Piętro: -
 • 48 m2
Oznacz
Komfortowe mieszkanie na I piętrze w bloku z windą

Komfortowe mieszkanie na I piętrze w bloku z windą

Warszawa » Wola
348 000 zł

Sprzedam bezpośrednio doskonale usytuowane mieszkanie na Woli. Mieszkanie składa się z: 2 pokoi w których na podłogach jest drewniany parkiet, ustawnej kuchni oraz łazienki. Mieszkanie ciepłe, ciche słoneczne. Okna wychodzą na zieleń. Blok lata 70 z wielkiej płyty. Piętro 1/10. Ocieplony, klatki w stanie dobrym. Do lokalu przynależy piwnica. Przy budynku nie ma problemu z miejscem parkingowym. W bezpośrednim sąsiedztwie budynku znajduje się basen ! W pobliżu również przystanki tramwajowe i autobusowe. Dojazd do Centrum zaledwie w 10 minut. Mieszkanie spółdzielcze własnościowe z KW bez obciążeń. Zapraszam do oglądania. Pośredników zapraszam tylko z klientami. Nie płacę prowizji i nie podpisuje umów !

 • Pokoje: 2
 • Piętro: 1
 • 37 m2
Oznacz
Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie, Muranów, Warszawa

Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie, Muranów, Warszawa

Warszawa » Wola
390 000 zł

Piękne słoneczne mieszkanie składające się z dwóch pokoi, aneksu kuchennego oraz łazienki. Mieszkanie położone jest na osiedlu Muranów, w pobliżu znajdują się przystanki autobusowe oraz tramwajowe. Duże możliwości aranżacyjne - istnieje możliwość przerobienia na mieszkanie jednopokojowe z aneksem kuchennym, bądź oddzielną kuchnią. Obecnie mieszkanie składa się z: - salonu z balkonem z widokiem na zieleń osiedlowej uliczki - sypialni - przedpokoju z wnęką na szafę - łazienki z prysznicem oraz wc W budynku wymienione zostały piony, w 2019 roku planowany jest remont elewacji budynku. Do mieszkania przynależy duża piwnica położona na poziomie -1. Zapraszam na prezentację! 668 820 605 Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

 • Pokoje: 2
 • Piętro: -
 • 37 m2
Oznacz
CICHE! 1 POKOJOWE STUDIO W CENTRUM MIASTA

CICHE! 1 POKOJOWE STUDIO W CENTRUM MIASTA

Warszawa » Wola
319 000 zł

Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni niespełna 28 m2 w doskonale skomunikowanej lokalizacji. 10 piętrowy budynek wyposażony w 2 windy znajduje się zaledwie kilkaset metrów od wygodnych arterii komunikacyjnych, 1 km od stacji metra Rondo Daszyńskiego oraz Muzeum Powstania Warszawskiego. W bezpośrednim sąsiedztwie: lokale spożywcze, usługowe, restauracyjne, liczne kawiarnie i Centrum Biznesowe, Uczelnie Wyższe. Jedna z najchętniej wybieranych przez studentów, młodzież pracującą lokalizacji w Warszawie. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze, z ekspozycją na wschodnią część świata. Okna wychodzą na ciche podwórze co zapewnia komfort spokojnego snu. Lokal Składa się z widnego salonu ( ok. 22 m2), przedpokoju połączonego z aneksem kuchennym( ok. 4 m2), łazienki z WC ( ok. 1,8 m2). Uwaga, brak balkonu! 1. na podłogach pokoju kilkunastoletni parkiet( do cyklinowania) 2. na podłogach przedpokoju/aneksu kuchennego terakota 3. w łazience płytki podłogowe starszego typu, kabina prysznicowa 4. niski czynsz administracyjny w wysokości 240 PLN 5. nowe, plastikowe okna 6. drzwi zewnętrzne antywłamaniowe, nowe drzwi wewnętrzne do łazienki STAN PRAWNY: Własność z KW Mieszkanie gotowe do zdan...

 • Kawalerka
 • Piętro: 10
 • 27 m2
Oznacz
Mieszkanie na sprzedaż - 35 m2

Mieszkanie na sprzedaż - 35 m2

Warszawa » Wola
310 000 zł

euro-house.waw.pl - Największa Baza Nieruchomości Do sprzedania mieszkanie w doskonałej lokalizacji - przy głównej ulicy na Woli Na sprzedaż mieszkanie 2-pokoje przy al. Prymasa Tysiąclecia 79 w Warszawie ( budynek B) mieszkanie jest obecnie w budowie z planowanym terminem zakończenia na październik 2018 roku. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem, - sypialni, - łazienki, - przedpokoju oraz tarasu Dodatkowe informacje: - stan deweloperski - 3 piętro z windą - w pobliżu stacja metra - blisko Centrum - mieszkanie na Woli 35 m2 - miejsce postojowe (dodatkowo płatne) - dogodna lokalizacja, - 5 minut od kolejki miejskiej, - autobusy, - planowana linia tramwajowa. Tel kontaktowy: 693-702-552 lub 884-650-576 Polecam, Olga Jasińska Specjalista ds. Nieruchomości Komercyjnych Kancelaria Nieruchomości Euro-House Jeśli powyżej przedstawiona oferta nie spełnia do końca twoich wymagań, odwiedź naszą stronę internetową, gdzie znajdziesz więcej ofert www.euro-house.waw.pl lub zleć nam indywidualne wyszukanie przedstawiając swoje kryteria dotyczące nieruchomości. Numer oferty w biurze: 631/642/OMS Oferta opublikowana przez program Trimo

 • Pokoje: 2
 • Piętro: 3
 • 36 m2
Oznacz
Kawalerka, Wola 14 piętro z widokiem

Kawalerka, Wola 14 piętro z widokiem

Warszawa » Wola
365 000 zł

Luxe Property oferuje do sprzedaży ciche mieszkanie na 14 piętrze w apartamentowcu w Warszawie w dzielnicy Wola. Mieszkanie mieści się w inwestycji RONSON CITY LINK. Okna wychodzą na wschód, z widokiem na panoramę miasta. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego (19m2), ciemnej kuchni (4m2), łazienki (4m2), hallu (5m2). Standard wykończenia mieszkania: Ściany - gładź gipsowa; Podłogi - wylewka betonowa; Okna PCV; Przeprowadzone remonty w mieszkaniu: Brak - mieszkanie w stanie deweloperskim (do wykończenia)j. Wysokość pomieszczeń: 2,70 m. Do lokalu przynależy: loggia 3,2m2 Opis budynku: Szesnastopiętrowy blok mieszkalny z winda, oddany do użytku w 2018 roku. Komunikacja: linie autobusowe miejskie, line Tramwajowe, METRO PŁOCKA Rekreacja: fitness, plac zabaw dla dzieci, ścieżka rowerowa. Usługi i instytucje dostępne w okolicy: apteka, bank, bankomat, piekarnia, przychodnia, sklep spożywczy, stomatolog, szpital, kościół, przedszkole, szkoła podstawowa. Media dostępne w mieszkaniu: woda zimna, woda ciepła, TV kablowa, prąd, kanalizacja, internet, gaz ziemny, centralne ogrzewanie. Zapraszam na prezentację Bartosz Dąbrowa 536 587 645 Numer oferty w biurze: 633/5751/OMS Oferta opublikowan...

 • Kawalerka
 • Piętro: 14
 • 32 m2
Oznacz
4 pokojowe Jana Kazimierza,Warszawa, mieszkanie na sprzedaż

4 pokojowe Jana Kazimierza,Warszawa, mieszkanie na sprzedaż

Warszawa » Wola » ul. Jana Kazimierza
620 000 zł

Do sprzedania: bardzo ładne 4-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, balkonem i tarasem. Lokal znajduje się na 4 piętrze w nowo oddanym budynku w atrakcyjnej lokalizacji przy ul Jana Kazimierza. Mieszkanie dwustronne, ze wszystkich trzech sypialni wyjście na 16-metrowy taras, salon połączony z 8-metrowym balkonem. Całość w stanie deweloperskim, oddane do użytkowania. Wysoki standard wykończenia części wspólnej, winda, ochrona. Dodatkowo płatne: 2 miejsca garażowe - 30.000 zł każde i komórka lokatorska o powierzchni 3,36m2- 10.000 zł "Inwestycja „Osiedle Dobra Wola 3 etap” to kolejny obiekt realizowany w ramach spójnego całościowo osiedla. Budynek mieszkalny wielorodzinny z jednym poziomem garażu podziemnego wykonanym w obudowie ze ściany berlińskiej, parterem handlowo-usługowym oraz zróżnicowaną wysokością części nadziemnej zlokalizowany w Warszawie przy ulicy Jana Kazimierza." Jeżeli nie udało się znaleźć oferty spełniającej kryteria, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego z naszymi doradcami. Nie wszystkie nasze oferty widoczne są w internecie. ******************************** Мы также разговариваем по-русски. ******************************** We speak English. ******************...

 • Pokoje: 4
 • Piętro: 4
 • 72 m2
Oznacz
bezposrednio sprzedam mieszkanie 25,30 m2 , I pietro w doskonalej lokalizacji Chmielna 73 C

bezposrednio sprzedam mieszkanie 25,30 m2 , I pietro w doskonalej lokalizacji Chmielna 73 C

Warszawa » Wola
379 000 zł

bezposrednio sprzedam mieszkanie 25,30 m2 , I pietro w doskonalej lokalizacji Chmielna 73 C Sprzedaje wlasciciel Nie ma roszczen prywatyzacyjnych dla tej nieruchomosci Budynek wybudowany w 1951 roku , posiada wewnetrzne zielone patio ( na zdjeciu ) Cena mieszkania 379.000 PLN nie podlega negocjacjom Nie podpisuje umow z Biurami Nieruchomosci . Biura Nieruchomosci musza doliczyc swoja prowizje maksymalnie 7.000 PLN brutto z VAT do prowizji od kupujacego 200m od Dworca PKP Warszawa Centralna Obok buduje sie najwyzszy wiezowiec biurowy w Warszawie Gotowe do zamieszkania w dniu zakupu Nie ma roszczen prywatyzacyjnych dla tego budynku . Oferta skierowana do osob prywatnych i firm dysponujach gotowka na zakup mieszkania . Wszystkie koszty zakupu ponosi kupujacy Platnosc za mieszkanie tylko przelew bankowy . Kancelarie notarialna wybiera sprzedajacy. Podczas aktu przerwa teczniczna na przelew za mieszkanie. ksiega wieczysta elektroniczna bez obciazen sprzedaje wlasciciel zdjecia aktualne z 2018 budynek z cegly mieszkanie nie jest obciazone nie ma osob zameldowanych Mieszkanie po remoncie Doskonale na inwestycje Przygotowane na wynajem Osobne WC plus Lazienka Nowa winda w budynku Nowe okna...

 • Pokoje: 2
 • Piętro: -
 • 25 m2
Oznacz
BEZPOŚREDNIO PRZESTRONNY I SŁONECZNY APARTAMENT NA MOKOTOWIE !!

BEZPOŚREDNIO PRZESTRONNY I SŁONECZNY APARTAMENT NA MOKOTOWIE !!

Warszawa » Wola
379 000 zł

PRZESTRONNY I SŁONECZNY APARTAMENT NA MOKOTOWIE !! ul. Malawskiego (równoległa do ul. Woronicza) 379 000 zł – 9.917 zł/m2 BEZPOŚREDNIO SPRZEDAM USTAWNE I PRZESTRZENNE 39 m. 2 pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na Mokotów i Centrum Wa-wy z meblami kuchennymi „na wymiar” Nieruchomość ta z uwagi na bardzo atrakcyjne położenie na Centralnym Mokotowie WŚRÓD PARKOWEJ ZIELENI (na zdjęciach), oraz bliskiej odległości od jednych z głównych ulic Warszawy t.j. ul. Wołoskiej oraz stacji Metra Wierzbno nadaje się zarówno na cele mieszkalne jak i inwestycyjne Opis blok 10 piętrowy rama H pow. łączna 39 m2 10 piętro z balkonem z którego roztacza się panoramiczny widok na Warszawę !!, miłe sąsiedztwo zadbana i czysta klatka schodowa miejsca parkingowe na ulicy bezpośrednio pod blokiem mieszkanie Spółdzielcze Własnościowe z Księgą Wieczystą (oraz gruntami uregulowanymi), a więc z bezproblemową możliwością uzyskania kredytu rok budowy: 1970 czynsz 320 zł. ATUTAMI MIESZKANIA SĄ: BARDZO CZYTELNY ROZKŁAD POKOI, ZIELONE KAMERALNE OTOCZENIE ORAZ NICZYM NIEOGRANICZONY PERSPEKTYWICZNY I MALOWNICZY WIDOK ZA OKNEM NA NIEMALŻE CAŁĄ WARSZAWĘ ! Zdjęcia obrazują zarówno AKTUALNY/REALNY STAN mieszkania jaki j...

 • Pokoje: 2
 • Piętro: 10
 • 39 m2
Oznacz
Mieszkanie Warszawa Wola 72m2 (nr: 2890/6624/OMS)

Mieszkanie Warszawa Wola 72m2 (nr: 2890/6624/OMS)

Warszawa » Wola
620 000 zł

Do sprzedania: bardzo ładne 4-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, balkonem i tarasem. Lokal znajduje się na 4 piętrze w nowo oddanym budynku w atrakcyjnej lokalizacji przy ul Jana Kazimierza. Mieszkanie dwustronne, ze wszystkich trzech sypialni wyjście na 16-metrowy taras, salon połączony z 8-metrowym balkonem. Całość w stanie deweloperskim, oddane do użytkowania. Wysoki standard wykończenia części wspólnej, winda, ochrona. Dodatkowo płatne: 2 miejsca garażowe - 30.000 zł każde i komórka lokatorska o powierzchni 3,36m2- 10.000 zł \"Inwestycja Osiedle Dobra Wola 3 etap to kolejny obiekt realizowany w ramach spójnego całościowo osiedla. Budynek mieszkalny wielorodzinny z jednym poziomem garażu podziemnego wykonanym w obudowie ze ściany berlińskiej, parterem handlowo-usługowym oraz zróżnicowaną wysokością części nadziemnej zlokalizowany w Warszawie przy ulicy Jana Kazimierza.\" Jeżeli nie udało się znaleźć oferty spełniającej kryteria, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego z naszymi doradcami. Nie wszystkie nasze oferty widoczne są w internecie. ******************************** Мы также разговариваем по-русски. ******************************** We speak English. ******************...

 • Pokoje: 4
 • Piętro: 4
 • 72 m2
Oznacz
OKAZJA ! BEZPOŚREDNIO dwupokojowe 31m2 Z OSOBNĄ KUCHNIĄ na ul. Leszno

OKAZJA ! BEZPOŚREDNIO dwupokojowe 31m2 Z OSOBNĄ KUCHNIĄ na ul. Leszno

Warszawa » Wola
339 000 zł

BEZPOŚREDNIO dwupokojowe 31m2 Z OSOBNĄ KUCHNIĄ na ul. Leszno Mieszkanie w topowej lokalizacji w CENTRUM WOLI!! PO REMONCIE KAPITALNYM z MEBLAMI KUCHENNYMI w CENIE 339 000 zł - 10.900 zł/m2 BEZPOŚREDNIO sprzedam BARDZO USTAWNE, DWUSTRONNE 2 POKOJOWE NIEPRZECHODNIE Z OSOBNĄ KUCHNIĄ !!!!! mieszkanie w cichym centrum Woli PO WŁAŚNIE ZREALIZOWANYM CAŁOŚCIOWYM REMONCIE KAPITALNYM Zdjęcia obrazują zarówno AKTUALNY/REALNY STAN mieszkania jaki jak i wizualizację aneksu kuchennego DO WYKONANIA PRZEZ SPRZEDAJĄCEGO W PRZYPADKU SPRZEDAŻY MIESZKANIA. UWAGA ! CENA MIESZKANIA OBEJMUJE WYPOSAŻENIE W MEBLE KUCHENNE „NA WYMIAR” PRZEDSTAWIONE NA WIZUALIZACJI !! Nieruchomość ta z uwagi na UNIKALNE atrakcyjne położenie w centrum miasta nadaje się zarówno na cele mieszkalne jak i inwestycyjne ATUTEM MIESZKANIA JEST JEGO WYSOKOŚĆ, NIEMAL 3 M !!! RZADKOŚĆ W WAWIE !! Zrealizowany remont całościowy: na ścianach gładź gipsowa nowe panele oraz terakota wymieniona cała elektryka (zdjęcia do wglądu), stolarka okienna, parapety oraz drzwi z framugami nowa instalacja hydrauliczna, piony miejsca na szafy wnękowe łazienka w pełni wyremontowana: kabina prysznicowa, umywalka, kompakt, miejsce na pralkę balkon odnowion...

 • Pokoje: 2
 • Piętro: 3
 • 31 m2
Oznacz
Bliska WOLA ul. Bema - 49 m, 2 pok., 2 piętro w kamienicy z 1910 r., do remontu

Bliska WOLA ul. Bema - 49 m, 2 pok., 2 piętro w kamienicy z 1910 r., do remontu

Warszawa » Wola
375 000 zł

Oferujemy do sprzedaży klimatyczne mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej bliskiej Woli u zbiegu ulic: Kasprzaka i Prymasa Tysiąclecia w unikatowej kamienicy wybudowanej wg. projektu Jana Lilpopa w 1910 r ., położone na 2 piętrze. Powierzchnia mieszkania wynosi 49,39 m , a w skład jego wchodzą: - pokój dzienny (20,59 m), - sypialnia (13,45 m), - widna kuchnia (8,65 m), - łazienka (3,50 m), - przedpokój (3,20m). Mieszkanie w amfiladzie. Wysokość pomieszczeń: 3,40 m. Okna PCV, wymienione kaloryfery. Czynsz administracyjny: 530 zł wraz z funduszem remontowym. Mieszkanie z ogromnym potencjałem, możliwość aranżacji pomieszczeń wg. własnych potrzeb. Pełna infrastruktura miejska. Dogodna komunikacja. Polecam i zapraszam do prezentacji. OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ.

 • Pokoje: 2
 • Piętro: 2
 • 49 m2
Oznacz
BEZPOŚREDNIO Metro Daszyńskiego 2 pokoje Marcina KASPRZAKA 2018

BEZPOŚREDNIO Metro Daszyńskiego 2 pokoje Marcina KASPRZAKA 2018

Warszawa » Wola
320 000 zł

Właściciel sprzeda BEZPOŚREDNIO ! APARTAMENT 2-pok z balkonem w budynku oddanym w listopadzie 2018 roku Nowy apartament z 2018 roku w okolicy ul Kasprzaka w Warszawie Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze na monitorowanym osiedlu Mieszkanie o powierzchni 32,65 m2 i balkon Opis budynku: Apartamentowiec na terenie zamkniętym, z windą. Budynek przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Opis lokalizacji: Komunikacja: tramwaje, linie autobusowe miejskie, blisko Metro Daszyńskiego Odległość od centrum Warszawy: około 2 km. POLITECHNIKA WARSZAWSKA 8 minut UNIWERSYTET WARSZAWSKI 17 Minut SGH 25 minut WUM 15 minut Rekreacja: fitness, park, plac zabaw dla dzieci, rower miejski, rzeka, siłownia, ścieżka rowerowa. Usługi: apteka, bankomat, fryzjer, lotnisko, market, restauracja, sklep spożywczy, stomatolog. Instytucje: biblioteka, gimnazjum, kościół, poczta, szkoła podstawowa. Opis oferty może podlegać aktualizacji, ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego

 • Pokoje: 2
 • Piętro: 1
 • 33 m2
Oznacz
ODDANE Jana Kazimierza BEZPOŚREDNIO Metro Daszyńskiego GOTOWE

ODDANE Jana Kazimierza BEZPOŚREDNIO Metro Daszyńskiego GOTOWE

Warszawa » Wola
450 000 zł

Właściciel sprzeda BEZPOŚREDNIO 2 pokojowe mieszkanie w inwestycji Nowe Odolany. Mieszkanie znajdujące się na 4 piętrze z balkonem i praktycznym rozkładem. Opis pomieszczeń: 1. Salon (16,41 m2) 2. Aneks kuchenny (6,09 m2) 3. Sypialnia (14,65 m2) 4. Hol (4,50 m2) 4. Łazienka (4,84 m2) 5. Balkon (9,49 m2) INWESTYCJA ODDANA GOTOWA !!!! Mieszkanie jest w stanie developerskim. W okolicy znajdują się: Park: Sowińskiego, Szymańskiego, Moczydło Komunikacja: przed blokiem znajduje się przystanek nowej lini 255 (przystanek Gizów) oraz od ulicy Wolskiej ul. linie autobusowe 105, 154, 155, 184, 197, linie tramwajowe 10, 11, 26, 27 (4 przystanki do stacji II linii metra Rondo Daszyńskiego), 5 km od centrum Warszawy. Usługi i rekreacja: sklepy spożywcze, liczne restauracje, cukiernia, kwiaciarnia, apteka, klinika medyczna, siłownia, fitness, crossfit, salon kosmetyczny, fryzjer, centrum handlowe Wola Park Instytucje: kościół, przedszkola, żłobki, szkoła podstawowa, szkoła średnia. GORĄCO ZACHĘCAM DO ZOBACZENIA INWESTYCJI NA WŁASNE OCZY NAPRAWDĘ WARTO!!!

 • Pokoje: 2
 • Piętro: 4
 • 49 m2
Oznacz
Mieszkanie Warszawa, Wola, Srebrna Mieszkanie czteropokojowe na sprzedaż, 78,21 m 2

Mieszkanie Warszawa, Wola, Srebrna Mieszkanie czteropokojowe na sprzedaż, 78,21 m 2

Warszawa » Wola » ul. Srebrna
650 000 zł

Rozkładowe, przestronne mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym w Warszawie, w dzielnicy Wola. Cztery pokoje, okna wychodzące na północ, południe; widok na podwórko. Standard wykończenia: Ściany - gładź gipsowa; Podłogi - panele podłogowe, parkiet, terakota; Okna - PCV; Parapety - PCV. Przeprowadzone remonty: wymiana okien, wymiana instalacji wodno-kanalizacyjnej, wymiana instalacji elektrycznej, remont pokoi, odświeżenie ścian, wymiana drzwi wejściowych. Zabezpieczenia: domofon, drzwi antywłamaniowe. Wyposażenie oferowane w cenie: do uzgodnienia. Do lokalu przynależy: balkon, komórka lokatorska, miejsce postojowe naziemne. Opis budynku: Siedmiopiętrowy blok mieszkalny na terenie zamkniętym, z windą, oddany do użytku w 1992 roku. Przeprowadzone remonty: docieplenie budynku, remont dachu, remont klatki schodowej, renowacja windy, wymiana domofonu, wymiana instalacji elektrycznej, wymiana instalacji wodno-kanalizacyjnej. Opis lokalizacji: Komunikacja: II linia metra, linie autobusowe miejskie, linie tramwajowe. Odległość od centrum Warszawy: około 1 km. Rekreacja: fitness, kino, park, plac zabaw dla dzieci, siłownia, teatr. Usługi: apteka, bank, bankomat, centrum handlowe...

 • Pokoje: 4
 • Piętro: 1
 • 78 m2
Oznacz
Sprzedam mieszkanie bezpośrednio - 100m2 - 5 pokoi

Sprzedam mieszkanie bezpośrednio - 100m2 - 5 pokoi

Warszawa » Wola
969 000 zł

Opis oferty: ***BEZPOŚREDNIO Sprzedam MIESZKANIE 100m2 (5 pokoi) wraz z komórką lokatorską*** Lokalizacja: Warszawa WOLA ul. Banderii 4 Powierzchnia mieszkania: 100 m2 (5 pokoi) Piętro: 3 Cena mieszkania i komórki lokatorskiej: 969.000 zł Czynsz ok. 500 zł + opłaty Licznikowe BEZPOŚREDNIO sprzedam mieszkanie o pow. 100 m2 (5 pokoi) wraz z komórką lokatorską w nowoczesnym, przeszklonym apartamentowcu w Warszawie na bliskiej Woli przy ul. Banderii 4 / Obozowa. Wysoki standard wykończenia Lokalu i części wspólnych, 3 wejścia do budynku od ulicy Obozowej, Banderii lub Radziwie. Ze względu na bliskość wszelkiego rodzaju usług, szkól oraz odległości do centrum miasta, mieszkanie jest idealne dla rodziny. Lokal składa się z 7 pomieszczeń: 5 pokoi o powierzchni: od 10,4 m2 do 22,7 m2, kuchni 12,4 m2, łazienki 6,6 m2 oraz WC 2 m2, holu 15 m2 oraz balkonu z widokiem na wewnętrzne patio. Mieszkanie ma wysokość 2,7m. Dobre połączenia komunikacyjne z centrum Warszawy - tramwaje: 20, 23 (13 minut do metra Ratusz Arsenał) 24(ok. 10 minut do Metra Daszyńskiego, 15 minut do Centrum) przystanki autobusów: 103, 136, 151. Gwarancja komfortu i bezpieczeństwa (osiedle zamknięte, wideo domofon, kontrola...

 • Pokoje: 5
 • Piętro: 3
 • 100 m2
Oznacz
BEZPOŚREDNIO wynajmę Lokal 100m2 (5 pokoi) na BIURO

BEZPOŚREDNIO wynajmę Lokal 100m2 (5 pokoi) na BIURO

Warszawa » Wola
4 398 zł

Opis oferty: ***BEZPOŚREDNIO wynajmę Lokal 100m2 (5 pokoi) na BIURO*** Lokalizacja: Warszawa WOLA ul. Banderii 4 Powierzchnia: 100 m2 (5 pokoi) Piętro: 3 Czynsz: 4398 zł netto/mc + opłaty BEZPOŚREDNIO do wynajęcia Lokal na biuro o pow. 100 m2 (5 pokoi) w nowoczesnym, przeszklonym apartamentowcu na bliskiej Woli przy ul. Banderii 4 / Obozowa. Wysoki standard wykończenia Lokalu i części wspólnych, 3 wejścia do budynku od ulicy Obozowej, Banderii lub Radziwie. Lokal składa się z 7 pomieszczeń: 5 pokoi o powierzchni: od 10,4 m2 do 22,7 m2, kuchnia 12,4 m2, łazienki 6,6 m2 oraz WC 2 m2, holu 15 m2 oraz balkonu z widokiem na wewnętrzne patio. Lokal ma wysokość 2,7m. Dobre połączenia komunikacyjne z centrum Warszawy - tramwaje: 20, 23, 24, autobusy: 103, 136, 151. Blisko centra usługowe, lokale gastronomiczne.W budynku znajduje się poczta. Gwarancja komfortu i bezpieczeństwa (osiedle zamknięte, wideo domofon, kontrola dostępu, całodobowa ochrona). W budynku znajdują się miejsca parkingowe w dwupoziomowym garażu podziemnym oraz winda. Istnieje możliwość wynajęcia również miejsc parkingowych. Zapraszam do kontaktu Agnieszka tel: 780-138-190 780 - pokaż numer telefonu -

 • Pokoje: 5
 • Piętro: 3
 • 100 m2
Oznacz
Mieszkanie 2-pokojowe za 375 000zł z 2016r z widokiem na centrum!!!!!!

Mieszkanie 2-pokojowe za 375 000zł z 2016r z widokiem na centrum!!!!!!

Warszawa » Wola
375 000 zł

Mieszkanie 2-pokojowe za 375 000zł z 2016r z widokiem na centrum!!!!!! Mieszkanie2-pokojowe o powierzchni 36,6m2 znajduje się na VI piętrze z VIII, składa się z sypialni, łazienki i kuchnio-salonu z balkonem oraz miejsca postojowego w garażu (płatne dodatkowo 30.000 ). Wysoki standard wykończenia w salonie, sypialni i łazience, detale do dokończenia w kuchni. Deski na podłodze, szafa w zabudowie. Rok budowy: 2016. Mieszkanie czyste, zadbane, gotowe do zamieszkania. Doskonała inwestycja pod wynajem jak też na potrzeby własne. Możliwość sprzedaży wraz z umeblowaniem. Osoba odpowiedzialna za ofertę Krzysztof Łada tel. 519 728 530

 • Pokoje: 2
 • Piętro: -
 • 37 m2
Oznacz
Warszawa mieszkanie do sprzedania

Warszawa mieszkanie do sprzedania

Warszawa » Wola
380 721 zł

OKAZJA!!!!!! MIESZKANIE DEWELOPERSKIE 3 POKOJOWE ODBIÓR PAŹDZIERNIK 2018 R. Parki Warszawy to wyjątkowa inwestycja dla osób pragnących mieszkać w centrum stolicy, a jednocześnie doceniających otoczenie licznych parków i miejsc rekreacji na Woli. Dzięki przemyślanej koncepcji mieszkania dają możliwość do wolnej aranżacji wnętrz. Lokale na piętrach posiadają obszerne balkony. Łatwe poruszanie się w budynku umożliwią szybkie i ciche windy. Otoczenie osiedla zostanie zagospodarowane zielenią i elementami małej architektury. Dotarcie spacerem do dworca Warszawa Zachodnia zajmuje 10 minut, Dojazd do ścisłego centrum zajmuje tylko kilka chwil, (6 km) W najbliższym sąsiedztwie funkcjonują sklepy, szkoły, przedszkola, centrum handlowe Blue City, W pobliżu znajdują się liczne parki, m.in.: Zachodni, Sowińskiego, Moczydło, Szymańskiego czy Szczęśliwick ZAPRASZAM NA PREZENTACJE. SZUKASZ KREDYTU NA NAJLEPSZYCH WARUNKACH? Oferujemy Ci bezpłatną konsultację eksperta kredytowego!- Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Pokaż pełny opis

 • Pokoje: 3
 • Piętro: 1
 • 45 m2
Oznacz
3 pokoje w kamienicy z piwnicą, Wola

3 pokoje w kamienicy z piwnicą, Wola

Warszawa » Wola
485 000 zł

Trzypokojowe mieszkanie do sprzedaży, o powierzchni 57 m2, piętro 1/3 w kamienicy z 1950 roku. Mieszkanie znajduje się przy ul. Rabsztyńskiej, Wola. Doskonała lokalizacja. Znakomite połączenie, każdą częścią Warszawy. Mieszkanie składa się z salonu, kuchni, dwóch sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Na podłodze oryginalna dębowa klepka. Budynek z cegły, wymienione instalacje hydrauliczna, elektryczna. Media miejskie (brak piecyka). Do mieszkania przynależy piwnica. Własność z KW. Czynsz: ok 500 zł. Cena: 485 000 zł Oglądanie bezpłatne! Prowizja płatna tylko w przypadku podpisania umowy kupna. We speak English, please call: 791 275 530. Kontakt: 791 287 580 www . top brokers . pl

 • Pokoje: 3
 • Piętro: 1
 • 57 m2
Oznacz
Dwa oddzielne pokoje, piwnica

Dwa oddzielne pokoje, piwnica

Warszawa » Wola
380 000 zł

Dwupokojowe mieszkanie do sprzedaży, o powierzchni ok. 37,9 m2, piętro 0/10 w bloku z lat 60-tych. Mieszkanie znajduje się przy ul. Esperanto, Wola. Doskonała lokalizacja. Znakomite połączenie, każdą częścią Warszawy. Mieszkanie składa się z salonu (ok. 16m2), kuchni (ok. 7m2), sypialni (ok. 9m2), łazienki (ok. 3m2) oraz przedpokoju. Okna wychodzą na podwórko. Ekspozycja okien zachód - północ. Do mieszkania przynależy piwnica (ok. 2m2). Własność z KW. Czynsz: ok 400 zł. Cena: 380 000 zł Oglądanie bezpłatne! Prowizja płatna tylko w przypadku podpisania umowy kupna. We speak English, please call: 791 275 530. Kontakt: 791 287 580 www . top brokers . pl

 • Pokoje: 2
 • Parter
 • 38 m2
Oznacz
Dwa oddzielne pokoje na Woli

Dwa oddzielne pokoje na Woli

Warszawa » Wola
399 000 zł

Dwupokojowe mieszkanie do sprzedaży, o powierzchni ok. 49 m2, piętro 3/3 w bloku z lat 50-tych. Mieszkanie znajduje się przy ul. Szlenkierów, Wola. Doskonała lokalizacja. Znakomite połączenie, każdą częścią Warszawy. Mieszkanie składa się z salonu, kuchni, sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Wysokość pomieszczeń 2,7 m. Mieszkanie dwustronne (ekspozycja wschód- zachód). Okna wychodzą na podwórko. Budynek z cegły. Do mieszkania przynależy piwnica. Własność z KW. Czynsz: ok 500 zł. Cena: 399 000 zł Oglądanie bezpłatne! Prowizja płatna tylko w przypadku podpisania umowy kupna. We speak English, please call: 791 275 530. Kontakt: 791 217 660 www . top brokers . pl

 • Pokoje: 2
 • Piętro: 3
 • 49 m2
Oznacz
Urokliwa kamienica- metro - wysokość 3,1 M

Urokliwa kamienica- metro - wysokość 3,1 M

Warszawa » Wola
548 000 zł

Marzysz zamieszkać blisko Centrum, mieć pełna infrastrukturę obok, a jednocześnie wolisz ciszę ? Z okien pokoju patrzeć na zielony dziedziniec i słyszeć śpiew ptaków? Mam dla Ciebie coś wyjątkowego ! Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie – 59 m2 na wysokim parterze w bardzo zadbanej odrestaurowanej kamienicy z 1953 r. , w zacisznym zakątku na granicy Woli i Centrum. Mieszkanie składa się z: *Salonu - 20 m2 , *Sypialni – 13 m2 , * Widnej , ustawnej kuchni, * łazienki, * przedpokoju Mieszkanie jest DWUSTRONNE oraz ROZKŁADOWE - dzięki czemu w Twoim domu jest zawsze jasno i widno. Ponieważ wysokość pomieszczeń ma ponad 3 m - czujesz przestrzeń oraz klimat kamienicy ! -Wymienione okna PCV, oryginalny parkiet do odświeżenia, głębokie wnęki w ścianach . Okna z pokoi wychodzą na zielony dziedziniec - ogrodzony i bezpieczny . Prężnie działająca wspólnota: w budynku przeprowadzone zostały wszelkiego rodzaju remonty, wymienione piony wodo - kanalizacyjne, elektryka, ładne klatki schodowe - to wszystko sprawia uczucie komfortu z zamieszkania tutaj . Kamienica odnowiona w 2017 r. Wiele miejsc postojowych obok kamienicy między błokami . Świetna lokalizacja pod każdym względem. Cisza, spokój, mnóstw...

 • Pokoje: 2
 • Parter
 • 59 m2
Oznacz
WOLA 3 POK. DEWELOPERSKIE Z BALKONEM.

WOLA 3 POK. DEWELOPERSKIE Z BALKONEM.

Warszawa » Wola
380 721 zł

OKAZJA!!!!!! MIESZKANIE DEWELOPERSKIE 3 POKOJOWE ODBIÓR PAŹDZIERNIK 2018 R. Parki Warszawy to wyjątkowa inwestycja dla osób pragnących mieszkać w centrum stolicy, a jednocześnie doceniających otoczenie licznych parków i miejsc rekreacji na Woli. Dzięki przemyślanej koncepcji mieszkania dają możliwość do wolnej aranżacji wnętrz. Lokale na piętrach posiadają obszerne balkony. Łatwe poruszanie się w budynku umożliwią szybkie i ciche windy. Otoczenie osiedla zostanie zagospodarowane zielenią i elementami małej architektury. Dotarcie spacerem do dworca Warszawa Zachodnia zajmuje 10 minut, Dojazd do ścisłego centrum zajmuje tylko kilka chwil, (6 km) W najbliższym sąsiedztwie funkcjonują sklepy, szkoły, przedszkola, centrum handlowe Blue City, W pobliżu znajdują się liczne parki, m.in.: Zachodni, Sowińskiego, Moczydło, Szymańskiego czy Szczęśliwick ZAPRASZAM NA PREZENTACJE. SZUKASZ KREDYTU NA NAJLEPSZYCH WARUNKACH? Oferujemy Ci bezpłatną konsultację eksperta kredytowego!- Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Numer oferty w biurze: 4935/800/OMS Oferta opublikowana przez program Trimo

 • Pokoje: 3
 • Piętro: -
 • 46 m2
Oznacz
Piękne mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż, Przy metrze, Wola

Piękne mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż, Przy metrze, Wola

Warszawa » Wola
990 000 zł

OPIS OGÓLNY Mieszkanie na sprzedaż 106 m2 Cena za metr kwadratowy: 9339,62 zł Czynsz: 850 zł DODATKOWO Balkon Ogródek Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w budynku z windą. WYPOSAŻENIE Mieszkanie w pełni wykończone. Gotowe do zamieszkania. POŁOŻENIE I OKOLICA Mieszkanie znajduje się w świetnie skomunikowanej okolicy. Blisko znajdują się przystanki autobusowe. Sam budynek znajduje się w pięknym otoczeniu. W okolicy znajdują się wszelkie udogodnienia potrzebne w codziennym życiu takie jak sklepy, restauracje, park, punkty usługowe. Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub sms na numer 691 919 107.

 • Pokoje: 3
 • Piętro: 7
 • 106 m2
Oznacz
Wola, 2 pokoje, 117 m2, 1100000 zł Szlenkierów

Wola, 2 pokoje, 117 m2, 1100000 zł Szlenkierów

Warszawa » Wola
1 100 000 zł

Na sprzedaż atrakcyjny i elegancki penthouse o łącznej powierzchni 117 m2, usytuowany na 10. piętrze w nowym 10-piętrowym budynku, na bliskeij Woli, 1000 m od Warsaw Spire i Ronda Daszyńskiego. Penthouse składa się z wielkiego, wysokiego salonu połączonego z jadalnią, gdzie znajduje się egzotyczny drewniany stół wraz z krzesłami. Z jadalni rozpościera się przepiękny widok na Warszawę przez panoramiczne okno, gdzie znajduje się wyjście na duży, osłonięty taras w dachu. W salonie dwie wygodne kanapy oraz stolik. Dodatkowym atutem jest antresola. Pomieszczenie jest w pełni klimatyzowane. Penthouse uzupełnia nowocześnie wyposażona kuchnia, a także wydzielona strefa prywatna, w której skład wchodzą: dwuosobowa sypialnia z dużymi oknami na wschód, z pięknym widokiem na wysoką zabudowę centrum, wygodne, szerokie łóżko, szafki nocne, regał. Obok obszerna garderoba z oknem dachowym. Przy sypialni, dostępna bezpośrednio nowoczesna łazienka z oknem: wanna-jacuzzi, osobny natrysk, wc, umywalka, pralka. W strefie wejściowej - wygodna, garderoba z oknem na wierzchnie okrycia oraz WC dla gości. Schowek pod schodami na antresolę. Apartament jest w pełni, nowocześnie umeblowany i wyposażony. Telewi...

 • Pokoje: 2
 • Parter
 • 117 m2
Oznacz
KLimatyczne mieszkanie 2 pokojowe o pow.51,4m2,ul.Wolska, cegła,metro,blisko Centrum

KLimatyczne mieszkanie 2 pokojowe o pow.51,4m2,ul.Wolska, cegła,metro,blisko Centrum

Warszawa » Wola
420 000 zł

Do sprzedania klimatyczne 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie o pow. 51,4m2 na ul. Wolskiej. 3 piętro w budynku 3 piętrowym z cegły z 1948 roku. Druga linia zabudowy od ulicy. Budynek po remoncie, ładna klatka schodowa. Mieszkanie świetnie skomunikowane, w pobliżu tramwaje, autobusy, planowana stacja metra. Własność, bez obciążeń. Wystawa okien na płn i płd.Kuchnia oddzielna, widna.W pokojach na podłodze parkiet, na ścianach gładzie.wymienione wszystkie okna, rury, grzejniki.Kratka balkonowa( tzw. balkon francuski). Duża piwnica.Czynsz 494 zł. Możliwość parkowania na przydomowym parkingu.Podatek od nieruchomości i za użytkowanie wieczyste około 300 zł rocznie.Mieszkanie idealne pod wynajem( może zostać kompletne wyposażenie)..Cena do negocjacji.Kontakt: 509 466 274. Więcej ofert na stronach:www.grewal.com.pl lub kobrynski.pl.

 • Pokoje: 2
 • Piętro: 3
 • 51 m2
Oznacz

Podaj swój e-mail by dostawać bezpłatne powiadomienia: