• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Warszawa Wola

(471)
  • Lokal Warszawa Wola ul. pl. Zawiszy Czarnego

    Warszawa » Wola » pl. Zawiszy Czarnego

    • 1 331 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.20,48m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli niedaleko Placu Zawiszy poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Towarowa

    Warszawa » Wola » ul. Towarowa

    • 2 520 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa- Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.36 m2 na 2 piętrze kameralnego biurowca na warszawskiej Woli, w sąsiedztwie ul. Towarowej i niedaleko Ronda Daszyńskiego, poleca Agenc...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. Górczewska

    Warszawa » Wola » ul. Górczewska

    • 1 287 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow.19,50 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Górczewskiej i stacji metra Ks. Janusza. pole...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Towarowa

    Warszawa » Wola » ul. Towarowa

    • 1 260 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa- Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.18 m2 do wynajęcia na bliskiej Woli, w biurowcu w sąsiedztwie ul. Towarowej i niedaleko Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja Nieruchomoś...

  • Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 3 500 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 2 osób na 13 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • Lokal Warszawa Wola ul. rondo Organizacji Narodów Zjednoczonych

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Organizacji Narodów Zjednoczonych

    • 2 600 zł cena
    • 9 m2 powierzchnia
    • 289 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla dwóch osób na 9 piętrze eleganckiego biurowca w okolicach Ronda ONZ, na warszawskiej Woli. poleca Agencja Nieruchomości Property Off...

  • Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 26 400 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 456 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 12 osób, na 10 piętrze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nieruchomo...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Przyokopowa

    Warszawa » Wola » ul. Przyokopowa

    • 5 747 € cena
    • 269 m2 powierzchnia
    • 22 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferty NIE znajdziesz na otodom!Do wynajęcia prestiżowe BIURO w centrum Warszawy - Crown SquareAdres: ul. Przyokopowa 31, WarszawaPowierzchnia: 268,80 m²Lokalizacja: Ścisłe centrum...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Warszawa Wola ul. Przyokopowa

    Warszawa » Wola » ul. Przyokopowa

    • 5 607 € cena
    • 269 m2 powierzchnia
    • 21 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa PRZESTRZEŃ BIZNESOWA w sercu Warszawy - Twoja firma zasługuje na więcej! Perła biznesowej Woli - nowoczesny budynek Crown Square przy ul. Przyokopowej 31. - 2 minuty od m...

  • Mieszkanie Warszawa Wola rynek pierwotny ul. Gumińska

    Warszawa » Wola » ul. Gumińska

    • 759 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 18 072 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,9 m², zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Stacja Wola realizowanej przez renomowanego dewelopera Arc...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 7 599 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro o pow. 67,70 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, niedaleko Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja Nieruchomości Propert...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 9 198 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro o pow. 82m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, niedaleko Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Of...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 9 198 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: 4-pokojowy lokal biurowy o pow. 85 m2 w budynku biurowym na warszawskiej Woli, niedaleko Ronda Daszyńskiego, poleca Property Office (tel. [tel], mail: [e...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 6 199 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 56 m2 w budynku biurowym na warszawskiej Woli, niedaleko Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Cypriana Kamila Norwida

    Warszawa » Wola » ul. Norwida

    • 3 300 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    2 pokoje | 37 m² | Wola - Ulrychów, ul. Norwida 3Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - jasne, funkcjonalne i w pełni umeblowane, o powierzchni 37 m², położone...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 2 800 zł cena
    • 5 m2 powierzchnia
    • 560 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 1 osoby na 13 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nieruchomości Prop...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Okocimska

    Warszawa » Wola » ul. Okocimska

    • 699 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 18 892 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 37,14 m², położonego przy ul. Okocimskiej na warszawskiej Woli, zaledwie 150 m od stacji metra Księcia Ja...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Kolejowa

    Warszawa » Wola » ul. Kolejowa

    • 5 600 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone biuro, idealne dla firm poszukujących funkcjonalnej i reprezentacyjnej przestrzeni do pracy w dynamicznie rozwijającej się części Warsza...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Księcia Janusza

    Warszawa » Wola » ul. Janusza

    • 1 083 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow.18,05 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Księcia Janusza, poleca Agencja Nieruchomości...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, Mirów ul. Chłodna

    Warszawa » Wola » ul. Chłodna

    • 3 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Wyobraź sobie miejsce, w którym codzienność nabiera nuty magii - wyjątkowe, 2-pokojowy mieszkanie o powierzchni 29 m² przy ul. Chłodnej na warszawskiej Woli, inspirowany światem „A...