• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Warszawa Wola

(471)
  • Lokal Warszawa Wola ul. Żelazna

    Warszawa » Wola » ul. Żelazna

    • 15 340 zł cena
    • 644 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do podnajmu: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 644 m2 na 10 piętrze w biurowcu na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Żelaznej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel....

  • Lokal Warszawa Wola ul. Prosta

    Warszawa » Wola » ul. Prosta

    • 11 330 € cena
    • 515 m2 powierzchnia
    • 22 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 515 m2 na 6 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Prostej i Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nierucho...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Obozowa

    Warszawa » Wola » ul. Obozowa

    • 16 656 € cena
    • 694 m2 powierzchnia
    • 24 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.694 m2 na 6 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli w okolicach ul. Obozowej i stacji metro Młynów, poleca Agencja Nieruc...

  • Lokal Warszawa Wola ul. rondo Organizacji Narodów Zjednoczonych

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Organizacji Narodów Zjednoczonych

    • 7 677 € cena
    • 415 m2 powierzchnia
    • 19 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.415 m2 na 4 piętrze eleganckiego biurowca w okolicach Ronda ONZ, na warszawskiej Woli. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (t...

• 11 636 € cena
    • 629 m2 powierzchnia
    • 19 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 629 m2 na 12 piętrze eleganckiego biurowca w okolicach Ronda ONZ, na warszawskiej Woli. poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

• 6 657 € cena
    • 317 m2 powierzchnia
    • 21 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowane biuro o pow. 317 m2 na 1 piętrze biurowca w Śródmieściu, w okolicach Ronda ONZ, na warszawskiej Woli, poleca Agencja Nieruchomości Property...

• 14 818 € cena
    • 801 m2 powierzchnia
    • 19 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.801 m2 na 9 piętrze eleganckiego biurowca w okolicach Ronda ONZ, na warszawskiej Woli. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (t...

• 15 003 € cena
    • 811 m2 powierzchnia
    • 19 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.811 m2 na 5 piętrze eleganckiego biurowca w okolicach Ronda ONZ, na warszawskiej Woli. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (t...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię

• 5 084 € cena
    • 274 m2 powierzchnia
    • 19 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 274,82 m2 na 3 piętrze eleganckiego biurowca w okolicach Ronda ONZ, na warszawskiej Woli. poleca Agencja Nieruchomości Property Offic...

• 6 657 € cena
    • 317 m2 powierzchnia
    • 21 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowane biuro o pow. 317 m2 na 7 piętrze biurowca w Śródmieściu, w okolicach Ronda ONZ, na warszawskiej Woli, poleca Agencja Nieruchomości Property...

• 9 536 € cena
    • 489 m2 powierzchnia
    • 20 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowane biuro o pow. 489 m2 na 7 piętrze biurowca w Śródmieściu, w okolicach Ronda ONZ, na warszawskiej Woli. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. Grzybowska

    Warszawa » Wola » ul. Grzybowska

    • 9 747 € cena
    • 513 m2 powierzchnia
    • 19 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.513 m2 na 2 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Grzybowskiej. poleca Agencja Nie...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. Grzybowska

    Warszawa » Wola » ul. Grzybowska

    • 3 468 € cena
    • 204 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.204m2 na 1 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Grzybowskiej. poleca Agencja Nieruchomości Prop...

  • Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 14 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 425 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 6-8 osób na 13 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 7 000 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 438 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 3-4 osób na 13 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nieruchomości Pro...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. Prosta

    Warszawa » Wola » ul. Prosta

    • 10 500 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 375 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia biuro serwisowane dla 6 osób na 26 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli, w OKOLICACH ul. Prostej i Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nieruch...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Prosta

    Warszawa » Wola » ul. Prosta

    • 7 000 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 412 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia biuro serwisowane dla 4 osób na 26 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli, w OKOLICACH ul. Prostej i Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nieruchomości Prop...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 7 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 389 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 19 250 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 494 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 8-11 osób na 13 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nieruchomości Pr...

  • Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 12 250 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 557 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 5-7 osób na 13 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nieruchomości Prope...