• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Warszawa
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Warszawa Wola

(471)
  • Mieszkanie Warszawa Wola, Mirów ul. Chłodna

    Warszawa » Wola » ul. Chłodna

    • 2 800 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 15 piętro

    Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli ( Mirów) przy ul. Chłodnej 15, 900 m od RONDA ONZ oraz 500m od HALI MIROWSKIEJ. Mieszkanie znajduje się na 15 piętrze z pię...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, Mirów ul. Grzybowska

    Warszawa » Wola » ul. Grzybowska

    • 2 650 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 31 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 10 piętro

    Na sprzedaż elegancki, 4-pokojowy apartament położony na 10. piętrze prestiżowej inwestycji Platinium Towers - jednej z najbardziej rozpoznawalnych lokalizacji apartamentowych w bi...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Grzybowska

    Warszawa » Wola » ul. Grzybowska

    • 1 075 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 21 939 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie położone w ścisłym centrum Warszawy przy ul. Grzybowskiej, w okolicy Ronda ONZ oraz w odległości kilku minut od głównych punktów biznesow...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Kasprzaka

    Warszawa » Wola » ul. Kasprzaka

    • 2 679 € cena
    • 188 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 188 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Kasprzaka i Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nieruchomo...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. Kasprzaka

    Warszawa » Wola » ul. Kasprzaka

    • 3 334 € cena
    • 234 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 234 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Kasprzaka i Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nieruchomo...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Kasprzaka

    Warszawa » Wola » ul. Kasprzaka

    • 12 027 € cena
    • 844 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.844 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Kasprzaka i Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nieruchomoś...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Obozowa

    Warszawa » Wola » ul. Obozowa

    • 33 216 zł cena
    • 519 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 519 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Obozowej i stacji metro Młynów. poleca Agencja Nieruchomo...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Obozowa

    Warszawa » Wola » ul. Obozowa

    • 34 304 zł cena
    • 536 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 536 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Obozowej i stacji metro Młynów. poleca Agencja Nieruchomo...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. Żelazna

    Warszawa » Wola » ul. Żelazna

    • 1 450 zł cena
    • 5 m2 powierzchnia
    • 290 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biurko dedykowane w coworkingu na warszawskiej Woli, w budynku biurowym w okolicach Żelaznej i Grzybowskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Okopowa

    Warszawa » Wola » ul. Okopowa

    • 7 786 € cena
    • 502 m2 powierzchnia
    • 16 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 502,32 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Okopowej. poleca Agencja Nieruchomości...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 900 zł cena
    • 4 m2 powierzchnia
    • 225 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biurko w coworkingu do wynajęcia na warszawskiej Woli, w nowoczesnym biurowcu niedaleko Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. Okopowa

    Warszawa » Wola » ul. Okopowa

    • 900 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: sala konferencyjna ( pow. 31 m2) dla 12-20 osób w eleganckim biurowca na warszawskiej Woli w okolicach ul. Okopowej poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. Okopowa

    Warszawa » Wola » ul. Okopowa

    • 1 100 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: profesjonalna sala konferencyjna (pow. 60 m2) dla 22-55 osób ,w eleganckim biurowca na warszawskiej Woli w okolicach ul. Okopowej poleca Agencja Nieruchom...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. Okopowa

    Warszawa » Wola » ul. Okopowa

    • 900 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: profesjonalna sala konferencyjna (pow. 30m2) dla 12-20 osób w eleganckim biurowca na warszawskiej Woli w okolicach ul. Okopowej poleca Agencja Nieruchomoś...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. Okopowa

    Warszawa » Wola » ul. Okopowa

    • 900 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: profesjonalna sala konferencyjna (pow. 31 m2) dla 12-24 osób w eleganckim biurowca na warszawskiej Woli w okolicach ul. Okopowej poleca Agencja Nieruchomo...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Okopowa

    Warszawa » Wola » ul. Okopowa

    • 1 100 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: sala konferencyjna (pow. 61 m2) dla 22-50 osób w eleganckim biurowca na warszawskiej Woli w okolicach ul. Okopowej poleca Agencja Nieruchomości Property O...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. Okopowa

    Warszawa » Wola » ul. Okopowa

    • 800 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: sala konferencyjna do 8 osób na warszawskiej Woli, w budynku biurowym w okolicach ul. Okopowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel],...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 2 800 zł cena
    • 4 m2 powierzchnia
    • 700 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 1 osoby na 13 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nieruchomości Prop...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. Okopowa

    Warszawa » Wola » ul. Okopowa

    • 900 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: sala konferencyjna (pow. 40 m2) dla 12-30 osób na warszawskiej Woli,w eleganckim biurowca na warszawskiej Woli w okolicach ul. Okopowej poleca Agencja Nie...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. Kasprzaka

    Warszawa » Wola » ul. Kasprzaka

    • 1 400 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.25 m2 na 1 piętrze kameralnego budynku magazynowo- biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Kasprzaka, poleca Agencja Nieruchom...