• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Warszawa Wola

(471)
  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 55 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 598 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 23 osób, na 10 piętrze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nieruchomo...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 5 100 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 425 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: 3-osobowe umeblowane biuro na 5 piętrze biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel....

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. Leszno

    Warszawa » Wola » ul. Leszno

    • 3 600 zł cena
    • 9 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 2 osób, na 2 piętrze w budynku usługowo-biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Leszno, poleca Agencja Nieruchomości Propert...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 3 400 zł cena
    • 9 m2 powierzchnia
    • 378 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: 2-osobowe umeblowane biuro na warszawskiej Woli, w nowoczesnym biurowcu niedaleko Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel....

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 10 200 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 408 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: 4-osobowe biuro serwisowane na warszawskiej Woli, w nowoczesnym biurowcu niedaleko Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel....

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 9 776 € cena
    • 495 m2 powierzchnia
    • 20 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow. 495 m2, na 5 piętrze biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel],...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Jana Kazimierza

    Warszawa » Wola » ul. Jana Kazimierza

    • 9 250 zł cena
    • 199 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow. 199,71 na parterze w budynku mieszkalno-usługowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Jana Kazimierza, poleca Agencja Nie...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. Księcia Janusza

    Warszawa » Wola » ul. Janusza

    • 865 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow.14,42 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Księcia Janusza, poleca Agencja Nieruchomości...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. Towarowa

    Warszawa » Wola » ul. Towarowa

    • 15 367 € cena
    • 683 m2 powierzchnia
    • 23 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 683 m2 na 5 piętrze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Towarowej, poleca Agencja Nieruchomości Pro...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. Towarowa

    Warszawa » Wola » ul. Towarowa

    • 30 422 € cena
    • 1 415 m2 powierzchnia
    • 22 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1415 m2 na 2 piętrze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Towarowej, poleca Agencja Nieruchomości Pr...

  • Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 22 489 € cena
    • 1 046 m2 powierzchnia
    • 22 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.1046 m2,na 3 piętrze biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel....

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. Księcia Janusza

    Warszawa » Wola » ul. Janusza

    • 972 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow.16,21 m2 na 4 piętrze budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Księcia Janusza, poleca Agencja Nieruchomości...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Górczewska

    Warszawa » Wola » ul. Górczewska

    • 1 336 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    okolice stacji metra Księcia Janusza ------------------------------------------ Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.24,30 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawsk...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Wolska

    Warszawa » Wola » ul. Wolska

    • 3 900 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Na wynajem przestronne, funkcjonalne i klimatyczne mieszkanie o wyjątkowym charakterze, położone w sercu warszawskiej Woli. Lokal znajduje się na poddaszu (ostatnia kondygnacja), c...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 3 232 € cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 27 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 124,34 m2 na 6 piętrze biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (t...

  • Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 9 061 € cena
    • 348 m2 powierzchnia
    • 27 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: umeblowany lokal biurowy o pow. 348,50 m2 na 12 piętrze biurowca na warszawskiej Woli, w Okolicach Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 11 700 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 468 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowany lokal biurowy dla 6 osób na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach Ronda Daszyńskiego, na warszawskiej Woli, poleca Agencja Nieruchomości...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 7 800 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 434 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowany lokal biurowy dla 4 osób na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach Ronda Daszyńskiego, na warszawskiej Woli, poleca Agencja Nieruchomości...

  • Lokal Warszawa Wola ul. rondo Organizacji Narodów Zjednoczonych

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Organizacji Narodów Zjednoczonych

    • 37 183 € cena
    • 1 502 m2 powierzchnia
    • 25 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa- Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1502,37 m2, na warszawskiej Woli, na 6 piętrze w nowoczesnym budynku biurowym niedaleko Ronda ONZ, poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Wronia

    Warszawa » Wola » ul. Wronia

    • 9 200 € cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 23 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa- Do wynajęcia: biuro o pow. 1331 m2 na 6 piętrze w eleganckim biurowcu klasy A ,na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Wroniej. poleca Agencja Nieruchomości Property Offic...