• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Warszawa
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Warszawa Wola

(471)
  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. Białowiejska

    Warszawa » Wola » ul. Białowiejska

    • 4 587 € cena
    • 367 m2 powierzchnia
    • 13 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.367 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Białowiejskiej poleca Agencja Nieruchomości Property Offi...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. Białowiejska

    Warszawa » Wola » ul. Białowiejska

    • 13 750 € cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 13 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.1100 m2 na 5 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Białowiejskiej poleca Agencja Nieruchomości Property Off...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Białowiejska

    Warszawa » Wola » ul. Białowiejska

    • 4 625 € cena
    • 370 m2 powierzchnia
    • 13 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.370 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Białowiejskiej poleca Agencja Nieruchomości Property Offi...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. Białowiejska

    Warszawa » Wola » ul. Białowiejska

    • 6 250 € cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 13 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.500 m2 na 5 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Białowiejskiej poleca Agencja Nieruchomości Property Offi...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Białowiejska

    Warszawa » Wola » ul. Białowiejska

    • 2 425 € cena
    • 194 m2 powierzchnia
    • 13 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.194m2 na 4 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Białowiejskiej poleca Agencja Nieruchomości Property Offic...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. Żelazna

    Warszawa » Wola » ul. Żelazna

    • 22 460 zł cena
    • 1 123 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do podnajmu/cesji: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 1123 m2 na 4 piętrze w biurowcu na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Żelaznej, poleca Agencja Nieruchomości Prop...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. Białowiejska

    Warszawa » Wola » ul. Białowiejska

    • 7 500 € cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 13 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.600 m2 na 5 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Białowiejskiej poleca Agencja Nieruchomości Property Offi...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Towarowa

    Warszawa » Wola » ul. Towarowa

    • 1 400 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.20 m2 na 3 piętrze kameralnego biurowca na warszawskiej Woli, w sąsiedztwie ul. Towarowej i niedaleko Ronda Daszyńskiego, poleca Agen...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 7 199 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro o pow. 64 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, niedaleko Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property O...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Jana Ostroroga

    Warszawa » Wola » ul. Ostroroga

    • 8 776 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow. 70,21 m2 na parterze budynku usługowo-mieszkalnego w okolicach ul. Ostroroga na warszawskiej Woli, poleca Agencja Nieruchomości Proper...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. Księcia Janusza

    Warszawa » Wola » ul. Janusza

    • 940 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow.15,68 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Księcia Janusza, poleca Agencja Nieruchomości...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. rondo Organizacji Narodów Zjednoczonych

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Organizacji Narodów Zjednoczonych

    • 5 090 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 243 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    1 miesiąc gratis dla umowy na 12 miesięcy -------------------------------------------------- Warszawa - Do wynajęcia: umeblowany lokal biurowy dla 4 osób, na 2 piętrze budynku bi...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Chmielna

    Warszawa » Wola » ul. Chmielna

    • 1 582 938 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 33 680 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, położone na 4 piętrze, o pow. 46,51 m2, idealne dla singla, pary lub dla inwestora do dalszego wynajmu.Lokalizacja: komfortowa lokalizacja w cent...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Pustola

    Warszawa » Wola » ul. Pustola

    • 699 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 13 706 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    3-pokojowe mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym | Warszawa Wola | blisko metra | cicho i zielono | dwustronne i jasne |Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzch...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Józefa Sowińskiego

    Warszawa » Wola » ul. Sowińskiego

    • 10 860 € cena
    • 724 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 724 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Józefa Sowińskiego, poleca Agencja Nieruchomości Propert...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Józefa Sowińskiego

    Warszawa » Wola » ul. Sowińskiego

    • 10 545 € cena
    • 703 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 703 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Józefa Sowińskiego, poleca Agencja Nieruchomości Propert...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Józefa Sowińskiego

    Warszawa » Wola » ul. Sowińskiego

    • 22 575 € cena
    • 1 505 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1505 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Józefa Sowińskiego, poleca Agencja Nieruchomości Proper...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Józefa Sowińskiego

    Warszawa » Wola » ul. Sowińskiego

    • 4 425 € cena
    • 295 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 295 m2 na 6 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Józefa Sowińskiego, poleca Agencja Nieruchomości Propert...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. Górczewska

    Warszawa » Wola » ul. Górczewska

    • 904 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.15,07 m2 w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Górczewskiej i stacji metra Ks. Janusza , poleca Agencja Nieruchomo...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Górczewska

    Warszawa » Wola » ul. Górczewska

    • 3 300 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Zadbane 2-pokojowe mieszkanie z garażem na Woli.Dostępne od sierpnia.Mieszkanie o powierzchni 50m2 składa się z:• Salonu• Kuchni• Sypialni• Łazienki• Przedpokój• Balkonu• GarażuMie...