• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Warszawa Wola

(471)
  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. Leszno

    Warszawa » Wola » ul. Leszno

    • 9 900 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 381 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 6 osób, na 2 piętrze w budynku usługowo-biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Leszno, poleca Agencja Nieruchomości Propert...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. Kasprzaka

    Warszawa » Wola » ul. Kasprzaka

    • 37 400 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 378 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 21-22 osób na 6 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli ,w okolicach ul. Kasprzaka i Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. Siedmiogrodzka

    Warszawa » Wola » ul. Siedmiogrodzka

    • 7 447 € cena
    • 331 m2 powierzchnia
    • 23 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.331 m2 na 1 piętrze budynku biurowego w okolicach ul. Siedmiogrodzkiej, na warszawskiej Woli, poleca Agencja Nieruchomości Property Of...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Łucka

    Warszawa » Wola » ul. Łucka

    • 5 595 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 74,60 m2 na 2 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Łuckiej. poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Łucka

    Warszawa » Wola » ul. Łucka

    • 8 223 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 105,43 m2 na 5 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Łuckiej. poleca Agencja Nieruchomości Prop...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Wronia

    Warszawa » Wola » ul. Wronia

    • 12 778 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.163,83 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Łuckiej. poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Łucka

    Warszawa » Wola » ul. Łucka

    • 8 116 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.104,06 m2 na 6 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Łuckiej. poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Wronia

    Warszawa » Wola » ul. Wronia

    • 16 809 zł cena
    • 215 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.215,50 m2 na 3 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Łuckiej. poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Warszawa Wola ul. Wronia

    Warszawa » Wola » ul. Wronia

    • 7 858 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.100,75 m2 na 2 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Łuckiej. poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Wronia

    Warszawa » Wola » ul. Wronia

    • 11 819 zł cena
    • 151 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.151,53 m2 na 3 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Łuckiej. poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Łucka

    Warszawa » Wola » ul. Łucka

    • 8 130 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.104,24 m2 na 5 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Łuckiej. poleca Property Office (tel. [tel]...

  • Lokal Warszawa Wola ul. al. Prymasa Tysiąclecia

    Warszawa » Wola » ul. Prymasa Tysiąclecia

    • 7 075 zł cena
    • 283 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow. 283 m2 w przyziemiu, w obiekcie magazynowo- warsztatowym na warszawskiej Woli, w okolicy Al. Prymasa Tysiąclecia, poleca Property Office (t...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. al. Prymasa Tysiąclecia

    Warszawa » Wola » ul. Prymasa Tysiąclecia

    • 1 105 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal magazynowo- biurowy o pow. 17m2 na parterze na terenie kompleksu biurowo-magazynowego na Woli w okolicach Al. Prymasa Tysiąclecia, poleca Property...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. al. Prymasa Tysiąclecia

    Warszawa » Wola » ul. Prymasa Tysiąclecia

    • 5 100 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow. 122 m2 na poziomie parteru na terenie kompleksu biurowo-magazynowego na Woli w okolicach Al. Prymasa Tysiąclecia i PKP Warszawa Wola, pole...

  • Lokal Warszawa Wola ul. al. Prymasa Tysiąclecia

    Warszawa » Wola » ul. Prymasa Tysiąclecia

    • 3 440 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 43 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach Al. Prymasa Tysiąclecia, poleca Property Office...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Kasprzaka

    Warszawa » Wola » ul. Kasprzaka

    • 34 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    internet wliczony w czynsz --------------------------------- Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 400m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Kasprzaka

    Warszawa » Wola » ul. Kasprzaka

    • 14 726 zł cena
    • 173 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    internet wliczony w czynsz --------------------------------- Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 173,32 m2 na 6 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okoli...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Kasprzaka

    Warszawa » Wola » ul. Kasprzaka

    • 52 955 zł cena
    • 623 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    internet wliczony w czynsz --------------------------------- Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 623 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicac...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Kasprzaka

    Warszawa » Wola » ul. Kasprzaka

    • 15 943 zł cena
    • 187 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    internet wliczony w czynsz --------------------------------- Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 190 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicac...

  • Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 390 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: sala konferencyjna dla 10 osób, na 11 piętrze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nierucho...