• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Warszawa
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Warszawa Wola

(471)
  • Kompaktowe Mieszkanie 46,5m2, 3 pok. Wola, Okopowa

    Warszawa » Wola

    • 839 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 18 240 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Na sprzedaż:Kompaktowe mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w bezpiecznej okolicy na warszawskiej Woli, przy ulicy Okopowej. Idealna propozycja dla ma...

  • Lokal Warszawa Wola

    Warszawa » Wola

    • 7 075 zł cena
    • 283 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Powierzchnia magazynowa 283 m2 znajdującą się na warszawskiej Woli. Bardzo dobry punkt. Powierzchnia znajduje się w piwnicy, w budynku znajduje się winda towarowa. Składa...

  • Lokal Warszawa Wola, Koło

    Warszawa » Wola

    • 6 850 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Powierzchnia magazynowa 137 m2 znajdującą się na warszawskiej Woli. Bardzo dobry punkt. Powierzchnia znajduje się na parterze, bezpośrednio przy rampie załadunkowo -rozła...

  • Lokal Warszawa Wola, Wola

    Warszawa » Wola

    • 6 100 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Powierzchnia magazynowa 122 m2 znajdującą się na warszawskiej Woli. Bardzo dobry punkt. Powierzchnia znajduje się a parterze, bezpośrednio przy rampie załadunkowo - rozła...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Towarowa

    Warszawa » Wola » ul. Towarowa

    • 1 950 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 46 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 21 piętro

    Luksusowy apartament z widokiem na panoramę Warszawy | 21. piętro | Towarowa Towers | Rondo DaszyńskiegoNa sprzedaż 2-pokojowy apartament o powierzchni 41,84 m², położony na 21. pi...

  • Lokal Warszawa Wola, Koło

    Warszawa » Wola

    • 3 700 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal biurowy o pow. 60,60m2, umiejscowiony w budynku na skraju Parku Moczydło przy ul Górczewskiej. W budynku znajdują się wyłącznie biura. Budynek posiada własny parking, bez...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, Mirów ul. Chłodna

    Warszawa » Wola » ul. Chłodna

    • 610 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 22 593 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 15 piętro

    Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli ( Mirów) przy ul. Chłodnej 15, 900 m od RONDA ONZ oraz 500m od HALI MIROWSKIEJ. Mieszkanie znajduje się na 15 piętrze z pięk...

  • Mieszkanie Warszawa Wola rynek pierwotny ul. Ignacego Prądzyńskie...

    Warszawa » Wola » ul. Prądzyńskiego

    • 1 164 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 21 963 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 52,56 m², położone na 5. piętrze prestiżowej inwestycji OVAL SKY na warszawskiej Woli. To wyjątkowa okazja...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Krochmalna

    Warszawa » Wola » ul. Krochmalna

    • 7 600 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego apartamentu stworzonego z myślą o osobach ceniących komfort, elegancję i prestiżową lokalizację w sercu Warszawy.Mieszkanie o powierzchni 60m2 sk...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Magistracka

    Warszawa » Wola » ul. Magistracka

    • 475 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 19 792 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Kawalerka w zielonej okolicy - doskonała lokalizacja!Na sprzedaż przytulna, bardzo jasna kawalerka o powierzchni 24 m², położona na 3. piętrze budynku przy ul. Magistrackiej 24 na...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. Żelazna

    Warszawa » Wola » ul. Żelazna

    • 9 300 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 333 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 7 osób na 8 piętrze biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Żelaznej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: [em...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. Żelazna

    Warszawa » Wola » ul. Żelazna

    • 12 700 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 353 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 9 osób na 2 piętrze biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Żelaznej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: [em...

  • Lokal Warszawa Wola, Czyste ul. Przyokopowa

    Warszawa » Wola » ul. Przyokopowa

    • 12 152 € cena
    • 839 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    English version belowDo podnajęcia nowoczesna, w pełni wyposażona powierzchnia biurowa o łącznej powierzchni 838,62 m² brutto (800,59 m² netto) w prestiżowym budynku Crown Square,...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. Żelazna

    Warszawa » Wola » ul. Żelazna

    • 74 545 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 488 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia umeblowane biuro o pow. 153m2 dla 45 osób na warszawskiej Woli, poleca Agencja Nieruchomości Property Office(tel. [tel], mail: [email] BEZ PROWIZJI Oferujemy d...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. Żelazna

    Warszawa » Wola » ul. Żelazna

    • 75 947 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 543 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia umeblowane biuro o pow. 140 m2 dla 43 osób na warszawskiej Woli, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: [email] BEZ PROWIZJI Oferujemy...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. Żelazna

    Warszawa » Wola » ul. Żelazna

    • 16 100 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 252 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajecia: umeblowane biuro dla 14 osób a 8 piętrze biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Żelaznej. poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email] BEZ PROWIZJI...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, Ulrychów ul. Górczewska

    Warszawa » Wola » ul. Górczewska

    • 335 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 12 885 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    REZERWACJANa sprzedaż kawalerka 26 m2 zlokalizowana przy ul. Górczewskiej 116 usytuowana na 1 piętrze. W skład mieszkania wchodzi:- Pokój dzienny z aneksem kuchennym wyjściem na ba...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. Żelazna

    Warszawa » Wola » ul. Żelazna

    • 69 487 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 584 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia umeblowane biuro o pow. 119 m2 dla 36 osób na 4 piętrze budynku biurowego w okolicach ul.Żelaznej ,na warszawskiej Woli, poleca Property Office (tel. [tel], mail: [e...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. Żelazna

    Warszawa » Wola » ul. Żelazna

    • 85 680 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 591 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia umeblowane biuro o pow. 145m2 dla 48 osób na warszawskiej Woli, poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email] BEZ PROWIZJI Oferujemy do wynajęcia lokal biu...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. Żelazna

    Warszawa » Wola » ul. Żelazna

    • 17 100 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 503 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 8 osób na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Żelaznej. poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email] BEZ P...