lokal na sprzedaż
25 cze 2021

Lokal Warszawa Śródmieście, Śródmieście ul. Senatorska

woj. Mazowieckie pow. Warszawa gm. Warszawa
Dodane 4 lata temu, Piątek, 25 czerwiec 2021 12:30
18 080 € 226 m2
18 080 € 226 m2 80 €/m2
Parametry
Powierzchnia 226 m2
Cena za metr 80 €/m2
ID oferty K18117988

Opis

Powierzchnia handlowo - usługowa z witrynami w budynku A+ (ochrona, monitoring, internet, room service itp) w doskonałej lokalizacji, centrum Warszawy

Doskonała lokalizacja, metro, węzeł komunikacyjny, Stare Miasto, urzędy państwowe i samorządowe, sklepy, restauracje, biura, itd.

Warunki najmu:
Czynsz netto: 80 Euro/m plus opłaty eksploatacyjne.
garaż 200 Euro/mc

Kaucja
Okres najmu: minimum 3 lata.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Numer oferty: 110760
  • Data aktualizacji: 2021-06-25
  • ID ogłoszenia: K18117988
  • Źródło: EAF Sp. z o.o.
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, cena: od 15 368 do 20 792 zł, powierzchnia: od 193 do 260 m2
ES
EAF Sp. z o.o. Biuro nieruchomości · 446 ogłoszeń

EAF Sp. z o.o. Biuro nieruchomości

Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika