• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Warszawa Ochota

(190)
  • Lokal Warszawa Ochota ul. Szczęśliwicka

    Warszawa » Ochota » ul. Szczęśliwicka

    • 2 240 zł cena
    • 8 m2 powierzchnia
    • 280 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 1-2 osób na warszawskiej Ochocie, na 13 piętrze nowoczesnego biurowca w okolicach ul. Szczęśliwickiej, poleca Agencja Nieruchomości...

  • Lokal Warszawa Ochota ul. Dickensa

    Warszawa » Ochota » ul. Dickensa

    • 2 420 zł cena
    • 7 m2 powierzchnia
    • 346 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 1-2 osób na 2 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Dickensa, poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Ochota ul. Williama Lindleya

    Warszawa » Ochota » ul. Lindleya

    • 700 zł cena
    • 4 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biurko w coworkingu w nowoczesnym biurowcu klasy A na warszawskiej Ochocie, w okolicach ulicy Lindleya, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel...

  • Lokal Warszawa Ochota ul. Dickensa

    Warszawa » Ochota » ul. Dickensa

    • 2 420 zł cena
    • 8 m2 powierzchnia
    • 303 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Warszawa Ochota ul. Szczęśliwicka

    Warszawa » Ochota » ul. Szczęśliwicka

    • 719 zł cena
    • 5 m2 powierzchnia
    • 144 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biurko w coworkingu na 13 piętrze biurowca w OKOLICACH ul. Szczęśliwickiej, na warszawskiej Ochocie, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [t...

  • Lokal Warszawa Ochota ul. Szczęśliwicka

    Warszawa » Ochota » ul. Szczęśliwicka

    • 2 240 zł cena
    • 8 m2 powierzchnia
    • 280 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• 1 / 2
    Lokal Warszawa Ochota ul. Mszczonowska

    Warszawa » Ochota » ul. Mszczonowska

    • 9 900 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 367 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: 6-osobowe umeblowane biuro na 1 piętrze biurowca w okolicach ul. Mszczonowskiej na warszawskiej Ochocie, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel...

  • Lokal Warszawa Ochota ul. Szczęśliwicka

    Warszawa » Ochota » ul. Szczęśliwicka

    • 719 zł cena
    • 5 m2 powierzchnia
    • 144 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biurko w coworkingu na 13 piętrze biurowca w okolicach ul. Szczęśliwickiej, na warszawskiej Ochocie, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [t...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Ochota ul. Mszczonowska

    Warszawa » Ochota » ul. Mszczonowska

    • 9 900 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 261 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: 9-osobowe umeblowane biuro na 1 piętrze biurowca w okolicach ul. Mszczonowskiej na warszawskiej Ochocie, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel...

  • Mieszkanie Warszawa Ochota ul. Bitwy Warszawskiej 1920 R.

    Warszawa » Ochota » ul. Bitwy Warszawskiej

    • 6 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 6 piętro

    Oferuję na wynajem elegancki apartament o powierzchni 128 m² usytuowany na siódmym piętrze w budynku na zamkniętym, strzeżonym osiedlu. Mieszkanie znajduje się na warszawskiej Ocho...

  • 2 pokoje na Ochocie, świetna lokalizacja!

    Warszawa » Ochota » ul. Grójecka

    • 668 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 13 633 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Prezentujemy Państwu ofertę nieruchomości wraz z wizualizacją, która stanowi propozycję wykończenia i aranżacji wnętrza. Mieszkanie usytuowane jest na 6 piętrze przy ulicy Grójeck...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Ochota ul. Mszczonowska

    Warszawa » Ochota » ul. Mszczonowska

    • 24 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 334 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    30 % rabatu na pierwsze 3 miesiące ---------------------------------------- Warszawa - Do wynajęcia: gotowy moduł biurowy dla 14-16 osób na na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu na...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Ochota ul. Mszczonowska

    Warszawa » Ochota » ul. Mszczonowska

    • 8 250 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 375 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: 5-osobowe umeblowane biuro na 1 piętrze biurowca w okolicach ul. Mszczonowskiej na warszawskiej Ochocie, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Ochota ul. Mszczonowska

    Warszawa » Ochota » ul. Mszczonowska

    • 4 950 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 3 osób na 1 piętrze biurowca w okolicach ul. Mszczonowskiej na warszawskiej Ochocie, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (t...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Ochota ul. Mszczonowska

    Warszawa » Ochota » ul. Mszczonowska

    • 1 800 zł cena
    • 5 m2 powierzchnia
    • 360 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 1 osoby na 1 piętrze biurowca w okolicach ul. Mszczonowskiej na warszawskiej Ochocie, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Ochota ul. Mszczonowska

    Warszawa » Ochota » ul. Mszczonowska

    • 27 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 334 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    30 % rabatu na pierwsze 3 miesiące ---------------------------------------- Warszawa - Do wynajęcia: gotowy moduł biurowy dla 16-18 osób na na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu na...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Ochota ul. Mszczonowska

    Warszawa » Ochota » ul. Mszczonowska

    • 22 500 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 331 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    30 % rabatu na pierwsze 3 miesiące ---------------------------------------- Warszawa - Do wynajęcia: gotowy moduł biurowy dla 14-15 osób na na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu na...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Ochota ul. Mszczonowska

    Warszawa » Ochota » ul. Mszczonowska

    • 30 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 334 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    30% rabatu na pierwsze 3 miesiące ---------------------------------------- Warszawa - Do wynajęcia: gotowy moduł biurowy dla 19-20 osób na na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Ochota ul. Mszczonowska

    Warszawa » Ochota » ul. Mszczonowska

    • 6 600 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 367 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób na 1 piętrze biurowca w okolicach ul. Mszczonowskiej na warszawskiej Ochocie, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (t...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Ochota ul. Mszczonowska

    Warszawa » Ochota » ul. Mszczonowska

    • 33 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 334 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    30 % rabatu na pierwsze 3 miesiące ---------------------------------------- Warszawa - Do wynajęcia: gotowy moduł biurowy dla 20-22 osób na na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu na...