• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Warszawa
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Warszawa Wola

(471)
  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Erazma Ciołka

    Warszawa » Wola » ul. Ciołka

    • 3 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,5 mkw., po generalnym remoncie, zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Ciołka.Układ mieszkania:- sypialnia z du...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. Karolkowa

    Warszawa » Wola » ul. Karolkowa

    • 11 925 € cena
    • 750 m2 powierzchnia
    • 16 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 750 m2 na 5 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli w okolicach ul. Karolkowej i Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja Nieru...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Towarowa

    Warszawa » Wola » ul. Towarowa

    • 12 205 € cena
    • 625 m2 powierzchnia
    • 20 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.625,92 m2 znajdujący się na 8 piętrze budynku biurowego, w okolicach ul. Towarowej, na warszawskiej Woli. poleca Agencja Nieruchomości...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Żelazna

    Warszawa » Wola » ul. Żelazna

    • 15 520 € cena
    • 838 m2 powierzchnia
    • 19 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.838,91 m2 w na 4 piętrze biurowca okolicach ul. Żelaznej na warszawskiej Woli, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [te...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Żelazna

    Warszawa » Wola » ul. Żelazna

    • 55 777 € cena
    • 3 015 m2 powierzchnia
    • 19 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.3015 m2 na 3 piętrze biurowca w okolicach ul. Żelaznej na warszawskiej Woli, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel]...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Żelazna

    Warszawa » Wola » ul. Żelazna

    • 18 296 € cena
    • 989 m2 powierzchnia
    • 19 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.989 m2 w na 5 piętrze biurowca w okolicach ul. Żelaznej na warszawskiej Woli, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Żelazna

    Warszawa » Wola » ul. Żelazna

    • 55 204 € cena
    • 2 984 m2 powierzchnia
    • 19 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.2984 m2 w na 4 piętrze biurowca w okolicach ul. Żelaznej na warszawskiej Woli, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [te...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Żelazna

    Warszawa » Wola » ul. Żelazna

    • 14 652 € cena
    • 792 m2 powierzchnia
    • 19 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 792 m2 na 3 piętrze biurowca w okolicach ul. Żelaznej na warszawskiej Woli, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel]...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Warszawa Wola ul. Żelazna

    Warszawa » Wola » ul. Żelazna

    • 14 745 € cena
    • 797 m2 powierzchnia
    • 19 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.797,03 m2 na 17 piętrze biurowca w okolicach ul. Żelaznej na warszawskiej Woli, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [t...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Żelazna

    Warszawa » Wola » ul. Żelazna

    • 14 707 € cena
    • 795 m2 powierzchnia
    • 19 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 795 m2 na18 piętrze biurowca w okolicach ul. Żelaznej na warszawskiej Woli, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel]...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Żelazna

    Warszawa » Wola » ul. Żelazna

    • 15 540 € cena
    • 840 m2 powierzchnia
    • 19 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.840 m2 w na 5 piętrze biurowca w okolicach ul. Żelaznej na warszawskiej Woli, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Twarda

    Warszawa » Wola » ul. Twarda

    • 6 000 zł cena
    • 176 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Pomieszczenia biurowe o pow.176,2m2 w budynku przy ulicy Twardej. - 2 piętro, w budynku z 1975. Rozkład lokalu: - 6 pomieszczeń umeblowanych (zabudowa biurowa na wymiar), o p...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Tadeusza Krępowieckiego

    Warszawa » Wola » ul. Krępowieckiego

    • 727 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 13 981 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Trzypokojowe mieszkanie na Woli - blisko metra i Wola ParkOferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Krępowieckiego, w sercu warszawskiej Woli. Zlokalizowane za...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Pańska

    Warszawa » Wola » ul. Pańska

    • 15 296 € cena
    • 1 133 m2 powierzchnia
    • 14 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do podnajęcia: lokal biurowy o pow.1133 m2 na 2 piętrze w eleganckim biurowcu na warszawskiej Woli,w okolicach ul. Pańskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [te...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Wola ul. Żelazna

    Warszawa » Wola » ul. Żelazna

    • 4 100 zł cena
    • 9 m2 powierzchnia
    • 456 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 2 osób na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Żelaznej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel],...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola

    Warszawa » Wola

    • 3 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal biurowy o pow. 45m2, zlokalizowany na I piętrze budynku w ciągu handlowo motoryzacyjnym na Woli, przy Alei Prymasa Tysiąclecia, 150 metrów od stacji METRA. Lokal wykończon...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. Żelazna

    Warszawa » Wola » ul. Żelazna

    • 1 900 zł cena
    • 6 m2 powierzchnia
    • 317 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 1 osoby na 1 piętrze biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Żelaznej. poleca Agencja Nieruchomości Property (tel. [tel], mai...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. Żelazna

    Warszawa » Wola » ul. Żelazna

    • 7 700 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 308 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 6 osób na 8 piętrze biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Żelaznej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: [em...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Wola ul. Żelazna

    Warszawa » Wola » ul. Żelazna

    • 6 390 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 492 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 3 osób na 5 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Żelaznej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel],...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Wola ul. Grzybowska

    Warszawa » Wola » ul. Grzybowska

    • 7 880 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 493 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    biuro serwisowane dla 4 osób, w budynku biurowym w okolicach Żelaznej i Grzybowskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: [email] -------------------...