• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Warszawa
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Warszawa Wola

(471)
  • Lokal Warszawa Wola ul. Towarowa

    Warszawa » Wola » ul. Towarowa

    • 41 671 € cena
    • 2 137 m2 powierzchnia
    • 20 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.2137 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Towarowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Towarowa

    Warszawa » Wola » ul. Towarowa

    • 18 018 € cena
    • 924 m2 powierzchnia
    • 20 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.924 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Towarowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (t...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Obozowa

    Warszawa » Wola » ul. Obozowa

    • 18 920 zł cena
    • 344 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 344 m2 na poziomie -1 w budynku biurowym, na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Obozowej i stacji metro Młynów. poleca Agencja Nieruc...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Obozowa

    Warszawa » Wola » ul. Obozowa

    • 79 640 zł cena
    • 1 448 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: budynek biurowy o pow. 1448 m2 na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Obozowej, poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email] ----------------Bez p...

  • Lokal Warszawa Wola ul. rondo Organizacji Narodów Zjednoczonych

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Organizacji Narodów Zjednoczonych

    • 32 200 € cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 23 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowane biuro o pow. 1400 m2 na 2 piętrze biurowca w Śródmieściu, w okolicach Ronda ONZ, na warszawskiej Woli, poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Obozowa

    Warszawa » Wola » ul. Obozowa

    • 19 965 zł cena
    • 363 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 363 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Obozowej i stacji metro Młynów., poleca Agencja Nieruchom...

• 29 440 € cena
    • 1 280 m2 powierzchnia
    • 23 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowane biuro o pow. 1280 m2 na1 piętrze biurowca w Śródmieściu, w okolicach Ronda ONZ, na warszawskiej Woli, poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Obozowa

    Warszawa » Wola » ul. Obozowa

    • 18 535 zł cena
    • 337 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 337 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Obozowej i stacji metro Młynów. poleca Agencja Nieruchomo...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Warszawa Wola ul. Obozowa

    Warszawa » Wola » ul. Obozowa

    • 22 220 zł cena
    • 404 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 404 m2 na parterze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Obozowej i stacji metro Młynów. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Wolska

    Warszawa » Wola » ul. Wolska

    • 5 150 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal biurowo - magazynowy o pow.103m2. Lokal ma parterze w magazynie przy ul.Wolskiej. Składa się z pokoi (51m, 25m, 27 m). W części wspólnej znajduje się łazienka og...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Towarowa

    Warszawa » Wola » ul. Towarowa

    • 4 935 € cena
    • 219 m2 powierzchnia
    • 23 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow. 219,35 m2 na parterze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskiej Woli, w OKOLICACH ul. Towarowej. poleca Agencja Nieruchomości Prop...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Towarowa

    Warszawa » Wola » ul. Towarowa

    • 7 737 € cena
    • 442 m2 powierzchnia
    • 18 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 442,15 m2 na 1 piętrze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Towarowej, poleca Agencja Nieruchomości Proper...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Towarowa

    Warszawa » Wola » ul. Towarowa

    • 5 530 € cena
    • 316 m2 powierzchnia
    • 18 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    biuro powierzchni 316 m2 do wynajęcia na 6 piętrze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Towarowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (t...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. Towarowa

    Warszawa » Wola » ul. Towarowa

    • 3 143 € cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 23 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow. 142,88 m2 na parterze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskiej Woli, w OKOLICACH ul. Towarowej. poleca Agencja Nieruchomości Prop...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola

    Warszawa » Wola

    • 13 600 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal handlowy o pow.160m2, na parterze budynku usługowego zlokalizowanego bezpośrednio przy głównej ulicy Woli - Alei Prymasa 1000-lecia. Lokal doskonały sklep , centrum hand...

  • POD WYNAJEM |

    Warszawa » Wola » ul. Pawia

    • 749 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 17 023 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie do lekkiego odświeżenia, położone przy ul. Pawiej 36 w Warszawie – dogodnie skomunikowane, tuż obok centrum, w kameralnej i spokojnej okolicy. Idealne dla pr...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Wronia

    Warszawa » Wola » ul. Wronia

    • 30 613 € cena
    • 1 331 m2 powierzchnia
    • 23 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa- Do wynajęcia: biuro o pow. 1331 m2 na 6 piętrze w eleganckim biurowcu klasy A ,na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Wroniej. poleca Agencja Nieruchomości Property Offic...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Wronia

    Warszawa » Wola » ul. Wronia

    • 20 401 € cena
    • 887 m2 powierzchnia
    • 23 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow. 887 m2 na 8 piętrze w eleganckim biurowcu klasy A ,na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Wroniej. poleca Agencja Nieruchomości Property Offic...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Wronia

    Warszawa » Wola » ul. Wronia

    • 9 200 € cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 23 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: biuro o pow.400 m2 na 2 piętrze w eleganckim biurowcu klasy A ,na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Wroniej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola

    Warszawa » Wola

    • 7 250 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr