• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Warszawa
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Warszawa Wola

(471)
  • Lokal Warszawa Wola ul. Towarowa

    Warszawa » Wola » ul. Towarowa

    • 2 158 € cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 23 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow. 98,07 m2 na parterze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Towarowej. poleca Agencja Nierucho...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Gumińska

    Warszawa » Wola » ul. Gumińska

    • 620 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 21 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferuję na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 29 mkw, znajdującą się na 2 piętrze w bloku mieszkalnym z windą z 2020 roku zlokalizowanym na zamkniętym osiedlu przy ul. Gumińskiej na...

  • Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 14 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 609 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 6-8 osób na 12 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • Lokal Warszawa Wola, Wola ul. Wolska

    Warszawa » Wola » ul. Wolska

    • 2 667 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Powierzchnia biurowa na pierwszej piętrze w kompleksie biurowo - usługowym na warszawskiej Woli. Przedwojenny obiekt przemysłowy przebudowany i dostosowany jako budynek biur...

  • Lokal Warszawa Wola, Młynów ul. Płocka

    Warszawa » Wola » ul. Płocka

    • 1 467 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu lokal biurowy w budynku handlowo-biurowo-usługowym na Woli. Budynek usytuowany w bardzo dobrej lokalizacji, duży ruch kołowy. * dodatkowe informacje: sieć komputerow...

  • Lokal Warszawa Wola, Młynów ul. Płocka

    Warszawa » Wola » ul. Płocka

    • 957 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. Żelazna

    Warszawa » Wola » ul. Żelazna

    • 4 900 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 307 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 4 osób na 8 piętrze biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Żelaznej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel]...

  • Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 7 000 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 369 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób na 13 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. Żelazna

    Warszawa » Wola » ul. Żelazna

    • 12 500 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 391 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 8 osób na 2 piętrze biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Żelaznej. poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email] ---------Bez p...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. Żelazna

    Warszawa » Wola » ul. Żelazna

    • 12 500 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 391 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 8 osób na 2 piętrze biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Żelaznej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: [em...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Sztuk Pięknych

    Warszawa » Wola » ul. Sztuk Pięknych

    • 4 300 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Oferuję na wynajem od 1 maja nowoczesne mieszkanie o powierzchni 55 m2 usytuowane na siódmym piętrze w apartamentowcu. Mieszkanie znajduje się na warszawskiej Woli na ulicy Sztuk P...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Wola, Młynów ul. Górczewska

    Warszawa » Wola » ul. Górczewska

    • 6 500 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal użytkowy na parterze w ciągu handlowo-usługowym (sklepy, banki, motoryzacja itp.). Doskonała lokalizacja, komunikacja w 4 kierunkach (Poznań, Kraków, Gdańsk, Białystok)....

  • Mieszkanie Warszawa Wola

    Warszawa » Wola

    • 719 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 19 433 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    | 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Wola | przy metrze Księcia Janusza Na sprzedaż starannie wykończone mieszkanie położone na warszawskiej Woli, w lokalizac...

  • Mieszkanie Warszawa Wola

    Warszawa » Wola

    • 820 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 16 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    | 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Wola | przy metrze Księcia Janusza Na sprzedaż starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 50 m², położone w dobrz...

  • Lokal Warszawa Wola, Czyste ul. Kolejowa

    Warszawa » Wola » ul. Kolejowa

    • 1 150 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 28 750 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż gotowy lokal usługowy o powierzchni 38,97 m2 usytuowany na parterze z dużymi witrynami na Osiedlu 19 Dzielnica.W skład lokalu wchodzi:- 3 oddzielne gabinety (w każdym j...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Górczewska

    Warszawa » Wola » ul. Górczewska

    • 645 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 18 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    2 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m2, położone przy ulicy Górczewskiej, w dzielnicy bliska Wola. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w zrewitalizowanej kamienicy z 1938 r...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola, Czyste ul. Prądzyńskiego Ignacego

    Warszawa » Wola » ul. Prądzyńskiego

    • 1 809 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia biurowo-magazynowa na Woli. Dostępna na 1 piętrze z klatki schodowej, dwie windy towarowe (nośność każda 1600 kG), teren zamknięty z ochroną i monitoring...

  • Lokal Warszawa Wola, Czyste

    Warszawa » Wola

    • 21 255 zł cena
    • 327 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia komercyjna na Woli. Obiekt usługowo-magazynowo-biurowo-produkcyjny z wjazdem bezpośrednio z ulicy. Bardzo dobry dojazd, przy głównych arteriach komuni...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola, Koło ul. Górczewska

    Warszawa » Wola » ul. Górczewska

    • 10 800 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Powierzchnia handlowo - usługowa z witrynami na parterze, dostępna w budynku biurowym kl. B na warszawskiej Woli. Budynek (biurowiec) po remoncie. Dobre połączenia komunikacy...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Żelazna

    Warszawa » Wola » ul. Żelazna

    • 15 540 € cena
    • 840 m2 powierzchnia
    • 19 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.840 m2 w na 6 piętrze biurowca w okolicach ul. Żelaznej na warszawskiej Woli, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel...