• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Warszawa Białołęka

(121)
  • Dom Warszawa Białołęka ul. Kazimierza Szałasa

    Warszawa » Białołęka » ul. Szałasa

    • 1 850 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 5 286 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 350 m², położony na zagospodarowanej działce ze starodrzewem przy ul. Kazimierza Szałasa na tzw. bliskiej Biał...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Białołęka ul. Jagiellońska

    Warszawa » Białołęka » ul. Jagiellońska

    • 1 032 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 18,44 m2 na 1 piętrze w budynku biurowo-usługowym na warszawskiej Białołęce blisko Trasy Toruńskiej. poleca Property Office (tel. [te...

  • Lokal Warszawa Białołęka, Białołęka ul. Annopol

    Warszawa » Białołęka » ul. Annopol

    • 1 839 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.23,58 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Białołęce, w okolicach ul. Annopol. poleca Agencja Nieruchomości P...

  • Lokal Warszawa Białołęka, Białołęka ul. Annopol

    Warszawa » Białołęka » ul. Annopol

    • 2 131 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.27,33 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Białołęce, w okolicach ul. Annopol. poleca Agencja Nieruchomości P...

  • Lokal Warszawa Białołęka, Białołęka ul. Annopol

    Warszawa » Białołęka » ul. Annopol

    • 2 574 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 33 m2 na 2 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Białołęce, w okolicach ul. Annopol. poleca Agencja Nieruchomości Pro...

  • Mieszkanie Warszawa Białołęka, Grodzisk ul. Głębocka

    Warszawa » Białołęka » ul. Głębocka

    • 749 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 13 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,5 m², położone na 4. piętrze w nowoczesnym budynku z windą przy ul. Głębockiej 94 na warszawskiej Białołęce.Układ m...

  • Lokal Warszawa Białołęka, Kobiałka

    Warszawa » Białołęka

    • 20 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala magazynowa o pow. 600 M2. Na hali znajduję się nowa posadzka bezpyłowa. Pomieszczenie socjalne 25m2 wraz z łazienką. Hala posiada klimatyzację która w zimę umożliwia f...

  • Dom Warszawa Białołęka, Brzeziny ul. Ostródzka

    Warszawa » Białołęka » ul. Ostródzka

    • 5 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do wynajęcia przestronny, częściowo umeblowany dom o powierzchni ok. 80 m², położony przy ul. Ostródzkiej na warszawskiej BiałołęceDom został odświeżony — pomieszczenia są odmalowa...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa Białołęka ul. Aleksandra Fleminga

    Warszawa » Białołęka » ul. Fleminga

    • 848 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 16 628 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    HOT OFERTA!  OFERTA W BIURZE PEPPER HOUSE!APARTAMENT Z PRYWATNYM OGRÓDKIEM | FLEMINGA | HIGH-ENDJeśli szukasz lokum, w którym „standard premium” to nie tylko pusty frazes z folderu...

  • Lokal Warszawa Białołęka ul. Płochocińska

    Warszawa » Białołęka » ul. Płochocińska

    • 4 037 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow.25 m2 na 3 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskiej Białołęce, w okolicach ul. Płochocińskiej, poleca Propert...

  • Lokal Warszawa Białołęka ul. Płochocińska

    Warszawa » Białołęka » ul. Płochocińska

    • 4 896 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Warszawa Białołęka ul. Płochocińska

    Warszawa » Białołęka » ul. Płochocińska

    • 8 330 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Warszawa Białołęka ul. Płochocińska

    Warszawa » Białołęka » ul. Płochocińska

    • 3 850 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Warszawa Białołęka ul. Płochocińska

    Warszawa » Białołęka » ul. Płochocińska

    • 2 805 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• 1 / 4
    Lokal Warszawa Białołęka ul. Marywilska

    Warszawa » Białołęka » ul. Marywilska

    • 3 732 € cena
    • 311 m2 powierzchnia
    • 12 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow. 311 m2 na 3 piętrze w nowoczesnym budynku biurowym na warszawskiej Białołęce, w okolicach ul. Marywilskiej, poleca Agencja Nieruchomości Pro...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Białołęka ul. Marywilska

    Warszawa » Białołęka » ul. Marywilska

    • 3 740 € cena
    • 311 m2 powierzchnia
    • 13 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow. 311,74 m2 na 1 piętrze w nowoczesnym budynku biurowym na warszawskiej Białołęce, w okolicach ul. Marywilskiej, poleca Agencja Nieruchomości...

  • Lokal Warszawa Białołęka, Białołęka ul. Annopol

    Warszawa » Białołęka » ul. Annopol

    • 881 zł cena
    • 11 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 11,30 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Białołęce, w okolicach ul. Annopol. poleca Agencja Nieruchomości...

  • Lokal Warszawa Białołęka, Białołęka ul. Annopol

    Warszawa » Białołęka » ul. Annopol

    • 4 896 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.62,77 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Białołęce, w okolicach ul. Annopol. poleca Agencja Nieruchomości Property Off...

  • Lokal Warszawa Białołęka, Białołęka ul. Annopol

    Warszawa » Białołęka » ul. Annopol

    • 925 zł cena
    • 11 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 11,86 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Białołęce, w okolicach ul. Annopol. poleca Agencja Nieruchomości...

  • Mieszkanie Warszawa Białołęka rynek pierwotny ul. Marywilska

    Warszawa » Białołęka » ul. Marywilska

    • 627 034 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 15 294 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji0% PCCZakup od deweloperaOddane do użytkuNa sprzedaż mieszkania w nowej inwestycji zlokalizowanej w kameralnej, otoczonej zielenią części stolicy. To doskonała propozycj...