• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Warszawa Białołęka

(121)
  • Lokal Warszawa Białołęka ul. Marywilska

    Warszawa » Białołęka » ul. Marywilska

    • 1 800 € cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 12 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 150 m2 w hali magazynowej na warszawskiej Białołęce w okolicach ul. Marywilskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mai...

  • Przestronne Mieszkanie 109m2, 4 pok. Białołęka

    Warszawa » Białołęka » ul. Skarbka z Gór

    • 1 390 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 12 753 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż: Przestronne mieszkanie w dobrym standardzie, znajdujące się w bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym osiedlu, na warszawskiej Białołęce, przy ulicy Skarbka z...

  • Lokal Warszawa Białołęka

    Warszawa » Białołęka

    • 8 320 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    MAGAZYN o pow.260m2. Pomieszczenie magazynowe / handlowe / usługowe. Jest to hala po prawej stronie na zdjęciu. Lokalizacja usprawnia dojazd firmom spedycyjnym, dostawc...

  • Lokal Warszawa Białołęka ul. Annopol

    Warszawa » Białołęka » ul. Annopol

    • 6 500 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: plac na warszawskiej Białołęce, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: [email] BEZ PROWIZJI Oferujemy do wynajęcia plac na warszawski...

  • Lokal Warszawa Białołęka, Annopol ul. Płochocińska

    Warszawa » Białołęka » ul. Płochocińska

    • 6 516 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia komercyjna na Białołęce w kompleksie biurowo - usługowo - produkcyjnym. Teren zamknięty, wjazd bezpośrednio z ulicy, teren ogrodzony, monitoring, kamery....

  • Lokal Warszawa Białołęka, Annopol ul. Płochocińska

    Warszawa » Białołęka » ul. Płochocińska

    • 2 550 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• 1 / 2
    Lokal Warszawa Białołęka, Kobiałka

    Warszawa » Białołęka

    • 30 000 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala magazynowa o pow. 1054 m2. Długość 50m, szerokość ok. 20m. Podwójne drzwi wjazdowe (przelotowe) o wymiarach 4m x 4,25. Wykonana posadzka bez pyłowa przemysłowa. Medi...

  • Dom Warszawa Białołęka ul. Modlińska

    Warszawa » Białołęka » ul. Modlińska

    • 5 900 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom na wynajem - 110 m², zamknięte osiedle, ul. Modlińska, BiałołękaOferuję komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 110 m², położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa Białołęka rynek pierwotny ul. Mirabelki

    Warszawa » Białołęka » ul. Mirabelki

    • 887 018 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 11 672 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Zakup bez PCC i bez prowizji dla biura nieruchomości!Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,71 m2 położone na parterze w nowo powstającej inw...

Warszawa » Białołęka » ul. Mirabelki

    • 692 541 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 14 428 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zakup bez PCC i bez prowizji dla biura nieruchomości!Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,95 m2 położone na drugim piętrze w nowo powstając...

Warszawa » Białołęka » ul. Mirabelki

    • 677 369 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 13 282 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zakup bez PCC i bez prowizji dla biura nieruchomości!Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,93 m2 położone na parterze w nowo powstającej inw...

Warszawa » Białołęka » ul. Mirabelki

    • 544 750 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 15 132 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zakup bez PCC i bez prowizji dla biura nieruchomości!Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,46 m2 położone na pierwszym piętrze w nowo powsta...

Warszawa » Białołęka » ul. Mirabelki

    • 753 508 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 11 961 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zakup bez PCC i bez prowizji dla biura nieruchomości!Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,32 m2 położone na pierwszym piętrze w nowo powsta...

  • Lokal Warszawa Białołęka

    Warszawa » Białołęka

    • 6 645 zł cena
    • 201 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Magazyn o powierzchni 201,36 m2. Powierzchnia jest dostępna od od 1 sierpnia 2025r. Hala nieogrzewana, z dostępem do ee i wod-kan na cele socjalne. - 3 wrota odsuwane....

  • Dom Warszawa Białołęka

    Warszawa » Białołęka

    • 2 850 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 7 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Przestronny dom wolnostojący z ogrodem - 390 m², Białołęka Zielona Funkcjonalny układ - idealny dla rodziny: Parter: salon z jadalnią i...

  • Lokal Warszawa Białołęka, Henryków ul. Czarnocińska

    Warszawa » Białołęka » ul. Czarnocińska

    • 4 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia pomieszczenie w suterenie eleganckiego domu z osobnym wejściem. W skład lokalu wchodzą: * 3 pomieszczenia po 20m, * 1 pomieszczenie 60m, łazienka , aneks kuchenny...

  • Działka Warszawa Białołęka

    Warszawa » Białołęka

    • 24 000 000 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 1 600 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę pod zabudowę wielorodzinną. Działka pusta, niezalesiona. Wszystkie media. MPZP Oczekiwany PUM 12 000 Kontakt: Linda Twarowska [tel]...

  • Mieszkanie Warszawa Białołęka

    Warszawa » Białołęka

    • 680 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 15 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | Wyjątkowa Oferta Sprzedaży Mieszkania na Warszawskiej Białołęce! Adres: Warszawa Białołęka Powierzchnia: 45,12 m² Piętro: 1. z 3 (z windą) Mie...

  • Skarbka z Gór przy Parku Magicznym, prowizja 0%.

    Warszawa » Białołęka

    • 950 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 13 381 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Zakup bez prowizji dla biura nieruchomości. Klienci kupujący pierwsza nieruchomość zapłacą 0% podatku PCC. Do sprzedania czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 71,20 m2, zloka...

  • Skarbka z Gór przy Parku Magicznym, prowizja 0%.

    Warszawa » Białołęka » ul. Skarbka z Gór

    • 950 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 13 381 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Osiedle Derby 16 ul. Skarbka z Gór oferujemy czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 71,20 m2, zlokalizowane na zamkniętym, strzeżonym osiedlu w budynku z 2013 roku przy ul. Skarbk...