• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Warszawa Białołęka

(121)
  • Skarbka z Gór przy Parku Magicznym, prowizja 0%.

    Warszawa » Białołęka » ul. Skarbka z Gór

    • 950 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 13 381 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Zakup bez prowizji dla biura nieruchomości. Klienci kupujący pierwsza nieruchomość zapłacą 0% podatku PCC. Do sprzedania czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 71,20 m2, zloka...

  • 1 / 2
    Mieszkanie Warszawa Białołęka rynek pierwotny ul. Leona Berensona

    Warszawa » Białołęka » ul. Berensona

    • 619 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 11 904 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    NAJLEPSZE CENY, WYSOKI STANDARD , BEZ PROWIZJI , BEZ PODATKU PCC 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na pięt...

  • 1 / 2

    Warszawa » Białołęka » ul. Berensona

    • 639 288 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 11 839 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    NAJLEPSZE CENY, WYSOKI STANDARD , BEZ PROWIZJI , BEZ PODATKU PCC 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na pię...

  • Mieszkanie Warszawa Białołęka rynek pierwotny ul. Leona Berensona

    Warszawa » Białołęka » ul. Berensona

    • 694 575 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 10 524 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    NAJLEPSZE CENY, WYSOKI STANDARD , BEZ PROWIZJI , BEZ PODATKU PCC 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrz...

Warszawa » Białołęka » ul. Berensona

    • 611 968 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 11 333 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

• 1 / 3
    Mieszkanie Warszawa Białołęka rynek pierwotny ul. Aluzyjna

    Warszawa » Białołęka » ul. Aluzyjna

    • 670 200 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 12 412 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    NAJLEPSZE CENY, WYSOKI STANDARD , BEZ PROWIZJI , BEZ PODATKU PCC 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Wysoki standard , ekorozwiązania zapewniają niższe opłaty za energię:...

Warszawa » Białołęka » ul. Berensona

    • 587 664 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 11 302 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

Warszawa » Białołęka » ul. Berensona

    • 568 512 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 371 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa Białołęka, Tarchomin ul. Myśliborska

    Warszawa » Białołęka » ul. Myśliborska

    • 1 300 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 11 819 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Eleganckie, pełne światła mieszkanie wykończone wysokogatunkowymi materiałami . [i]Funkcjonalny układ architektoniczny[/i] dzieli wyraźnie powierzchnię lokalu na dwie strefy: [i]...

  • Lokal Warszawa Białołęka ul. Marywilska

    Warszawa » Białołęka » ul. Marywilska

    • 8 640 € cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 5 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    do wynajęcia magazyn o pow. 1800 m2 z wydzieloną powierzchnią biurową (300 m2) na parterze hali magazynowej na warszawskiej Białołęce w okolicach ul. Marywilskiej, poleca Property...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Białołęka, Tarchomin

    Warszawa » Białołęka

    • 5 500 000 zł cena
    • 1 028 m2 powierzchnia
    • 5 351 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży cały budynek mieszkalny wielorodzinny, składający się z 13 mieszkań. Można wydzielić lokale mieszkalne lub wykorzystywać np. jako budynek biurowy lub hotel pracownicz...

  • Działka Warszawa Białołęka ul. -----------------------------

    Warszawa » Białołęka

    • 9 100 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 1 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Grunt inwestycyjny w bdb punkcie komunikacyjnym w rejonie ul. Modlińskiej. Nieruchomość znajduje się przy gminnej drodze asfaltowej w której znajdują się wszystkie media łącznie...

Warszawa » Białołęka

    • 9 100 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 1 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Grunt inwestycyjny kształtem zbliżony do prostokąta, zlokalizowany w bdb punkcie komunikacyjnym w rejonie ul. Modlińskiej. Nieruchomość znajduje się przy gminnej drodze asfaltowe...

  • 1 / 4
    Dom Warszawa Białołęka, Tarchomin

    Warszawa » Białołęka

    • 5 500 000 zł cena
    • 1 028 m2 powierzchnia
    • 5 351 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Lokal Warszawa Białołęka, Brzeziny ul. Armatnia

    Warszawa » Białołęka » ul. Armatnia

    • 7 200 000 zł cena
    • 1 375 m2 powierzchnia
    • 5 237 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu lub sprzedaży powierzchnia komercyjna na Białołęce/Brzezinach. Ofertę stanowi: Budynek o powierzchni 1375m na działce o pow. 1821m (trzy kondygnacje): - niski par...

  • Lokal użytkowy na wynajem
    Lokal użytkowy na wynajem

    Warszawa » Białołęka » ul. Jagiellońska

    • 42 057 zł cena
    • 934 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    lokal handlowo-usługowy o pow. 934,60 m2 na parterze w budynku biurowym na warszawskiej Białołęce w okolicach ul. Jagiellońskiej, poleca Property Office (tel. 731 pokaż telefon , m...

  • Lokal Warszawa Białołęka, Białołęka ul. Płochocińska

    Warszawa » Białołęka » ul. Płochocińska

    • 8 155 zł cena
    • 231 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia biurowo - usługowa w W-wie na Białołęce. Oferowana powierzchnia stanowi część kompleksu przemysłowego. Teren zamknięty z ochroną i monitoringiem, siła,...

  • Lokal Warszawa Białołęka, Żerań ul. Pułkownika Kuklińskiego

    Warszawa » Białołęka » ul. Kuklińskiego

    • 27 500 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia komercyjna (usługi, handel) na Białołęce/Żeraniu. W sąsiedztwie zabudowa jedno i wielorodzinna, usługi, handel, itd. Dobre połączenia komunikacji (miejs...

  • Lokal Warszawa Białołęka, Brzeziny ul. Armatnia

    Warszawa » Białołęka » ul. Armatnia

    • 48 125 zł cena
    • 1 375 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Mieszkanie Warszawa Białołęka, Tarchomin ul. Józefa Mehoffera

    Warszawa » Białołęka » ul. Mehoffera

    • 2 900 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    [i]Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 na warszawskiej Białołęce przy ul. Józefa Mehoffera. [/i] [i]W skład mieszkania wchodzi : [/i] [i]- salon z jadalnią z...