• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Warszawa Białołęka

(121)
  • 0%, deweloperskie kameralne i ekologiczne osiedle

    Warszawa » Białołęka » ul. Kartograficzna

    • 546 936 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 15 627 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji. Budowa zakończona ( pozwolenie na użytkowanie I-II.2026 ) Budynek 1, lokal nr 3, balkon: 3,54 m ( ostatnie mieszkanie w sprzedaży !!! ) m-ce parkingowe naziemne: 30....

  • 0%, deweloperskie - Zielona Białołeka na 2026 r.

    Warszawa » Białołęka » ul. Berensona

    • 816 714 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 14 585 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Kupno od dewelopera, 0% PROWIZJI, 2 etap inwestycji na czerwiec 2026 Budynek B, Lokal mieszkalny nr B-17, balkon: 3,91 m możliwość dokupienia m-ca postojowego w garażu podziemnym...

  • 0%, deweloperskie - Zielona Białołeka na 2026 r.

    Warszawa » Białołęka » ul. Berensona

    • 556 459 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 15 458 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Kupno od dewelopera, 0% PROWIZJI, 2 etap inwestycji na czerwiec 2026 Budynek B, Lokal mieszkalny nr B-03, balkon: 3,97 m możliwość dokupienia m-ca postojowego w garażu podziemnym...

  • 0%, deweloperskie - Zielona Białołeka na 2026 r.

    Warszawa » Białołęka » ul. Berensona

    • 561 005 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 15 163 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Kupno od dewelopera, 0% PROWIZJI, 2 etap inwestycji na czerwiec 2026 Budynek B, Lokal mieszkalny nr B-20, balkon: 3,91 m możliwość dokupienia m-ca postojowego w garażu podziemnym...

  • 0%, deweloperskie - Zielona Białołeka na 2026 r.

    Warszawa » Białołęka » ul. Berensona

    • 570 852 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 15 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Kupno od dewelopera, 0% PROWIZJI, 2 etap inwestycji na czerwiec 2026 Budynek B, Lokal mieszkalny nr B-30, balkon: 3,91 m możliwość dokupienia m-ca postojowego w garażu podziemnym...

  • 0%, deweloperskie - Zielona Białołeka na 2026 r.

    Warszawa » Białołęka » ul. Berensona

    • 816 714 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 14 585 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Kupno od dewelopera, 0% PROWIZJI, 2 etap inwestycji na czerwiec 2026 Budynek B, Lokal mieszkalny nr B-29, balkon: 3,91 m możliwość dokupienia m-ca postojowego w garażu podziemnym...

  • 0%, deweloperskie - Zielona Białołeka na 2026 r.

    Warszawa » Białołęka » ul. Berensona

    • 834 054 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 14 633 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Kupno od dewelopera, 0% PROWIZJI, 2 etap inwestycji na czerwiec 2026 Budynek B, Lokal mieszkalny nr B-04, balkon: 3,97 m możliwość dokupienia m-ca postojowego w garażu podziemnym...

  • 0%, deweloperskie - Zielona Białołeka na 2026 r.

    Warszawa » Białołęka » ul. Berensona

    • 834 054 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 14 633 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Kupno od dewelopera, 0% PROWIZJI, 2 etap inwestycji na czerwiec 2026 Budynek B, Lokal mieszkalny nr B-28, balkon: 3,97 m możliwość dokupienia m-ca postojowego w garażu podziemnym...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Warszawa Białołęka, Brzeziny ul. Armatnia

    Warszawa » Białołęka » ul. Armatnia

    • 16 538 zł cena
    • 472 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia komercyjna na Białołęce/Brzezinach. Ofertę stanowi: - parter wys. 460cm pow. 472,5m; Budynek o powierzchni 1375m na działce o pow. 1821m (trzy kondyg...

  • Lokal Warszawa Białołęka, Brzeziny ul. Armatnia

    Warszawa » Białołęka » ul. Armatnia

    • 16 538 zł cena
    • 472 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia komercyjna na Białołęce/Brzezinach. Ofertę stanowi: Powierzchnia na niski, parterze (widne przyziemie) wys. 350cm pow. 472.50m; Można dodatkowo naj...

  • Mieszkanie Warszawa Białołęka, Tarchomin ul. Strumykowa

    Warszawa » Białołęka » ul. Strumykowa

    • 1 339 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 13 390 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Wyłącznie w ofercie biura Central Office Nieruchomości!!!Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość w Warszawie, Białołęka, Tarchomin.To 4 pokojowy apartament o po...

  • Lokal Warszawa Białołęka

    Warszawa » Białołęka

    • 19 380 zł cena
    • 570 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Magazyn o pow.570m2. Przeznaczenie budynku: magazyn usługi handel hala produkcja drobna. Dostępność 24/7. Lokal na terenie dozorowanym, objętym monitoringiem....

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Białołęka, Żerań ul. Fleminga Aleksandra

    Warszawa » Białołęka » ul. Fleminga

    • 15 459 zł cena
    • 343 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu pom. magazynowo-produkcyjne w W-wie na Białołęce/Żeraniu. Budynek, w którym mieści się oferta, zlokalizowany na terenie Parku Technicznego Tarchomin, w sąsiedztwie Po...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Białołęka, Żerań ul. Fleminga Aleksandra

    Warszawa » Białołęka » ul. Fleminga

    • 12 552 zł cena
    • 278 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• 1 / 3
    Lokal Warszawa Białołęka, Żerań ul. Fleminga Aleksandra

    Warszawa » Białołęka » ul. Fleminga

    • 24 978 zł cena
    • 560 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Działka 1523 m2 dla inwestora | Warszawa Białołęka

    Warszawa » Białołęka » ul. Wałuszewska

    • 1 900 000 zł cena
    • 1 523 m2 powierzchnia
    • 1 248 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działki o numerze 13/1 oraz 13/2 położone w Warszawie przy ulicy Wałuszewskiej 60, dzielnica Białołęka Dworska. PRZEZNACZENIE:- działka nie ma wydanych warunk...

  • 1 / 3
    Mieszkanie Warszawa Białołęka ul. Leona Berensona

    Warszawa » Białołęka » ul. Berensona

    • 699 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 13 443 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż: Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe na Osiedlu Berensona - idealne dla rodziny z dziećmi lub jako inwestycja.Komfortowe mieszkanie o powierzchni 52,47 m², położone na now...

  • Dom Warszawa Białołęka, Brzeziny ul. Echa Leśne

    Warszawa » Białołęka » ul. Echa Leśne

    • 1 935 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 12 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 149,86 m², na ogrodzonej działce 419,18 m², w zielonej i spokojnej części Białołęki - Brzeziny. Wykończony w wysokim...

  • Komfortowe | 2 pokoje | 56m2 | Wysoki Standard

    Warszawa » Białołęka » ul. Rossiniego

    • 730 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 13 036 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne 2-pokojowe mieszkanie 56 m² | 2 balkony | gotowe do zamieszkania | Białołęka – ul. RossiniegoSą mieszkania, do których po prostu dobrze się wraca.Jasne, wygodne, funkcj...

  • Lokal Warszawa Białołęka ul. Marywilska

    Warszawa » Białołęka » ul. Marywilska

    • 2 400 € cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 12 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 200 m2 w hali magazynowej na warszawskiej Białołęce w okolicach ul. Marywilskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mai...