• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Warszawa
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Warszawa Wola

(471)
  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. Okopowa

    Warszawa » Wola » ul. Okopowa

    • 4 143 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: sala konferencyjna VIP o pow.180 m2 w eleganckim biurowca na warszawskiej Woli w okolicach ul. Okopowej poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel....

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. Okopowa

    Warszawa » Wola » ul. Okopowa

    • 1 100 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: sala konferencyjna dla 24-40 osób na bliskiej Woli, w eleganckim biurowca na warszawskiej Woli w okolicach ul. Okopowej poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 212 zł cena
    • 3 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: komórka lokatorska o pow. 3,86 m2 na poziomie -1 w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli, blisko Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja Nieruchomości Pro...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. Okopowa

    Warszawa » Wola » ul. Okopowa

    • 1 300 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: sala konferencyjna (pow. 92 m2) dla 35-74 osób , w eleganckim biurowca na warszawskiej Woli w okolicach Al. Solidarności, poleca Agencja Nieruchomości Pr...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. Kasprzaka

    Warszawa » Wola » ul. Kasprzaka

    • 2 779 € cena
    • 195 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 195 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Kasprzaka i Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nieruchomo...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. Okopowa

    Warszawa » Wola » ul. Okopowa

    • 900 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: sala konferencyjna dla 10-22 osób w eleganckim biurowca na warszawskiej Woli w okolicach ul. Okopowej poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, Mirów ul. Łucka

    Warszawa » Wola » ul. Łucka

    • 6 350 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 24 piętro

    3-pokojowe mieszkanie w apartamentowcu siłownia i basenem. Doskonała lokalizacja, blisko centrum.Mieszkanie o powierzchni 71m2 składa się z:• Salonu z aneksem kuchennym• Sypialni•...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Wola ul. Anielewicza

    Warszawa » Wola » ul. Anielewicza

    • 918 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal magazynowy o pow.34 m2 na poziomie -1 w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Anielewicza. poleca Property Office (tel. [tel], mail...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Warszawa Wola ul. Towarowa

    Warszawa » Wola » ul. Towarowa

    • 21 330 € cena
    • 1 185 m2 powierzchnia
    • 18 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1185 m2 na 24 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Towarowej, poleca Agencja Nieruchomości Property O...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. Anielewicza

    Warszawa » Wola » ul. Anielewicza

    • 6 136 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 104 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Anielewicza. poleca Property Office (tel. [...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. Anielewicza

    Warszawa » Wola » ul. Anielewicza

    • 1 800 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 30 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Anielewicza. poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Anielewicza

    Warszawa » Wola » ul. Anielewicza

    • 594 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal magazynowy o pow.22 m2 na poziomie -1 w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Anielewicza. poleca Property Office (tel. [tel], mail...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Anielewicza

    Warszawa » Wola » ul. Anielewicza

    • 10 295 zł cena
    • 177 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 177,50 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Anielewicza. poleca Agencja Nieruchomośc...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Towarowa

    Warszawa » Wola » ul. Towarowa

    • 21 682 € cena
    • 1 239 m2 powierzchnia
    • 18 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1239 m2 na 11 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskiej Woli, w kolicach ul. Towarowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Of...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Towarowa

    Warszawa » Wola » ul. Towarowa

    • 23 420 € cena
    • 1 171 m2 powierzchnia
    • 20 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1171 m2 na 32 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Towarowej, poleca Agencja Nieruchomości Property O...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. Towarowa

    Warszawa » Wola » ul. Towarowa

    • 12 948 € cena
    • 664 m2 powierzchnia
    • 20 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow. 664 m2 na 30 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Towarowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (te...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Towarowa

    Warszawa » Wola » ul. Towarowa

    • 22 320 € cena
    • 1 240 m2 powierzchnia
    • 18 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1240 m2 na 20 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Towarowej, poleca Agencja Nieruchomości Property O...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Wola ul. Anielewicza

    Warszawa » Wola » ul. Anielewicza

    • 2 100 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 35 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Anielewicza. poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Wola ul. Anielewicza

    Warszawa » Wola » ul. Anielewicza

    • 3 068 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: 2-pokojowy lokal biurowy o pow.54,50 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Anielewicza. poleca Agencja Nieruchomości Pro...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Towarowa

    Warszawa » Wola » ul. Towarowa

    • 5 624 € cena
    • 296 m2 powierzchnia
    • 19 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow. 296 m2 na 28 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Towarowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel...