mieszkanie na sprzedaż
11 maj 2026

Mieszkanie Sulejówek

woj. Mazowieckie pow. miński gm. miński
Dodane 2 dni temu, Poniedziałek, 11 maj 2026 18:20
600 000 zł 56 m2
600 000 zł 56 m2 10 715 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 56 m2
Cena za metr 10 715 zł/m2
Pokoje 2
Piętro 1
ID oferty K37532894

Opis

Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny bezczynszowy o pow. 56,20m2 zlokalizowany w Sulejówku.
Lokal 2 pokojowy umiejscowiony na 1 piętrze w kamienicy z 1958 r.
Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. W kuchni nowa zabudowa meblowa, kuchnia gazowa, zmywarka, pralka.
Z własnością lokalu związany jest udział w gruncie. Księga wieczysta bez żadnych obciążeń.
Mieszkanie jest po remoncie.
Na działce znajduje się prywatny ogródek o pow.410m2 z altaną oraz garaż blaszany na 2 pojazdy.
Ogrzewanie kominkowe, w łazience terma elektryczna.
Bardzo dobra lokalizacja, w odległości ca. 350m2 przystanek linii 173, szkoła podstawowa 240m, liceum, pływalnia 650m, do SKM 1km.
Zapraszamy do obejrzenia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Numer oferty: 1090
  • Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż o powierzchni 56 m2
  • Lokalizacja mieszkania: Sulejówek
  • Mieszkanie położone na 1 piętrze
  • Data dodania: 2026-05-11
  • Data aktualizacji: wczoraj
  • ID ogłoszenia: K37532894
  • Źródło: Inter Transfer
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Mieszkania na sprzedaż Sulejówek, cena: od 510 000 do 690 000 zł, powierzchnia: od 48 do 65 m2
I
Inter Transfer Biuro nieruchomości · 43 ogłoszeń

Inter Transfer Biuro nieruchomości

Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika