• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Warszawa Wesoła

(43)
  • Nowe

    0%, deweloperskie, kameralnie w Starej Miłosnej

    Warszawa » Wesoła » ul. Gościniec

    • 825 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 12 133 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, Planowany termin zakończenia: IV kwartał 2026 r. Lokal mieszkalny nr 201, balkon: 8,60 m, Cena brutto miejsca parkingowego podziemnego: 35000.00 PLN, Cena brutto za...

  • Nowe

    0%, deweloperskie, kameralnie w Starej Miłosnej

    Warszawa » Wesoła » ul. Gościniec

    • 839 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 12 339 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, Planowany termin zakończenia: IV kwartał 2026 r. Lokal mieszkalny nr 301, balkon: 8,60 m, Cena brutto miejsca parkingowego podziemnego: 35000.00 PLN, Cena brutto za...

  • Nowe

    0%, deweloperskie, kameralnie w Starej Miłosnej

    Warszawa » Wesoła » ul. Gościniec

    • 1 107 452 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 11 658 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    0% prowizji, Planowany termin zakończenia: IV kwartał 2026 r. Lokal mieszkalny nr 405 (dwupoziomowy: 51,78 m + 51,08 m ) , balkon: 5,43 m, Cena brutto miejsca parkingowego podzi...

  • Nowe

    0%, deweloperskie, kameralnie w Starej Miłosnej

    Warszawa » Wesoła » ul. Gościniec

    • 1 275 318 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 11 387 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    0% prowizji, Planowany termin zakończenia: IV kwartał 2026 r. Lokal mieszkalny nr 401 (dwupoziomowy: 68,08 m + 48,74 m ) , balkon: 8,58 m, Cena brutto miejsca parkingowego podzi...

  • Nowe

    0%, deweloperskie, kameralnie w Starej Miłosnej

    Warszawa » Wesoła » ul. Gościniec

    • 585 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 14 269 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, Planowany termin zakończenia: IV kwartał 2026 r. Lokal mieszkalny nr 310, balkon: 5,20 m, Cena brutto miejsca parkingowego podziemnego: 35000.00 PLN, Cena brutto za...

  • Nowe

    0%, deweloperskie, kameralnie w Starej Miłosnej

    Warszawa » Wesoła » ul. Gościniec

    • 810 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 12 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, Planowany termin zakończenia: IV kwartał 2026 r. Lokal mieszkalny nr 207, balkon: 6,10 m, Cena brutto miejsca parkingowego podziemnego: 35000.00 PLN, Cena brutto za...

  • Nowe

    0%, deweloperskie, kameralnie w Starej Miłosnej

    Warszawa » Wesoła » ul. Gościniec

    • 1 167 816 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 11 450 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    0% prowizji, Planowany termin zakończenia: IV kwartał 2026 r. Lokal mieszkalny nr 402 (dwupoziomowy: 63,01 m + 43,57 m ) , balkon: 7,75 m, Cena brutto miejsca parkingowego podzi...

  • Mieszkanie Warszawa Wesoła ul. Gościniec

    Warszawa » Wesoła » ul. Gościniec

    • 849 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 12 672 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    HOT OFERTA!!! DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE!!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- mieszkanie dwupiętrowe, łącznie 100m2 (3 i 4 piętro), które zostało przekształcone w dwa od...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Wyjątkowa oferta wyjątkowa lokalizacja!

    Warszawa » Wesoła

    • 2 500 000 zł cena
    • 2 891 m2 powierzchnia
    • 865 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w świetnej lokalizacji. Okolica nowych osiedli domów jednorodzinnych.Znakomity punkt pod względem komunikacji, znakomite połączenie z centrum Warszawy.Wydane WZ dla 4 budyn...

  • Mieszkanie Warszawa Wesoła, Stara Miłosna rynek pierwotny ul.

    Warszawa » Wesoła

    • 799 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 8 411 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesny apartament z antresolą i 2 miejscami parkingowymiprzestrzeńNa sprzedaż wyjątkowy apartament zlokalizowany na piętrze nowo powstającego budynku jednorodzinnego w zabudowi...

  • 1 / 3
    Działka Warszawa Wesoła

    Warszawa » Wesoła

    • 2 618 000 zł cena
    • 2 618 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę o pow.2618m2 (o wymiarach ca. 22m x 118m) zlokalizowaną w Warszawie, Dzielnicy Wesoła Zielona. Działka z możliwością dwóch niezależnych wjazdów, w uli...

  • 1 / 4
    Działka Warszawa Wesoła

    Warszawa » Wesoła

    • 1 301 000 zł cena
    • 1 301 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o pow. 1301m2 (ca.22m x 52m), zlokalizowaną w Wesołej Zielonej. Działka z możliwością dwóch niezależnych wjazdów, w ulicy dostęp...

  • Działka Warszawa Wesoła

    Warszawa » Wesoła

    • 2 100 000 zł cena
    • 1 571 m2 powierzchnia
    • 1 337 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę zabudowaną o pow. 1571m2 (wymiary ca :41m x 31m) zlokalizowaną w Dzielnicy Wesoła Zielona. Działka zabudowana jest obecnie obiektem o charakterze us...

  • Działka Warszawa Wesoła, Stara Miłosna ul. Mazowiecka

    Warszawa » Wesoła » ul. Mazowiecka

    • 10 398 000 zł cena
    • 6 932 m2 powierzchnia
    • 1 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferta dostępna tylko u nas! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży inwestycyjnych działek budowlanych o powierzchni 6 932 m2 z dostępem do drogi asfaltowej w drugiej lini...

  • 1 / 4
    Działka Warszawa Wesoła

    Warszawa » Wesoła

    • 1 975 500 zł cena
    • 1 317 m2 powierzchnia
    • 1 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferujemy na sprzedaż działkę usługową o pow.1317m2 zlokalizowaną w Wesołej-Zielonej. Działka zabudowana jest budynkiem mieszkalno-usługowym wolnostojącym. Budynek o łącznej pow.2...

  • Działka Warszawa Wesoła ul. Trakt Brzeski

    Warszawa » Wesoła » ul. Trakt Brzeski

    • 4 500 000 zł cena
    • 3 736 m2 powierzchnia
    • 1 205 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferujemy na sprzedaż działkę usługową o pow.3736m2 (ca.wymiary 37m x 100m) przy drodze ekspresowej S17 Węzeł "Zakręt"- Węzeł Lubelska. Analiza urbanistyczna przewiduje PUM od...

  • Dom Warszawa Wesoła

    Warszawa » Wesoła

    • 2 200 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący o pow. ca.200m2, zlokalizowany w najładniejszej części Wesołej. Dom umiejscowiony na działce o pow. 806m. W części dziennej znajduje się s...

  • Lokal Warszawa Wesoła

    Warszawa » Wesoła

    • 1 800 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal użytkowy w Wesołej Zielonej z przeznaczeniem pod działalność biurową, usługowo- handlową (auto- szkoła, biuro księgowe, sklep odzieżowy etc.). Lokal usytuowany jest na 1 pi...

  • 1 / 4
    Działka Warszawa Wesoła

    Warszawa » Wesoła

    • 4 500 000 zł cena
    • 3 736 m2 powierzchnia
    • 1 205 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Mamy przyjemność zaprezentować teren o charakterze inwestycyjnym wraz z projektem koncepcyjnym hotelu zlokalizowanego w znakomitym punkcie, na przecięciu wschodniej obwodnicy Warsz...

  • Dom Warszawa Wesoła ul. Sportowa

    Warszawa » Wesoła » ul. Sportowa

    • 4 570 000 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 7 031 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Rezydencja w Warszawie - Wesołej Zielona- Grzybowa. Na sprzedaż wyjątkowa, elegancka i bardzo przestronna rezydencja, Posiadłość położona jest w otulinie Mazowieckiego Parku Kr...