• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Warszawa
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Warszawa Wesoła

(43)
  • Działka Warszawa Wesoła, Stara Miłosna ul. Mazowiecka

    Warszawa » Wesoła » ul. Mazowiecka

    • 2 990 000 zł cena
    • 1 998 m2 powierzchnia
    • 1 497 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferta dostępna tylko u nas! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1 998,05 m2 z dostępem do drogi asfaltowej w drugiej linii od Traktu B...

  • Działka Warszawa Wesoła, Stara Miłosna ul. Mazowiecka

    Warszawa » Wesoła » ul. Mazowiecka

    • 4 401 000 zł cena
    • 2 934 m2 powierzchnia
    • 1 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferta dostępna tylko u nas! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży inwestycyjnej działki budowlanej o powierzchni 2 934 m2 z dostępem do drogi asfaltowej w drugiej linii...

  • Wyjątkowa oferta wyjątkowa lokalizacja!

    Warszawa » Wesoła

    • 2 500 000 zł cena
    • 2 891 m2 powierzchnia
    • 865 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w świetnej lokalizacji. Okolica nowych osiedli domów jednorodzinnych.Znakomity punkt pod względem komunikacji, znakomite połączenie z centrum Warszawy.Wydane WZ dla 4 budyn...

  • 1 / 4
    Dom Warszawa Wesoła ul. Armii Krajowej

    Warszawa » Wesoła » ul. Armii Krajowej

    • 1 150 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 15 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż lokal mieszkalny skrajny w zabudowie bliźniaczej o pow. 74,98 m² znajdujący się przy ul. Armii Krajowej w Warszawie dzielnicy Wesoła.~~Nieruchomość składa się z następu...

  • Dom Warszawa Wesoła

    Warszawa » Wesoła

    • 12 500 zł cena
    • 420 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Luksusowy nowoczesny dom z przeznaczeniem na cele biurowe. Dom składa się z 2 pięter i przyziemia: Parter: - Duży przestronny open space z salą konferencyjną oddzieloną szkla...

  • 1 / 4
    Działka Warszawa Wesoła

    Warszawa » Wesoła

    • 6 500 000 zł cena
    • 3 736 m2 powierzchnia
    • 1 740 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Mamy przyjemność zaprezentować teren o charakterze inwestycyjnym wraz z projektem koncepcyjnym hotelu zlokalizowanego w znakomitym punkcie, na przecięciu wschodniej obwodnicy Warsz...

  • 1 / 4
    Działka Warszawa Wesoła

    Warszawa » Wesoła

    • 413 478 zł cena
    • 4 836 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Oferujemy na sprzedaż nieruchomość o statusie działki leśnej o łącznej pow.4836m2 ( wymiary: ca.83mx -szerokość x 59m- długość). Klasyfikacja gruntu: Ls V. Nieruchomość stanowią d...

  • Dom Warszawa Wesoła rynek pierwotny

    Warszawa » Wesoła

    • 1 199 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 9 368 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Oferujemy w przedsprzedaży atrakcyjne domy w zabudowie szeregowe o pow.128,04m2 w nowo powstającej inwestycji Wesoła Forest View. Przedmiotem oferty są segmenty A2 i C1. Segmen...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 3
    Działka Warszawa Wesoła ul. Praskiego Pułku

    Warszawa » Wesoła » ul. Pułku Praskiego

    • 25 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferujemy do wynajęcia działkę o pow.ok. 5000m2 zlokalizowaną w Warszawie Dzielnicy Wesoła.Wymiary działki: długość: 50mx szerokość 100m. Działka ogrodzona, starannie zagospodarowa...

  • Dom Warszawa Wesoła

    Warszawa » Wesoła

    • 2 570 000 zł cena
    • 322 m2 powierzchnia
    • 7 982 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż dom o charakterze willowym w Dzielnicy Wesoła. Dom o pow. 322,57m2, umiejscowiony na działce o pow.1326m2 (45,57m x 29,11m), wybudowany w 2001r. Rozkład pomi...

  • Lokal Warszawa Wesoła ul. Trakt Brzeski

    Warszawa » Wesoła » ul. Trakt Brzeski

    • 15 000 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 3 750 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Centrum konferencyjne na sprzedaż! To wyjątkowa okazja dla inwestorów, którzy chcą zdobyć nieruchomość o nieograniczonych możliwościach biznesowych. Obiekt gastronomiczno-hotelowo-...

  • Wesoła ul. Podleśna dom wolnostojący.

    Warszawa » Wesoła » ul. Podleśna

    • 1 900 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 8 637 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomość położona jest w jednym z najbardziej poszukiwanych obszarów, cichej i zielonej części Wesołej, w pierwszej linii zabudowy z dojazdem drogą asfaltową. Lokalizacja wygo...

  • 1 / 3
    Działka Warszawa Wesoła

    Warszawa » Wesoła

    • 900 000 zł cena
    • 2 443 m2 powierzchnia
    • 369 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż niezabudowaną działkę o pow. 2443 m2 (wymiary działki: długość: 48m x szerokość: 50m) zlokalizowaną w Dzielnicy Wesoła, rejon Groszówka. Obecnie działka jest...

  • Działka Warszawa Wesoła

    Warszawa » Wesoła

    • 800 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 800 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę o pow.1000m2 ( wymiary: (ca.17m szerokość X 57m długość), zlokalizowaną w Dzielnicy Wesoła Stara Miłosna Północna. Działka objęta miejscowym plane...

  • Działka Warszawa Wesoła

    Warszawa » Wesoła

    • 1 740 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 580 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość gruntową zlokalizowaną w jednej z najbardziej zielonych rejonów Wesołej.Działka o pow. 3000m2, (wymiary działki: długość: 57m x szerokość...

  • 1 / 2
    Działka Warszawa Wesoła

    Warszawa » Wesoła

    • 412 500 zł cena
    • 1 650 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Oferujemy na sprzedaż działkę leśną o pow.1650m2 ( wymiary ca.:szerokość 36mx45m-długość) zlokalizowaną w Dzielnicy Wesoła, rejon Groszówka. Możliwość zakupu dwóch działek o tych s...

  • Działka Warszawa Wesoła

    Warszawa » Wesoła

    • 7 217 600 zł cena
    • 9 022 m2 powierzchnia
    • 800 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż teren o łącznej pow.9022m2 z przeznaczeniem pod budownictwo jednorodzinne zlokalizowany w Dzielnicy Wesoła Stara Miłosna. Idealny teren pod inwestycje dla...

  • 1 / 4
    Działka Warszawa Wesoła

    Warszawa » Wesoła

    • 2 468 400 zł cena
    • 6 171 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Oferujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość niezabudowaną o pow. 6171m2 (wymiary: długość-125m, szerokość-49m2) ,zlokalizowaną w zielonej części Wesołej. Na chwilę obecną działka...

  • 1 / 3
    Działka Warszawa Wesoła

    Warszawa » Wesoła

    • 345 125 zł cena
    • 1 255 m2 powierzchnia
    • 275 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Oferujemy na sprzedaż działkę o charakterze leśnym o pow. 1255m2 zlokalizowaną w części Groszówka Dzielnicy Wesoła m.st.Warszawy. Możliwość zakupienia działki sąsiedniej o pow.1255...

  • 1 / 4
    Działka Warszawa Wesoła

    Warszawa » Wesoła

    • 1 825 460 zł cena
    • 3 094 m2 powierzchnia
    • 590 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość gruntową o pow. 3094m2 ( wymiary 100m-długość, 30m-szerokość). zlokalizowaną w Centrum Dzielnicy Wesołej. Działka objęta jest aktualnym...