działka na sprzedaż
28 cze 2021

Działka Warszawa Wesoła

woj. Mazowieckie pow. Warszawa gm. Warszawa
Dodane 4 lata temu, Poniedziałek, 28 czerwiec 2021 15:20
7 217 600 zł 9 022 m2
7 217 600 zł 9 022 m2 800 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 9 022 m2
Cena za metr 800 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K18192576

Opis

Oferujemy na sprzedaż teren o łącznej pow.9022m2 z przeznaczeniem pod budownictwo jednorodzinne zlokalizowany w Dzielnicy Wesoła Stara Miłosna.

Idealny teren pod inwestycje dla dewelopera.

Warunki zabudowy i zagospodarowani terenu:
-powierzchnia biologicznie czynna nie może być mniejsza niż 40% dla działek zainwestowanych, przy jej rozbudowie oraz 70% dla nowego zainwestowania, dla działek o użytku leśnym w ewidencji gruntów maksymalna powierzchnia do wyłączenia z produkcji leśnej 20% ale nie więcej niż 400m2,
- nieprzekraczalna wysokość nowej zabudowy 10m, nachylenie połaci dachu od 30 stopni do 60 stopni.
W zakresie obsługi inżynieryjnej: pełna infastruktura techniczna.
Zapraszamy do obejrzenia

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Numer oferty: 844
  • Data aktualizacji: 2021-08-18
  • ID ogłoszenia: K18192576
  • Źródło: Inter Transfer
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Warszawa, cena: od 6 134 960 do 8 300 240 zł, powierzchnia: od 7669 do 10376 m2
I
Inter Transfer Biuro nieruchomości · 43 ogłoszeń

Inter Transfer Biuro nieruchomości

Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika