działka na sprzedaż
28 cze 2021

Działka Warszawa Wesoła

woj. Mazowieckie pow. Warszawa gm. Warszawa
Dodane 4 lata temu, Poniedziałek, 28 czerwiec 2021 15:20
412 500 zł 1 650 m2
412 500 zł 1 650 m2 250 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 1 650 m2
Cena za metr 250 zł/m2
Typ działki Leśne
ID oferty K18192572

Opis

Oferujemy na sprzedaż działkę leśną o pow.1650m2 ( wymiary ca.:szerokość 36mx45m-długość) zlokalizowaną w Dzielnicy Wesoła, rejon Groszówka. Możliwość zakupu dwóch działek o tych samych powierzchniach 2 x 1650m2, w cenie 250zł za m2.

Aktualnie działka nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Jest objęta uchwałą o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu obszaru Wesoła Groszówka Północ.
Nieruchomość położona przy drodze gruntowej nieutwardzonej. Urządzenia infastruktury technicznej: elektryczność.
Nieruchomość doskonała na lokatę kapitału. Po uchwaleniu miejscowego planu nieruchomość zyska na wartości. Zapraszamy do obejrzenia!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Numer oferty: 827
  • Data aktualizacji: 2021-08-18
  • ID ogłoszenia: K18192572
  • Źródło: Inter Transfer
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Warszawa, cena: od 350 625 do 474 375 zł, powierzchnia: od 1403 do 1898 m2
I
Inter Transfer Biuro nieruchomości · 43 ogłoszeń

Inter Transfer Biuro nieruchomości

Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika