działka na sprzedaż
10 lut 2026

Działka Warszawa Wesoła

woj. Mazowieckie pow. Warszawa gm. Warszawa
Dodane 3 miesiące temu, Wtorek, 10 luty 2026 16:20
2 100 000 zł 1 571 m2
2 100 000 zł 1 571 m2 1 337 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 1 571 m2
Cena za metr 1 337 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K37452587

Opis

Oferujemy na sprzedaż działkę zabudowaną o pow. 1571m2 (wymiary ca :41m x 31m) zlokalizowaną w Dzielnicy Wesoła Zielona.
Działka zabudowana jest obecnie obiektem o charakterze usługowym o pow. ca 300m2 wybudowanym w 89 roku.Budynek murowany, pokrycie dachowe blachą.
Istnieje możliwość nabycia nieruchomości jako obiektu usługowego i prowadzenia w nim działaności gospodarczej lub rozbiórki i inwestycji o charakterze deweloperskim pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.
Działka jest narożna, ładnie wyeksponowana, możliwość 2 wjazdów z 2 różnych ulic.
Teren na którym znajduje się nieruchomości nie jest obecnie objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. W celu uzyskania pozwolenia na budowę należy wystąpić z wnioskiem o wydanie decyzji o warunkach zabudowy.
Sąsiedztwo budownictwa jednorodzinnego oraz estetycznej zabudowy segmentowej , bliskość natury, otuliny Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, 20 m do lasu, jak również niewielka odległość do komunikacji miejskiej: przystanek autobusowy 0,7km, stacja PKP 1,6km.
W okolicy znajduje się basen, boisko, punkty usługowo -handlowe ca.500m, szkoła, przedszkole. Zapraszamy do obejrzenia

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Numer oferty: 1079
  • Data aktualizacji: 2026-02-10
  • ID ogłoszenia: K37452587
  • Źródło: Inter Transfer
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Warszawa, cena: od 1 785 000 do 2 415 000 zł, powierzchnia: od 1336 do 1807 m2