działka na sprzedaż
24 sty 2024

Działka Warszawa Ursynów, Pyry

woj. Mazowieckie pow. Warszawa gm. Warszawa
Dodane 2 lata temu, środa, 24 styczeń 2024 13:30
3 100 000 zł 1 839 m2
3 100 000 zł 1 839 m2 1 686 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 1 839 m2
Cena za metr 1 686 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K36369305

Opis

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1839m2 położoną na terenie Ursynowa.
Teren objęty MPZP
Min zieleń biologicznie czynna 60%
Min wielkość działki: 600 m2 pod budynek wolnostojący do 4 mieszkań, 450 m2 pod segment budynku bliźniaczego, 250 m2 pod segment zabudowy szeregowej, maksimum 5 segmentów w szeregu.
Wysokość zabudowy max 10,5 m

Kontakt:
Linda Twarowska
Pokaż numer telefonu

LINK DO OFERTY:
[url] />
-----------------------------------------

Informujemy, że treść niniejszego ogłoszenia ma charakter jedynie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych nieruchomości były możliwie dokładne i aktualne. Posiadamy oferty z rynku pierwotnego. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszymi agentami. (numery telefonów znajdziesz na naszej stronie w dziale "pracownicy").

Oferujemy profesjonalną i pełną obsługę w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz z zakresu pośrednictwa kredytowego. Pracujemy dla Państwa od 1996r.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Numer oferty: 82010
  • Data aktualizacji: 2024-01-27
  • ID ogłoszenia: K36369305
  • Źródło: Citymark
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Warszawa, cena: od 2 635 000 do 3 565 000 zł, powierzchnia: od 1564 do 2115 m2
C
Citymark Biuro nieruchomości · 377 ogłoszeń