• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Sulejówek

(4)
  • Mieszkanie Sulejówek

    Sulejówek

    • 600 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 10 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny bezczynszowy o pow. 56,20m2 zlokalizowany w Sulejówku. Lokal 2 pokojowy umiejscowiony na 1 piętrze w kamienicy z 1958 r. Mieszkanie składa...

  • Mieszkanie w zielonej okolicy 30 min do centrum Warszawy
    1 / 15
    Mieszkanie w zielonej okolicy 30 min do centrum Warszawy

    Sulejówek

    • 2 300 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę bezpośrednio dwupokojowe własnościowe mieszkanie o powierzchni 52m2. Bardzo dobry dojazd do Warszawy - pół godziny do centrum pociągiem SKM oraz KM. Można tam dotrzeć równi...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Sulejówek

    • 2 950 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam mieszkanie w Sulejówku

    Sulejówek

    • 410 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 542 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania mieszkanie w Sulejówku dwupokojowe , kuchnia ,łazienka , korytarz i duża piwnica z księgą wieczystą .

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 2-pak kawalerek Warszawa | ROI 8,53% | w 100% wynajęty

    Warszawa

    • 450 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 12 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Pracujące mieszkanie inwestycyjne w Warszawie składające się z 2 kawalerek - obie wynajęte! Umowy najmu na 1 rok z automatycznym przedłużeniem na kolejne lata. Praktycznie bez...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Służewiec ul. Obrzeżna

    Warszawa » Mokotów » ul. Obrzeżna

    • 3 500 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    [i]Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2 usytuowane na 5 piętrze w budynku przy ul. Obrzeżnej na terenie strzeżonego osiedla Hubertus na Służewcu.[/i] [i]Mieszk...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Mokotów Dolny ul. Belwederska

    Warszawa » Mokotów » ul. Belwederska

    • 6 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Oferujemy do najmu apartament w eleganckiej inwestycji Belvedere Residence na Mokotowie przy ul. Belwederskiej w bezpośrednim sąsiedztwie Łazienek królewskich. Lokal o powierzchni...

  • Dwupokojowe w Otulinie Trzech Parków na bliskiej..

    Warszawa » Wola » ul. Prymasa Tysiąclecia

    • 729 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 16 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Dwupokojowe mieszkanie z widną kuchnią w Super lokalizacji na warszawskiej zielonej/bliskiej Woli, znajdujące się przy ulicy al.Prymasa Tysiąclecia, okolice ul.Wolskiej. Mieszkanie...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Zamienie

    • 2 400 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Kawalerka z ogródkiem Piaseczno, Zamienie
    1 / 4
    Kawalerka z ogródkiem Piaseczno, Zamienie

    Zamienie

    • 570 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 14 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Creative Grupa
    Biuro nieruchomości

  • Piękne 2 pokoje , zamknięte osiedle
    Piękne 2 pokoje , zamknięte osiedle

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Bardzo ładne mieszkanie na nowym osiedlu Skorosze VI, w pełni urządzone , nie potrzeba nic kupować , 2 tv , lodówka ,pralka , kanapy , żelazko , deska do prasowania ,narożnik , sza...

  • NAJTAŃSZE / NOWE mieszkanie 49m2 - bezpośrednio
    NAJTAŃSZE / NOWE mieszkanie 49m2 - bezpośrednio

    Warszawa

    • 650 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 13 266 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 2 – pokojowe przy ul. Kartograficzna 84 (48,41 m2) blisko ul. GŁĘBOCKIEJ. Mieszkanie oddane z księgą wieczystą. Opis nieruchomości: Mieszkanie w stanie developerskim....

  • 2 pokoje z osobną kuchnią 33m2, ul. Grójecka od zaraz!

    Warszawa

    • 2 900 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę ustawne mieszkanie (duży pokój + osobny mały pokoj + osobna kuchnia, przedpokój, łazienka). 1 piętro, 33m2 Mieszkanie wyposażone w podstawowy sprzęt agd i rtv, Telewizor...

  • Do wynajęcia mieszkanie Stare Miasto Warszawa CentrumPARKING
    1 / 11
    Do wynajęcia mieszkanie Stare Miasto Warszawa CentrumPARKING

    Warszawa

    • 4 250 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Wynajmę mieszkanie w ścisłym centrum Starego Miasta ul. Bugaj 14, 00-285 Warszawa KONTAKT tylko tel. [tel] Opodal Bulwarów Wiślanych (miejsca, gdzie jest dużo pub'ów, klubów...

  • Mieszkanie Warszawa Ochota ul. Równoległa

    Warszawa » Ochota » ul. Równoległa

    • 3 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na wynajem nowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni wynoszącej 40 mkw, położone przy ul. Równoległej na pograniczu Ochoty i Włoch. Lokal mieści się na drugim piętrze nowocz...

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo Boernerowo ul. Gen. Sylwestra Kaliskie...

    Warszawa » Bemowo » ul. Kaliskiego

    • 850 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 15 741 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego mieszkania o powierzchni 54,3 m², położonego w atrakcyjnej i zielonej części Bemowa, przy ul. Generała Sylwestra Kaliski...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Gocław, Janusza Meissnera
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Gocław, Ja...

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Do wynajęcia komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60 m², położone na Pradze-Południe przy ul. Meissnera. Układ idealny zarówno dla pary, jak i singla pracującego zdaln...

  • Mieszkanie Warszawa Praga Płd., Stanisława Augusta
    1 / 13
    Mieszkanie Warszawa Praga Płd., Stanisława Augusta

    Warszawa

    • 720 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 12 414 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Opiekun oferty Emilia Sokół tel. [tel] Przedstawiam Państwu 2 pokojowe mieszkanie, którego lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum Warszawy. Mieszkanie znajduje się przy ul...

  • Centrum al. Jana Pawła II, przy rondzie ONZ-dwie linie metra
    1 / 9
    Centrum al. Jana Pawła II, przy rondzie ONZ-dwie linie metra

    Warszawa

    • 2 100 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    SUPER LOKALIZACJA - Ścisłe Centrum - Śródmieście, Al. Jana Pawła II, tuż przy rondzie ONZ, dwie linie metra, mieszkanie dwupokojowe, 40-metrowe, w świetnej lokalizacji, tuż obok dw...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Muranów ul. Miła

    Warszawa » Śródmieście » ul. Miła

    • 2 399 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Opis nieruchomościOferuję na wynajem mieszkanie o powierzchni 34 m2 usytuowane na ósmym piętrze w bloku mieszkalnym z 1969 roku. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Muranowie, w...

  • Mieszkanie Warszawa Wola sprzedam lub zamienię
    Mieszkanie Warszawa Wola sprzedam lub zamienię

    Warszawa

    • 620 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 23 847 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Blisko metra młynów, podjazd na wózki, liczniki w korytarzu, bez pośredników do remontu lub własnej aranżacji

  • NOWE mieszkanie-możliwość wykończenia pod klucz
    1 / 16
    NOWE mieszkanie-możliwość wykończenia pod klucz

    Warszawa

    • 488 288 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 13 564 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Kameralne osiedle na "Zielonej Białołęce", dobrze skomunikowane z centrum Warszawy. ECO budownictwo - biotechnologia, pompa ciepła, panele fotowoltaiczne, ogrzewanie podłogowe wszy...

  • Mieszkanie do wynajęcia od zaraz
    1 / 11
    Mieszkanie do wynajęcia od zaraz

    Warszawa

    • 3 700 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę mieszkanie położone w Warszawie w dzielnicy Wola, przy ulicy Kolskiej. Położone w przyjaznej okolicy, z zamkniętymi osiedlem posiadającym plac zabaw i fontannę dla dzieci,...

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Sprzeczna
    1 / 7
    Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Sprzeczna

    Warszawa

    • 1 128 927 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 20 160 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 56,73 m2 z antresolą, usytuowane na parterze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Prag...

  • Apartament na Krochmalnej 54 m2
    1 / 8
    Apartament na Krochmalnej 54 m2

    Warszawa

    • 7 400 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 138 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Nowy apartament, w pełni umeblowany i wyposażony we wszystkie sprzęty AGD. Wykończony w wysokim standardzie, z klimatyzacją. 4 piętro w 7-piętorwym nowoczesnym apartamentowcu z 20...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, Młynów, Długosza Jana
    Mieszkanie Warszawa Wola, Młynów, Długosza Jana

    Warszawa

    • 845 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 17 245 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Opiekun oferty Łukasz Janowiecki tel. [tel] Mieszkanie w przedwojennej kamienicy - spokój i duże możliwości - dwustronne - 2 pokoje plus oddzielna kuchnia, 49,73 mkw Podstawowe i...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga,-Południe, Saska
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga,-Południe, Saska

    Warszawa

    • 2 700 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    ENG & RU below Do wynajęcia mieszkanie przy ul. Saska 4 - tuż obok klimatycznej ulicy z restauracjami nad Wisłą. Parking- ogólno dostępny pod blokiem BEZPŁATNY / zwykle jest dużo m...

  • 0%, w odrestaurowanej kamienicy z XIX w. - Mokotów

    Warszawa » Mokotów » ul. Stępińska

    • 799 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 27 552 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, rewitalizacja kamienicy zrealizowana w kwietniu 2026 r. Lokal M6 Odrestaurowana kamienica z początku XX wieku, w której historia łączy się z nowoczesnym standardem....

  • 0%, Kameralne osiedle- blisko j.czerniakowskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Kostrzyńska

    • 751 583 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 17 479 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! Szanowny Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez C...

  • Mieszkanie 60 m2 - Metro Rondo ONZ, Daszyńskiego
    Mieszkanie 60 m2 - Metro Rondo ONZ, Daszyńskiego

    Warszawa

    • 3 200 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mam do zaoferowania na wynajem mieszkanie 60 m2 w budynku z cegły w doskonałej lokalizacji w centrum Warszawy na pograniczu Woli i Śródmieścia w ok. Fabryki Norblina i metro Rondo...

  • Mieszkanie na Nowoczesnym Osiedlu (Rezerwacja)

    Zamienie » ul. Waniliowa

    • 498 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 13 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    REZERWACJAKompaktowe 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym osiedlu, w podwarszawskim Zamieniu, gm. Lesznowola...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Górczewska

    Warszawa » Wola » ul. Górczewska

    • 3 300 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Zadbane 2-pokojowe mieszkanie z garażem na Woli.Dostępne od sierpnia.Mieszkanie o powierzchni 50m2 składa się z:• Salonu• Kuchni• Sypialni• Łazienki• Przedpokój• Balkonu• GarażuMie...

  • 2 pokoje z miejscem parkingowym- Jeżewskiego 7A
    1 / 8
    2 pokoje z miejscem parkingowym- Jeżewskiego 7A

    Warszawa

    • 2 450 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-06-01! Do wynajęcia przestronne, w pełni rozkładowe dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Jeżewskiego 7A (Ursynów) w Warszawie. -Nieruchomość- Lokal o p...

  • 0%. Kompleks apartamentowy przy Wołoskiej

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 981 152 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 26 518 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    0% prowizji, Etap zrealizowany w 2025 roku Budynek A, lokal: A_190, loggia: 6,7 m zestawienie oferowanych apartamentów i dodatkowe informacje dotyczące inwestycji na stronie brok...