• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Toki
  • Grabówka
  • Nasielsk
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Sulejówek

(46)
  • Działka Sulejówek

    Sulejówek

    • 540 720 zł cena
    • 3 004 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową o pow.3004m2, (wymiary: 83m- długość x 37m- szerokość), zlokalizowaną w Sulejówku ( rejon Szkopówka). Nieruchomość składa się z 3 dzia...

  • 1 / 2
    klimatyczny, nowy dom na granicy Warszawy

    Sulejówek

    • 969 000 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 6 133 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sprzedam piękny, nowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w Sulejówku na ulicy Drobiarskiej, na granicy z Warszawą w mikroosiedlu nowych inwestycji. Budynek 2-piętrowy z poddaszem...

  • Sprzedam działkę budowlaną - Sulejówek 2545 m2
    1 / 5
    Sprzedam działkę budowlaną - Sulejówek 2545 m2

    Sulejówek

    • 720 000 zł cena
    • 2 545 m2 powierzchnia
    • 283 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Sulejówku Miłośnie powierzchnia łączna działki 2545m2, składa się z dwóch działek nr działek 35/4 i 35/5 obręb 0019 sprzedaję tylko całość 2545m2, nie...

  • Lokal Sulejówek

    Sulejówek

    • 2 500 000 zł cena
    • 640 m2 powierzchnia
    • 3 907 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedania budynek biurowo-magazynowy, idealny na siedzibę firmy, o pow. całk. użytkowej 640 m2, usytuowany na działce 950m2. Działka ogrodzona, teren przed budynkiem wyłożony k...

  • Dom Sulejówek

    Sulejówek

    • 2 500 000 zł cena
    • 355 m2 powierzchnia
    • 7 043 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronny, funkcjonalny dom jednorodzinny wolno stojący o pow. 355m2,(pow.użytkowa 206,15m2 + pow. gospodarcza 150,47m2), zlokalizowany w atrakcyjne...

  • Sprzedam mieszkanie w Sulejówku

    Sulejówek

    • 410 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 542 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania mieszkanie w Sulejówku dwupokojowe , kuchnia ,łazienka , korytarz i duża piwnica z księgą wieczystą .

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Józefin

    Józefin

    • 4 300 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 17 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy Państwu na sprzedaż absolutnie wyjątkową posiadłość położoną 23 km od centrum Warszawy, pomiędzy miejscowościami Sulejówek i Halinów. Na hektarowej działce z urządzonym...

  • Działka leśna 4000m2 Sulejówek/Długa Szlachecka
    1 / 4
    Działka leśna 4000m2 Sulejówek/Długa Szlachecka

    Długa Szlachecka

    • 49 900 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę leśna w Halinowie , Długa Szlachecka , niedaleko (700m)Sulejówka ul.Zelazna W kompleksie działek leśnych .Działki nr 150,151,152 . w sumie o pow.4000m2 (około 7m x...

  • Ostatnie segmenty w Leśnym Zakręcie!
    1 / 8
    Ostatnie segmenty w Leśnym Zakręcie!

    Zakręt

    • 820 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 7 193 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Housing Market Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Józefin

    • 3 000 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom Nowy Konik

    Nowy Konik

    • 950 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 8 051 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom na sprzedaż Nowy Konik, ul. Płocka | bliźniak 118,5 m | działka 400 m | stan deweloperski Na sprzedaż oferujemy połówkę bliźniaka o powierzchni 118,5 m, położoną w miejscowo...

  • Działka Długa Kościelna

    Długa Kościelna

    • 80 000 zł cena
    • 1 209 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka o powierzchni 1200m2 w kształcie prostokąta o wymiarach 40x30m, położona przy asfaltowej ulicy w miejscowości Długa Kościelna (gm.Halinów), w otoczeniu zabudowy je...

  • Dom Zakręt ul. Ciekawa

    Zakręt » ul. Ciekawa

    • 1 250 000 zł cena
    • 313 m2 powierzchnia
    • 3 994 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż mamy bardzo ciekawą nieruchomość nomen, omen na ulicy Ciekawej w Zakręcie. Dom budowany był w latach 80 i miał być przebudowywany 11 lat temu - są pozwolenia oraz proje...

  • Dom Okuniew rynek pierwotny

    Okuniew

    • 1 340 000 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 8 702 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferujemy na sprzedaż nowe domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 154,12m2 umiejscowione na działach o pow.od 600 m2 do 693m2. Lokalizacja: Okuniew gm.Halin...

  • Syndyk sprzeda udział 1/8 w nieruchomości (Nowy Konik)
    1 / 3
    Syndyk sprzeda udział 1/8 w nieruchomości (Nowy Konik)

    Nowy Konik

    • 15 750 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej (sygn. akt: LU1S/GUp-s/342/2025) ogłasza konkurs ofert na nabycie z wolnej ręki udziału w wysokości 1...

  • mpzp- zabudowa mieszkaniowa, możliwość wynajęcia
    1 / 5
    mpzp- zabudowa mieszkaniowa, możliwość wynajęcia

    Nowy Konik

    • 760 000 zł cena
    • 9 313 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka o powierzchni 9 313 m2 położona w Nowym Koniku (gmina Halinów). Parcela w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach 64 X 150 m. Działka objęta jest MPZP...

  • Nowy bliźniak do własnej aranżacji
    1 / 10
    Nowy bliźniak do własnej aranżacji

    Zakręt

    • 1 049 888 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 7 664 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    UWAGA! - nie pobieramy prowizji od klienta kupującego Oferujemy nowy dom (137 m2) w zabudowie bliźniaczej i w stanie deweloperskim. Nieruchomość położona jest w miejscowości Zakrę...

  • Działka przemyslowa 3000 m Okuniew
    Działka przemyslowa 3000 m Okuniew

    Okuniew

    • 350 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Dzialki pod planem .

  • Udział w wysokości 1/8 (nieruchomość Nowy Konik)
    1 / 3
    Udział w wysokości 1/8 (nieruchomość Nowy Konik)

    Nowy Konik

    • 21 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Przemysłowo Usługowa 1,6ha Okuniew/Sulejówek
    1 / 6
    Działka Przemysłowo Usługowa 1,6ha Okuniew/Sulejówek

    Okuniew

    • 3 289 841 zł cena
    • 16 041 m2 powierzchnia
    • 206 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Pośrednikom dziękuję Na sprzedaż działka inwestycyjna 1,6401 ha – Okuniew przy granicy z Sulejówkiem (gm. Halinów) – MPZP 1.PU Działka nr 1778 Okuniew, powiat miński, woj. mazow...

  • Lokal użytkowy Nowy Konik gm. Halinów, Terespolska
    1 / 6
    Lokal użytkowy Nowy Konik gm. Halinów, Terespolska

    Nowy Konik

    • 4 500 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    WILSONS NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE  Serdecznie przedstawiamy ofertę najmu hali magazynowej w dobrym punkcie lokalizacyjnym. Obiekt znajduje się w miejscowości Konik Nowy, 400 m od w...

  • 1 / 2
    Działka Długa Szlachecka

    Długa Szlachecka

    • 371 400 zł cena
    • 1 857 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o wymiarach ok. 18.5x96m (szer.x dł.), położona przy asfaltowej i oświetlonej drodze, blisko lasu w Długiej Szlacheckiej (gm.Halinów). Sąsiednie działki...

  • Dom wśród zieleni przy lesie
    Dom wśród zieleni przy lesie

    Długa Szlachecka

    • 1 200 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 7 844 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Polecam zakup przytulnego domu przy lesie blisko natury z dala od miejskiego zgiełku. Działka jest zagospodarowana ze starymi drzewami iglastymi, krzewami oraz wieloletnimi roślina...

  • Działka Zakręt

    Zakręt

    • 4 200 000 zł cena
    • 5 957 m2 powierzchnia
    • 706 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Jeżeli szukacie Państwo działki pod usługi w świetnej lokalizacji - szybki wyjazd w kierunku Warszawy, Lublina - to zapraszam do Wiązowny a dokładnie do Zakrętu. Tu blisko Szosy Lu...