lokal na sprzedaż
20 lip 2021

Lokal Sulejówek

woj. Mazowieckie pow. miński gm. miński
Dodane 4 lata temu, Wtorek, 20 lipiec 2021 16:30
2 500 000 zł 640 m2
2 500 000 zł 640 m2 3 907 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 640 m2
Cena za metr 3 907 zł/m2
ID oferty K18364982

Opis

Do sprzedania budynek biurowo-magazynowy, idealny na siedzibę firmy, o pow. całk. użytkowej 640 m2, usytuowany na działce 950m2. Działka ogrodzona, teren przed budynkiem wyłożony kostką, posiada miejsca parkingowe.
Powierzchnia użytkowa parteru - 330 m2, piętra - 310 m2.
Na piętrze poza częścią biurową znajduje się część mieszkalna.
Wysokość parteru - 310 cm, piętra - 275 cm.
Budynek wykonany z materiałów najwyższej jakości :
- stolarka okienna i drzwiowa - aluminium
- kotłownia Viessmann
- grzejniki - Buderus
- na piętrze klimatyzacja Fujitsu, sterowana indywidualnie w każdym pomieszczeniu
- budynek ocieplony styropianem
- blachodachówka Ruukka
Wszystkie media : gaz, woda, kanalizacja, energia elektryczna 230V i 380V, telefon, instalacja alarmowa.

LINK DO OFERTY:
[url] />
-----------------------------------------

Informujemy, że treść niniejszego ogłoszenia ma charakter jedynie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych nieruchomości były możliwie dokładne i aktualne. Posiadamy oferty z rynku pierwotnego. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszymi agentami. (numery telefonów znajdziesz na naszej stronie w dziale "pracownicy").

Oferujemy profesjonalną i pełną obsługę w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz z zakresu pośrednictwa kredytowego. Pracujemy dla Państwa od 1996r.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości