• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż Warszawa

(3 567)
  • Autobus,stacja metra,recepcja,biurowiec winda
    1 / 14
    Autobus,stacja metra,recepcja,biurowiec winda

    Warszawa

    • 6 500 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji . Osoba prowadząca Rafał [tel] Do wynajęcia powierz .biurowa około 110 m 2 w kameralnym budynku komercyjnym z ochroną i recepcją .(bez l...

  • Dostep24h,recepcja,ochrona,ciche,widne,wys.3m
    1 / 16
    Dostep24h,recepcja,ochrona,ciche,widne,wys.3m

    Warszawa

    • 1 270 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji Osoba prowadząca Rafał [tel] Do wynajęcia pokój biurowy ok 16 m 2 , w obiekcie komercyjnym na Mokotowie Sielce . Bardzo dobra propozycj...

  • Rehablitacja,placówka medyczna,gotowe do pracy
    1 / 16
    Rehablitacja,placówka medyczna,gotowe do pracy

    Warszawa

    • 16 742 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał tel. [tel] Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji . PROMOCJA ,W PRZY UMOWIE TERMINOWEJ NA MIN.12 MIESIĘCY DWA MIESIACE - 15 % CZYNSZU . Do wynajęcia...

  • Wys.4,5m, recepcja, windy , była fabryka,24h
    1 / 5
    Wys.4,5m, recepcja, windy , była fabryka,24h

    Warszawa

    • 15 283 zł cena
    • 209 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji Osoba prowadząca Rafał 60524432 Do wynajęcia powierzchnia ok 210 m 2 na Mokotowie ,rejon ulicy Gagarina , Czerniakowskiej i Chełmskiej...

  • Dostep24h,recepcja,ochrona,parking,widne,wys.3m
    1 / 4
    Dostep24h,recepcja,ochrona,parking,widne,wys.3m

    Warszawa

    • 18 286 zł cena
    • 261 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    W przypadku tej oferty Najemca nie płaci prowizji . Osoba prowadząca Rafał [tel] Do wynajęcia biuro o pow. .ok 260 m 2 , połowa kondygnacji w komercyjnym obiekcie biurowym na Dolny...

  • Dworzec Centralny Złote Tarasy biuro dostep 24h
    1 / 15
    Dworzec Centralny Złote Tarasy biuro dostep 24h

    Warszawa

    • 2 373 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał [tel] Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji Biuro do wynajęcia o pow. 21 m 2 na terenie kompleksu biurowo -usługowego , w ścisłym Centrum Warszawy , p...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Ochota ul. pl. Artura Zawiszy

    Warszawa » Ochota » ul. Zawiszy

    • 16 500 € cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.1000 m2 na 16 piętrze budynku biurowo-usługowego na warszawskiej Ochocie, w okolicach Placu Zawiszy, poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Ochota ul. pl. Artura Zawiszy

    Warszawa » Ochota » ul. Zawiszy

    • 8 217 € cena
    • 498 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.498 m2 na 25 piętrze budynku biurowo-usługowego na warszawskiej Ochocie, w okolicach Placu Zawiszy, poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Ochota ul. Grójecka

    Warszawa » Ochota » ul. Grójecka

    • 1 650 € cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.100m2 na warszawskiej Ochocie, na 25 piętrze w nowoczesnym biurowcu niedaleko Placu Zawiszy, poleca Agencja nieruchomości Property Of...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. al. Wilanowska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wilanowska

    • 4 840 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.88 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach Al. Wilanowskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Off...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Ochota ul. pl. Artura Zawiszy

    Warszawa » Ochota » ul. Zawiszy

    • 4 950 € cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.300 m2 na 13 piętrze budynku biurowo-usługowego na warszawskiej Ochocie, w okolicach Placu Zawiszy, poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. al. Wilanowska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wilanowska

    • 2 216 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.40,30 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach Al. Wilanowskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. al. Wilanowska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wilanowska

    • 2 200 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.40 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach Al. Wilanowskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Off...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. al. Wilanowska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wilanowska

    • 3 080 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.56 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach Al. Wilanowskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Off...

  • Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 167 zł cena
    • 3 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: komórka lokatorska o pow. 3,05 m2 na poziomie -1 w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli, blisko Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja Nieruchomości Pro...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 318 € cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 18 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: atrakcyjny lokal biurowy o pow.18,70 m2 w centrum Warszawy, w kameralnym budynku biurowym w okolicach ul. Marszałkowskiej, poleca Agencja Nieruchomości Pr...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. Dźwigowa

    Warszawa » Włochy » ul. Dźwigowa

    • 12 825 zł cena
    • 285 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 285 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Dźwigowej, poleca Agencja Nieruchomośc...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 635 € cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 18 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: atrakcyjny lokal biurowy o pow.37,40 m2 w centrum Warszawy, w kameralnym budynku biurowym w okolicach ul. Marszałkowskiej, poleca Agencja Nieruchomości Pr...

  • Lokal Warszawa Ochota ul. Grójecka

    Warszawa » Ochota » ul. Grójecka

    • 1 815 € cena