• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż Warszawa

(3 567)
  • Lokal Warszawa Bielany ul. Sokratesa

    Warszawa » Bielany » ul. Sokratesa

    • 31 608 zł cena
    • 1 053 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal magazynowo- produkcyjny o pow.1053,63 m2 na warszawskich Bielanach, parter, na terenie kompleksu magazynowo- biurowego w okolicach ul. Sokratesa, po...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Bielany ul. Sokratesa

    Warszawa » Bielany » ul. Sokratesa

    • 5 534 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow.162,79 m2 na parterze w hali magazynowo- biurowej na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomości Proper...

  • Lokal Warszawa Bielany ul. Sokratesa

    Warszawa » Bielany » ul. Sokratesa

    • 9 834 zł cena
    • 307 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow.307,34 m2 na parterze w hali magazynowo- biurowej na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Property Office (tel. [tel],...

  • Lokal Warszawa Bielany ul. Sokratesa

    Warszawa » Bielany » ul. Sokratesa

    • 3 768 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal magazynowy o pow.104,67 m2 na warszawskich Bielanach, parter, na terenie kompleksu magazynowo- biurowego w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja N...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Bielany ul. Sokratesa

    Warszawa » Bielany » ul. Sokratesa

    • 13 113 zł cena
    • 409 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow. 409,81 m2 na warszawskich Bielanach, parter, na terenie kompleksu magazynowo- biurowego w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchom...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Bielany ul. Sokratesa

    Warszawa » Bielany » ul. Sokratesa

    • 19 036 zł cena
    • 634 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal magazynowo- produkcyjny o pow.634,56 m2 na warszawskich Bielanach, parter, na terenie kompleksu magazynowo- biurowego w okolicach ul. Sokratesa, pol...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Moniuszki

    Warszawa » Śródmieście » ul. Moniuszki

    • 2 631 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.21,05 m2 na 4 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w Śródmieściu, w okolicach ul. Moniuszki, poleca Agencja Nieruchomości Proper...

  • Lokal Warszawa Wola ul. al. Prymasa Tysiąclecia

    Warszawa » Wola » ul. Prymasa Tysiąclecia

    • 7 075 zł cena
    • 283 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow. 283 m2 w przyziemiu, w obiekcie magazynowo- warsztatowym na warszawskiej Woli, w okolicy Al. Prymasa Tysiąclecia, poleca Property Office (t...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. al. Prymasa Tysiąclecia

    Warszawa » Wola » ul. Prymasa Tysiąclecia

    • 70 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: sala konferencyjna dla 20 osób na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli w okolicach Al. Prymasa 1000-lecia poleca Agencja Nieruchomości Propert...

  • Lokal Warszawa Ursus ul. al. Jerozolimskie

    Warszawa » Ursus » al. Jerozolimskie

    • 2 500 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 21,10 m2 na 2 piętrze w kameralnym budynku biurowym w warszawskim Ursusie, w okolicach Al. Jerozolimskich. poleca Agencja Nieruchomoś...

  • Lokal Warszawa Ursus ul. al. Jerozolimskie

    Warszawa » Ursus » al. Jerozolimskie

    • 1 627 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 26,25 m2 na 3 piętrze w kameralnym budynku biurowym w warszawskim Ursusie, w okolicach Al. Jerozolimskich. poleca Agencja Nieruchomoś...

  • Lokal Warszawa Mokotów, Siekierki ul. Bartycka

    Warszawa » Mokotów » ul. Bartycka

    • 1 400 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 20 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie (Siekierki), w okolicach ul. Bartyckiej, poleca Agencja Nieruchomości P...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Ursus ul. al. Jerozolimskie

    Warszawa » Ursus » al. Jerozolimskie

    • 4 700 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 42,80 m2 na 2 piętrze w kameralnym budynku biurowym w warszawskim Ursusie, w okolicach Al. Jerozolimskich. poleca Agencja Nieruchomoś...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Moniuszki

    Warszawa » Śródmieście » ul. Moniuszki

    • 4 125 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.33 m2 na 3 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w okolicach ul. Moniuszki, poleca Agencja Nieruchomości Prop...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Moniuszki

    Warszawa » Śródmieście » ul. Moniuszki

    • 1 921 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 129 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa- Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.15,37 m2 na 4 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w Śródmieściu, w okolicach ul. Moniuszki, poleca Agencja Nieruchomości Propert...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Moniuszki

    Warszawa » Śródmieście » ul. Moniuszki

    • 5 595 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia:2-pokojowy lokal biurowy o pow.44,76 m2 na 2 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w okolicach ul. Moniuszki, poleca Agencja Nieru...

  • Lokal Warszawa Ursus ul. al. Jerozolimskie

    Warszawa » Ursus » al. Jerozolimskie

    • 3 100 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 27,58 m2 na 3 piętrze w kameralnym budynku biurowym w warszawskim Ursusie, w okolicach Al. Jerozolimskich. poleca Agencja Nieruchomoś...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. al. Prymasa Tysiąclecia

    Warszawa » Wola » ul. Prymasa Tysiąclecia

    • 1 105 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal magazynowo- biurowy o pow. 17m2 na parterze na terenie kompleksu biurowo-magazynowego na Woli w okolicach Al. Prymasa Tysiąclecia, poleca Property...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. Górczewska

    Warszawa » Wola » ul. Górczewska

    • 904 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.15,07 m2 w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Górczewskiej i stacji metra Ks. Janusza , poleca Agencja Nieruchomo...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Jana Ostroroga

    Warszawa » Wola » ul. Ostroroga

    • 8 776 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow. 70,21 m2 na parterze budynku usługowo-mieszkalnego w okolicach ul. Ostroroga na warszawskiej Woli, poleca Agencja Nieruchomości Proper...