• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż Warszawa

(3 567)
  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 2 251 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 34,11 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Marszałkowskiej, poleca Agencja Nieruchomości Pro...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Jana Pawła II

    Warszawa » Śródmieście » al. Jana Pawła II

    • 13 582 zł cena
    • 213 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.2613,90 m2, na 3 piętrze budynku biurowego Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Al. Jana Pawła II. poleca Agencja Nieruchomości Propert...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 9 451 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 145,40 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Marszałkowskiej, poleca Agencja Nieruchomości Pr...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Jana Pawła II

    Warszawa » Śródmieście » al. Jana Pawła II

    • 17 043 zł cena
    • 268 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.268,40m2, na 3 piętrze budynku biurowego Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Al. Jana Pawła II. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Wilcza

    Warszawa » Śródmieście » ul. Wilcza

    • 11 540 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia moduł biurowy o pow.153,87 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Wilczej. poleca Agencja Nieruchomości Property Off...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Solec

    Warszawa » Śródmieście » ul. Solec

    • 4 641 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.71,41m2 na 5 piętrze budynku biurowego na warszawskim Powiślu, w okolicach Mostu Poniatowskiego i ul. Solec. poleca Property Office (t...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Solec

    Warszawa » Śródmieście » ul. Solec

    • 4 624 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.71,14 m2 na 5 piętrze budynku biurowego na warszawskim Powiślu, w okolicach Mostu Poniatowskiego i ul. Solec. poleca Property Office (...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Jana Pawła II

    Warszawa » Śródmieście » al. Jana Pawła II

    • 2 317 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.36,50m2 na 3 piętrze budynku biurowego Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Al. Jana Pawła II. poleca Property Office (tel. [tel], mail...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Solec

    Warszawa » Śródmieście » ul. Solec

    • 2 606 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.40,10m2 na 7 piętrze budynku biurowego na warszawskim Powiślu, w okolicach Mostu Poniatowskiego i ul. Solec. poleca Agencja Nieruchomo...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Solec

    Warszawa » Śródmieście » ul. Solec

    • 3 425 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.52,70 m2 na3 piętrze budynku biurowego na warszawskim Powiślu, w okolicach Mostu Poniatowskiego i ul. Solec. poleca Agencja Nieruchomo...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 2 828 € cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 26 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.112 m2 na warszawskim Śródmieściu, na 1 piętrze w budynku biurowym blisko stacji Metro Świętokrzyska, poleca Agencja Nieruchomości...

  • Wynajmę jedno pomieszczenie
    1 / 2
    Wynajmę jedno pomieszczenie

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Podnajmę jedno pomieszczenie lokalu użytkowego Warszawa ul.Andersa na handel lub usługi z witryną

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Rakowiecka
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Rakowiecka

    Warszawa

    • 12 738 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 158 m2 na warszawskim Mokotowie, na 6 piętrze nowoczesnego biurowca w okolicach ul. Rakowieckiej, poleca Agencja Nieruchomości Propert...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Domaniewska
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Domaniewska

    Warszawa

    • 9 781 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.159 m2 na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu przy ul. Domaniewskiej, na warszawskim Mokotowie, poleca Agencja Nieruchomości Property Offi...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Wołoska
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Wołoska

    Warszawa

    • 40 422 zł cena
    • 657 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 657 m2 na 5 piętrze w nowoczesnym biurowcu przy ul. Wołoskiej na warszawskim Mokotowie, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (t...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Wołoska
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Wołoska

    Warszawa

    • 30 947 zł cena
    • 503 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 503 m2 na 6 piętrze w nowoczesnym biurowcu przy ul. Wołoskiej na warszawskim Mokotowie, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (t...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Nowogrodzka

    Warszawa » Śródmieście » ul. Nowogrodzka

    • 16 200 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 416 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 9 osób na 4 piętrze w kameralnej kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w okolicach ul. Nowogrodzkiej, poleca Agencja Nieruchomości...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Przyokopowa

    Warszawa » Wola » ul. Przyokopowa

    • 17 505 € cena
    • 778 m2 powierzchnia
    • 23 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.778 m2 na 6 piętrze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskiej Woli. poleca Agencja Nieruchomości Property Office(tel. [tel], mail...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Królewska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Królewska

    • 8 772 € cena
    • 344 m2 powierzchnia
    • 26 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-handlowy o pow. 344 m2 na warszawskim Śródmieściu,, w kamienicy biurowej w okolicach ul. Królewskiej i Ogrodu Saskiego, poleca Agencja Nie...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Królewska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Królewska