• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż Warszawa

(3 567)
  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Puławska

    Warszawa » Mokotów » ul. Puławska

    • 10 592 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-handlowy o pow. 130,77 m2 na parterze w budynku wielorodzinnym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Puławskiej. poleca Agencja Nieruch...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. rondo Organizacji Narodów Zjednoczonych

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Organizacji Narodów Zjednoczonych

    • 5 090 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 243 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    1 miesiąc gratis dla umowy na 12 miesięcy -------------------------------------------------- Warszawa - Do wynajęcia: umeblowany lokal biurowy dla 4 osób, na 2 piętrze budynku bi...

  • Lokal Warszawa Białołęka, Białołęka ul. Annopol

    Warszawa » Białołęka » ul. Annopol

    • 2 131 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.27,33 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Białołęce, w okolicach ul. Annopol. poleca Agencja Nieruchomości P...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. Górczewska

    Warszawa » Wola » ul. Górczewska

    • 1 287 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow.19,50 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Górczewskiej i stacji metra Ks. Janusza. pole...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. Księcia Janusza

    Warszawa » Wola » ul. Janusza

    • 940 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow.15,68 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Księcia Janusza, poleca Agencja Nieruchomości...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. Jutrzenki

    Warszawa » Włochy » ul. Jutrzenki

    • 2 062 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: wysokiej jakości lokal biurowy o pow. 41,25 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskich Włochach w okolicach ul. Jutrzenki, poleca Agencja Nieruch...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Puławska

    Warszawa » Mokotów » ul. Puławska

    • 2 002 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal magazynowy o pow. 77 m2 na poziomie -1 w budynku wielorodzinnym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Puławskiej poleca Agencja Nieruchomości P...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. Jutrzenki

    Warszawa » Włochy » ul. Jutrzenki

    • 975 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: wysokiej jakości lokal biurowy o pow. 19,50 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskich Włochach w okolicach ul. Jutrzenki, poleca Agencja Nieruch...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Chełmska

    Warszawa » Mokotów » ul. Chełmska

    • 3 894 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 55,64 m2 na5 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Chełmskiej poleca Agencja Nieruchomości Property Of...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Puławska

    Warszawa » Mokotów » ul. Puławska

    • 10 823 zł cena
    • 207 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-handlowy o pow. 207,77 m2 na parterze/poziomie -1 w budynku wielorodzinnym na waeszawskim Mokotowie, w OKOLICACH ul. Puławskiej. poleca Age...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Chełmska

    Warszawa » Mokotów » ul. Chełmska

    • 1 968 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 28,12 m2 na5 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Chełmskiej poleca Agencja Nieruchomości Property Of...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Księcia Janusza

    Warszawa » Wola » ul. Janusza

    • 1 083 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow.18,05 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Księcia Janusza, poleca Agencja Nieruchomości...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Racławicka
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Racławicka

    Warszawa

    • 12 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Szukasz idealnego miejsca na swój biznes w sercu prestiżowego Mokotowa? Prezentujemy przestronny lokal przy ul. Racławickiej Przeznaczenie: Idealne pod gastronomię, nowoczesne biu...

  • Biurowiec , parking , sale konferencyjne,dostęp 24
    1 / 16
    Biurowiec , parking , sale konferencyjne,dostęp 24

    Warszawa

    • 8 918 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał [tel] Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Do wynajęcia lokal biurowy o pow. ok 150 m2 w nowoczesnym i solidnym obiekcie biurowym z parkingiem na...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Praga-Południe Praga,-Południe, Grochowska
    1 / 2
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Praga-Południe Praga,-Południe, Groch...

    Warszawa

    • 20 000 zł cena
    • 385 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Nieprzeoczalny narożny lokal usługowy przy ruchliwej Grochowskiej - darmowa reklama 24/7 dzięki 6 ogromnym witrynom! POWIERZCHNIA (385 m²): PARTER 235 m² (3,3 m wys., gres, nowe...

  • WITRYNA 2 wejścia, Ciche, sklepy/usługi - od zaraz
    1 / 10
    WITRYNA 2 wejścia, Ciche, sklepy/usługi - od zaraz

    Warszawa

    • 846 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 17 625 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker 2 niezależne wejścia - można prowadzić działalność od ulicy i mieć mieszkanie 2 pokojowe z tyłu. Do własnej aranż...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Śródmieście, Świętokrzyska
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Śródmieście, Świętokrzyska

    Warszawa

    • 21 000 zł cena
    • 235 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Biuro 235,4 m w biurowcu w Centrum. STACJA METRA - ŚWIĘTOKRZYSKA - 100m Możliwość wykorzystania powierzchni na USŁUGI MEDYCZNE. Do dyspozycji najemcy jest wydzielona pow. 235,4 m...

  • Piwnica,bez windy,dostęp24h,ochrona,strefa dostaw
    1 / 13
    Piwnica,bez windy,dostęp24h,ochrona,strefa dostaw

    Warszawa

    • 501 zł cena
    • 7 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji . Kontakt w sprawie oferty Rafał [tel] Do wynajęcia lokal biurowy o pow. ok 8 m 2 ,w piwnicy na poziomie -1 piętrze w zespole budynków b...

  • Biuro  wys3m w byłej fabryce ,duże okna dostęp 24h
    1 / 15
    Biuro wys3m w byłej fabryce ,duże okna dostęp 24h

    Warszawa

    • 908 zł cena
    • 11 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji. Kontakt w sprawie oferty Rafał [tel] Do wynajęcia lokal biurowy o pow. ok 12 m 2 , na pierwszym piętrze w zespole budynków biurowych na...

  • Windy towarowe,rampa,dostęp24,recepcja
    Windy towarowe,rampa,dostęp24,recepcja

    Warszawa

    • 3 783 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał tel. [tel] Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji ! Do wynajęcia powierzchnia biurowa pow. ok 52 m2 na terenie Mokotowa, w rejonie ulicy Belwederskiej ....