• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż Warszawa

(3 567)
  • Wola,pracownia,dostęp24h,winda towarowa,ochrona
    1 / 9
    Wola,pracownia,dostęp24h,winda towarowa,ochrona

    Warszawa

    • 1 273 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał [tel] Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji . Do wynajęcia powierzchnia użytkowa 19 m 2 na bliskiej Woli , w bezpośrednim sąsiedztwie Centrum Warszawy...

  • Winda towarowa, rampa, ochrona, dostęp 24h,
    1 / 15
    Winda towarowa, rampa, ochrona, dostęp 24h,

    Warszawa

    • 13 202 zł cena
    • 203 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał [tel] . Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji . Niższa cena 65 zł /m 2 / netto z ogrzewaniem plus energia elektryczna wg licznika i zużycia . Do wyna...

  • Metro Centrum,recepcja,dostęp24h,recepcja,parking
    1 / 16
    Metro Centrum,recepcja,dostęp24h,recepcja,parking

    Warszawa

    • 3 367 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji . Osoba prowadząca Rafał [tel] . Do wynajęcia powierzchnia ok 37 m 2 , dwa pokoje (jeden przejściowy ) , w budynku biurowym , w ścisłym...

  • Biuro  wys3m w byłej fabryce ,duże okna dostęp 24h
    1 / 16
    Biuro wys3m w byłej fabryce ,duże okna dostęp 24h

    Warszawa

    • 1 540 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji . Osoba prowadząca Rafał [tel] . Do wynajęcia pokój biurowy ok 19,63 m 2 ,w obiekcie komercyjnym na Dolnym Mokotowie ,Sielce . Dobra re...

  • Lokal Warszawa Praga-Południe ul. Zamieniecka

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Zamieniecka

    • 40 756 zł cena
    • 574 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 574,04 m2 na 2 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach ul. Zamienieckiej, poleca Agencja...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Rakowiecka

    Warszawa » Mokotów » ul. Rakowiecka

    • 1 471 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow. 27,50 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach Placu Unii Lubelskiej. poleca Agencja Nieru...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Chełmska

    Warszawa » Mokotów » ul. Chełmska

    • 9 418 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przez pierwsze 3 miesiące, czynsz 55 PLN/m2 ------------------------------------------------------------ Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 138,51 m2 na...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Chałubińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Chałubińskiego

    • 416 € cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 20 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow. 21 m2 w pasażu handlowym budynku biurowo-usługowego w centrum Warszawy, blisko Dworca Centralnego. poleca Agencja Nieruchom...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Praga-Południe ul. Ostrobramska

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Ostrobramska

    • 2 540 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.35,10 m2 na 5 piętrze, w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach ul. Ostrobramskiej, poleca Agencja Nieruchomośc...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Madalińskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Madalińskiego

    • 2 174 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.27,52 m2 na 3 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulicy Madalińskiego, poleca Agencja Nierucho...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Praga-Południe ul. Zamieniecka

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Zamieniecka

    • 25 192 zł cena
    • 536 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 536 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach ul. Zamienieckiej, poleca Agencja Nieruchomości...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Chałubińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Chałubińskiego

    • 2 299 € cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 19 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 121 m2 na 3 piętrze budynku biurowego w centrum Warszawy, w OKOLICACH dworca Warszawa Centralna. poleca Agencja Nieruchomości Proper...

  • Lokal Warszawa Białołęka, Białołęka ul. Annopol

    Warszawa » Białołęka » ul. Annopol

    • 1 550 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa- Do wynajęcia: lokal biurowo-magazynowy o pow.31 m2 na niskim parterze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Białołęce, w okolicach ul. Annopol. poleca Agencja Ni...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Bielany ul. Nocznickiego

    Warszawa » Bielany » ul. Nocznickiego

    • 11 458 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 131 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. 88,14 m2 na parterze apartamentowca na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Nocznickiego poleca Agencja Nieruchomości Pro...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. pl. Bankowy

    Warszawa » Śródmieście » pl. Bankowy

    • 1 090 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal o pow. 19,47 m2 na 3 piętrze kameralnego budynku biurowego w Śródmieściu, w okolicach Placu Bankowego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Chałubińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Chałubińskiego

    • 627 € cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 19 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa- Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.33 m2 na 13 piętrze budynku biurowego w centrum Warszawy, w OKOLICACH dworca Warszawa Centralna. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Rakowiecka

    Warszawa » Mokotów » ul. Rakowiecka

    • 4 529 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 84,66 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach Placu Unii Lubelskiej. poleca Agencja Nieruchomości Pr...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Ursus ul. al. Jerozolimskie

    Warszawa » Ursus » al. Jerozolimskie

    • 3 200 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 124 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.26,85 m2 na 2 piętrze w kameralnym budynku biurowym w warszawskim Ursusie, w okolicach Al. Jerozolimskich. poleca Agencja Nieruchomośc...

  • Lokal Warszawa Ursus ul. al. Jerozolimskie

    Warszawa » Ursus » al. Jerozolimskie

    • 2 400 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 20,45 m2 na 2 piętrze w kameralnym budynku biurowym w warszawskim Ursusie, w okolicach Al. Jerozolimskich. poleca Agencja Nieruchomoś...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Praga-Południe ul. Zamieniecka

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Zamieniecka

    • 15 847 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - do wynajęcia: lokal usługowo-biurowy o pow. 218 m2 w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach ul. Zamienieckiej, poleca Agencja Nieruch...