• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Podkowa Leśna
  • Bibice
  • Chorzów
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Łomiankami

(6 958)
  • 4-pok.po Gen. Remoncie, Bliska Wola-Centrum, METRO

    Warszawa

    • 1 290 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 17 672 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Sprzedaż bezpośrednia, agencjom dziękuję, proszę o nietelefonowanie !!! Sprzedam piękne , rozkładowe 4 – pokojowe mieszkanie położone na parterze czteropiętrowego budynku ( ul....

  • Mieszkanie, Biuro lub Kancelaria w kamienicy ul. Tamka 5

    Warszawa

    • 1 690 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 19 883 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedaż bezpośrednia, agencjom dziękuję, proszę o nietelefonowanie !!! MIESZKANIE, BIURO LUB KANCELARIA W KAMIENICY UL. TAMKA 5 – NEGOCJUJ CENĘ Sprzedam prawdziwą perlę wśród w...

  • Sprzedam lub Zamienię kawalerkę z garażem w Markach

    Marki

    • 399 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 15 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Sprzedaż bezpośrednia ,agencjom dziękuję, proszę o nietelefonowanie !!! SPRZEDAM lub ZAMIENIĘ na większe (dopłacę) w Warszawie ( lub bliskie okolice) Oferuje do sprzedaży ustawną...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Okopowa

    Warszawa » Wola » ul. Okopowa

    • 6 600 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 236 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: 6-osobowe biuro serwisowane na 5 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Okopowej. poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email] -...

  • Nowe

    Lokal Warszawa Wola ul. Okopowa

    Warszawa » Wola » ul. Okopowa

    • 1 247 € cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 75,60 m2 na 8 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w OKOLICACH ul. Okopowej. poleca Agencja Nieruchomości Property Off...

  • 1 / 4

    Nowe

    Lokal Warszawa Wola ul. Okopowa

    Warszawa » Wola » ul. Okopowa

    • 5 500 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: 5-osobowe biuro serwisowane na 5 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Okopowej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [te...

  • 1 / 4

    Nowe

    Lokal Warszawa Wola ul. Okopowa

    Warszawa » Wola » ul. Okopowa

    • 14 300 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 211 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: 13 - osobowe biuro serwisowane na 5 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Okopowej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel....

  • Nowe

    Lokal Warszawa Wola ul. Okopowa

    Warszawa » Wola » ul. Okopowa

    • 15 036 € cena
    • 970 m2 powierzchnia
    • 16 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 970,12 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w OKOLICACH ul. Okopowej. poleca Property Office (tel. [tel], mail...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Nowe

    Lokal Warszawa Wola ul. Okopowa

    Warszawa » Wola » ul. Okopowa

    • 7 780 € cena
    • 501 m2 powierzchnia
    • 16 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 501,98 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Okopowej. poleca Agencja Nieruchomości Property Of...

  • Nowe

    Lokal Warszawa Wola ul. Okopowa

    Warszawa » Wola » ul. Okopowa

    • 2 822 € cena
    • 171 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 171,07 m2 na 8 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Okopowej. poleca Agencja Nieruchomości...

  • 1 / 4

    Nowe

    Lokal Warszawa Wola ul. Okopowa

    Warszawa » Wola » ul. Okopowa

    • 5 500 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 275 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• 2 pokoje na Ochocie, świetna lokalizacja!

    Warszawa » Ochota » ul. Grójecka

    • 668 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 13 633 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Prezentujemy Państwu ofertę nieruchomości wraz z wizualizacją, która stanowi propozycję wykończenia i aranżacji wnętrza. Mieszkanie usytuowane jest na 6 piętrze przy ulicy Grójeck...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Okopowa

    Warszawa » Wola » ul. Okopowa

    • 3 900 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 244 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: Umeblowane biuro dla 3 osób zlokalizowane na 5 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Okopowej. poleca Agencja Nieruchomości...

  • Nowe

    Lokal Warszawa Wola ul. Okopowa

    Warszawa » Wola » ul. Okopowa

    • 1 575 € cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 95,47 m2 na 8 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Okopowej. poleca Agencja Nieruchomości P...

  • Nowe

    Lokal Warszawa Wola ul. Okopowa

    Warszawa » Wola » ul. Okopowa

    • 22 291 € cena
    • 1 393 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 1393,20 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Okopowej. poleca Agencja Nieruchomości...

  • Nowe

    Lokal Warszawa Wola ul. Okopowa

    Warszawa » Wola » ul. Okopowa

    • 6 956 € cena
    • 409 m2 powierzchnia
    • 18 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 409,21 m2 na 11 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Okopowej. poleca Agencja Nieruchomości...

  • Nowe

    Lokal Warszawa Wola ul. Okopowa

    Warszawa » Wola » ul. Okopowa

    • 3 564 € cena
    • 216 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 216m2 na 4 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Okopowej. poleca Agencja Nieruchomości Prop...

  • DOM W ZIELONEJ CZĘŚCI - WARSZAWA BIELANY

    Warszawa » Bielany » ul. Loteryjki

    • 1 649 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 11 452 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Osiedle Bielany to kameralne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, położone na skraju Warszawy. To miejsce, w którym codzienny komfort spotyka się z bliskością nat...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Okopowa

    Warszawa » Wola » ul. Okopowa

    • 3 900 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• 1 / 3

    Nowe

    Lokal Warszawa Wola ul. Okopowa

    Warszawa » Wola » ul. Okopowa

    • 3 300 zł cena
    • 11 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: Biuro serwisowane dla 2 osób zlokalizowane na 5 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Okopowej. poleca Agencja Nieruchomości...