• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Łomianki +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Łomiankami

(6 981)
  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Konstruktorska

    Nowe

    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Konstruktorska

    Warszawa

    • 55 183 zł cena
    • 895 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 895 m2 do wynajęcia na warszawskim Mokotowie, na 1 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Konstruktorskiej, poleca Agencja Ni...

  • Lokal użytkowy Warszawa Wola, rondo Organizacji Narodów Zjednoczonych

    Nowe

    Lokal użytkowy Warszawa Wola, rondo Organizacji Narodów Zjednoczo...

    Warszawa

    • 28 308 zł cena
    • 317 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowane biuro o pow. 317 m2 na 1 piętrze biurowca w Śródmieściu, w okolicach Ronda ONZ, na warszawskiej Woli, poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Zgoda

    Nowe

    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Zgoda

    Warszawa

    • 16 367 zł cena
    • 177 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.177 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym w okolicach ul. Zgoda, w samym centrum Warszawy. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (t...

  • Lokal użytkowy Warszawa Wola, Okopowa

    Nowe

    Lokal użytkowy Warszawa Wola, Okopowa

    Warszawa

    • 33 109 zł cena
    • 502 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 502,32 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Okopowej. poleca Agencja Nieruchomości P...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Zgoda

    Nowe

    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Zgoda

    Warszawa

    • 40 601 zł cena
    • 439 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.439 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym w okolicach ul. Zgoda, w samym centrum Warszawy. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (t...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Filtrowa

    Nowe

    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Filtrowa

    Warszawa

    • 101 640 zł cena
    • 1 292 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: atrakcyjny lokal biurowy o pow. 1292 m2 na 6 piętrze budynku biurowego w Śródmieściu, w okolicach ul. Filtrowej. poleca Agencja Nieruchomości Property Offi...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, rondo Organizacji Narodów Zjednoczonych

    Nowe

    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, rondo Organizacji Narodów Zj...

    Warszawa

    • 61 106 zł cena
    • 580 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o pow.580 m2 na 13 piętrze nowoczesnego biurowca, w okolicach ONZ, w centrum Warszawy. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Filtrowa

    Nowe

    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Filtrowa

    Warszawa

    • 28 554 zł cena
    • 363 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o powierzchni 363 m2 na 9 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Filtrowej, poleca Agencja Nieruchomości...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Wysokie, ciche, eleganckie studio przy parku.

    Nowe

    Wysokie, ciche, eleganckie studio przy parku.

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    POWIŚLE , eleganckie studio znajdujące się na parterze 4- piętrowej przedwojennej kamienicy przy ul. Wilanowskiej. Na powierzchni 30 m2 znajduje się przestronny pokój z aneksem ku...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Konstruktorska

    Nowe

    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Konstruktorska

    Warszawa

    • 25 586 zł cena
    • 415 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 415 m2 do wynajęcia na warszawskim Mokotowie, na 2 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Konstruktorskiej, poleca Property O...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Filtrowa

    Nowe

    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Filtrowa

    Warszawa

    • 40 091 zł cena
    • 593 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o powierzchni 593 m2 na 9 piętrze biurowca na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Filtrowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Offic...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Solec

    Nowe

    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Solec

    Warszawa

    • 22 410 zł cena
    • 310 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do do podnajmu: lokal biurowy o pow. 310 m2 na Powiślu, na 2 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Solec, poleca Property Office (tel. [tel], mail: @ --------...

  • Lokal użytkowy Warszawa Wola, Obozowa

    Nowe

    Lokal użytkowy Warszawa Wola, Obozowa

    Warszawa

    • 70 827 zł cena
    • 694 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.694 m2 na 6 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli w okolicach ul. Obozowej i stacji metro Młynów, poleca Agencja Nieruch...

  • 2 pokoje do remontu na Starych Bielanach

    Nowe

    2 pokoje do remontu na Starych Bielanach

    Warszawa

    • 580 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 14 147 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję na wynajem dzięki bliskości metra i świetnej komunikacji. Słoneczne mieszkanie o powierzchni 42 m² położone na 4....

  • GALERIA MOKOTÓW | 3 POKOJE | BALKON | 52m2 | WINDA

    Nowe

    GALERIA MOKOTÓW | 3 POKOJE | BALKON | 52m2 | WINDA

    Warszawa

    • 739 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 14 212 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    [CENA DO NEGOCJACJI] [KUPUJACY NIE PŁACI PROWIZJI] PEŁNA WŁASNOŚĆ KSIĘGA WIECZYSTA GRUNTY UREGULOWANE MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU MIESZKANIA NA KREDYT :: Krótko: Warszawa - Mokotów / 3 poko...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Wspólna

    Nowe

    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Wspólna

    Warszawa

    • 18 179 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 225 m2 na 5 piętrze w budynku biurowym w Śródmieściu, blisko stacji metro Centrum. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel....

  • 2 pokoje z balkonem + mp w garażu- Górna Droga 2

    Nowe

    2 pokoje z balkonem + mp w garażu- Górna Droga 2

    Warszawa

    • 2 240 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przestronne, widne 2- pokojowe mieszkanie z balkonem, miejscem postojowym i dostępem do siłowni oraz basenu przy ul. Górna Droga 2 w Warszawie. -Nierucho...

  • Lokal użytkowy Warszawa Wola, Prosta

    Nowe

    Lokal użytkowy Warszawa Wola, Prosta

    Warszawa

    • 48 179 zł cena
    • 515 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 515 m2 na 6 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Prostej i Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nieruchom...

Nowe

Warszawa

    • 49 480 zł cena
    • 629 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 629 m2 na 12 piętrze eleganckiego biurowca w okolicach Ronda ONZ, na warszawskiej Woli. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Powiśle, Górnośląska

    Nowe

    Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Powiśle, Górnośl...

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Szukasz mieszkania na Powiślu, które daje więcej możliwości niż standardowe 2 pokoje? Do wynajęcia umeblowane 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Górnośląskiej w Warszawie. Lokal znaj...