• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Warszawa Praga-Północ

(114)
  • Lokal Warszawa Praga-Północ ul. rondo Stefana Starzyńskiego

    Warszawa » Praga-Północ » rondo Rondo Stefana Starzyńskiego

    • 472 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: magazynek o pow. 10,50 m2 na warszawskiej Pradze Północ, w budynku biurowym w okolicach Ronda Starzyńskiego , poleca Property Office (tel. [tel], mail: [e...

Warszawa » Praga-Północ » rondo Rondo Stefana Starzyńskiego

    • 4 765 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow. 70,07 m2 na warszawskiej Pradze Północ, w budynku biurowym w okolicach Ronda Starzyńskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel...

Warszawa » Praga-Północ » rondo Rondo Stefana Starzyńskiego

    • 8 316 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal magazynowy o pow. 138,61 m2 na parterze w budynku biurowym w okolicach Ronda Starzyńskiego ,na warszawskiej Pradze Północ, poleca Agencja Nieruchomo...

Warszawa » Praga-Północ » rondo Rondo Stefana Starzyńskiego

    • 8 575 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 158,80 m2 na parterze biurowca na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach Ronda Starzyńskiego, poleca Property Office (tel. [tel], ma...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Praga-Północ ul. Targowa

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Targowa

    • 980 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow.16,91 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach ul. Targowej, poleca Agencja Nieruchomo...

Warszawa » Praga-Północ » rondo Rondo Stefana Starzyńskiego

    • 3 343 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 51,43 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach Ronda Starzyńskiego, poleca Agencja Nieruchomości...

  • Lokal Warszawa Praga-Północ ul. Białostocka

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Białostocka

    • 7 320 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 305 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 6 osób w nowoczesnym biurowcu na Pradze Północ, w okolicach ul. Białostockiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail:...

  • Lokal Warszawa Praga-Północ ul. Białostocka

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Białostocka

    • 6 100 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 291 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 5 osób w nowoczesnym biurowcu na Pradze Północ, w okolicach ul. Białostockiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail:...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Północ ul. Tarchomińska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Tarchomińska

    • 630 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 16 579 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!!!Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, zlokalizowane przy ul. Tarchomińskiej na Pradze-Północ. Idealna propoz...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Północ ul. Radzymińska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Radzymińska

    • 529 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 17 634 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    HOT OFERTA! OFERTA W BIURZE PEPPER HOUSE !Na sprzedaż funkcjonalne, 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Pradze-Północ przy ul. Radzymińskiej znajduje się na 2 piętr...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Północ ul. Grajewska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Grajewska

    • 349 000 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 16 620 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    HOT OFERTA! WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Mamy przyjemność zaprezentować Państwu fenomenalną jasną i bardzo ustawną kawalerkę o powierzchni 20,69 m², położoną na drugim piętrze z cztere...

  • Lokal Warszawa Praga-Północ, Stara Praga ul. Targowa

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Targowa

    • 1 170 000 zł cena
    • 428 m2 powierzchnia
    • 2 734 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI: duża powierzchnia - 428 m², funkcjonalny układ na trzech poziomach, lokal w pasażu handlowym - wysoka ekspozycja i ruch klientów, wejście bezpośrednio z ciągu...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Praga-Północ ul. Targowa

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Targowa

    • 1 875 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.32,33 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach ul. Targowej, poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Praga-Północ ul. Targowa

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Targowa

    • 1 024 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow. 17,66 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach ul. Targowej, poleca Agencja Nieruchomo...

  • Lokal Warszawa Praga-Północ ul. Białostocka

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Białostocka

    • 6 100 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 305 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 5 osób w nowoczesnym biurowcu na Pradze Północ, w okolicach ul. Białostockiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [...

  • Lokal Warszawa Praga-Północ ul. Białostocka

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Białostocka

    • 7 320 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 349 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 6 osób w nowoczesnym biurowcu na Pradze Północ, w okolicach ul. Białostockiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [...

  • Lokal Warszawa Praga-Północ ul. Białostocka

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Białostocka

    • 6 100 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 305 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Warszawa Praga-Północ ul. Białostocka

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Białostocka

    • 6 100 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 305 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Warszawa Praga-Północ ul. Jagiellońska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Jagiellońska

    • 643 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal magazynowy o pow. 16,93 m2 na warszawskiej Pradze Północ, na parterze w budynku warsztatowym niedaleko Dworca Wileńskiego, poleca Agencja Nieruchomo...

  • Lokal Warszawa Praga-Północ ul. Targowa

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Targowa

    • 2 611 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 68,72 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Północ ,w okolicach ul. Targowej, poleca Agencja Nieruchomości Proper...