• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Warszawa
  • Nisko +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Warszawa Praga-Północ

(114)
  • Lokal Warszawa Praga-Północ ul. Białostocka

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Białostocka

    • 8 540 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 285 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 5 osób w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach ul. Białostockiej, poleca Agencja Nieruchomości Property O...

  • Lokal Warszawa Praga-Północ ul. Białostocka

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Białostocka

    • 13 420 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 328 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 11 osób w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach ul. Białostockiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel...

  • Lokal Warszawa Praga-Północ, Pelcowizna ul. Modlińska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Modlińska

    • 1 942 € cena
    • 215 m2 powierzchnia
    • 10 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow.215,86 m2 na1 piętrze budynku na warszawskiej Pradze Północ: w okolicach trasy S8, poleca Property Office (tel. [tel], mail:...

  • Lokal Warszawa Praga-Północ, Pelcowizna ul. Modlińska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Modlińska

    • 1 868 € cena
    • 207 m2 powierzchnia
    • 10 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow.207,65 m2 na 1 piętrze budynku na warszawskiej Pradze Północ: w okolicach trasy S8, poleca Property Office (tel. [tel], mail...

  • Lokal Warszawa Praga-Północ, Pelcowizna ul. Modlińska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Modlińska

    • 1 942 € cena
    • 215 m2 powierzchnia
    • 10 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow.215,86 m2 na 2 piętrze budynku na warszawskiej Pradze Północ: w okolicach trasy S8, poleca Property Office (tel. [tel], mail...

  • Lokal Warszawa Praga-Północ, Pelcowizna ul. Modlińska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Modlińska

    • 624 € cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 5 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow.130 m2 na na poziomie parteru w hali magazynowej na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach Trasy S8. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal Warszawa Praga-Północ, Pelcowizna ul. Modlińska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Modlińska

    • 4 691 € cena
    • 521 m2 powierzchnia
    • 10 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow.521,24 m2 na 1 piętrze budynku na warszawskiej Pradze Północ: w okolicach trasy S8, poleca Property Office (tel. [tel], mail...

  • Lokal Warszawa Praga-Północ, Pelcowizna ul. Modlińska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Modlińska

    • 4 691 € cena
    • 521 m2 powierzchnia
    • 10 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow.521,24 m2 na 3 piętrze budynku na warszawskiej Pradze Północ: w okolicach trasy S8, poleca Property Office (tel. [tel], mail...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Warszawa Praga-Północ, Pelcowizna ul. Modlińska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Modlińska

    • 1 868 € cena
    • 207 m2 powierzchnia
    • 10 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow.207,65 m2 na 2 piętrze budynku na warszawskiej Pradze Północ: w okolicach trasy S8, poleca Property Office (tel. [tel], mail...

  • Lokal Warszawa Praga-Północ ul. Jagiellońska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Jagiellońska

    • 836 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.22,02 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Pradze Północ w okolicach Galerii Wileńskiej. poleca Property Office (tel. [te...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Praga-Północ, Pelcowizna ul. Modlińska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Modlińska

    • 656 € cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 5 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow.160 m2 na parterze hali magazynowo- biurowej na warszawskiej Pradze Północ, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail:...

  • Lokal Warszawa Praga-Północ, Pelcowizna ul. Modlińska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Modlińska

    • 231 € cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 11 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 22,09 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach Trasy S8, poleca Agencja Nieruchomości Property Of...

  • Lokal Warszawa Praga-Północ, Pelcowizna ul. Modlińska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Modlińska

    • 464 € cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 11 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 44,22 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach Trasy S8, poleca Agencja Nieruchomości Property Of...

  • Mieszkanie Warszawa Praga ul. Jagiellońska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Jagiellońska

    • 4 200 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Oferuję na wynajem nowoczesne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 46 m², położone przy ul. Jagiellońskiej 79A w Warszawie, w nowym budynku oddanym do użytku w 2025 roku. Lokal wy...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Praga-Północ ul. Białostocka

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Białostocka

    • 7 017 € cena
    • 401 m2 powierzchnia
    • 18 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: Atrakcyjny lokal biurowy o pow. 401 m2 w nowym biurowcu na Pradze Północ, w okolicach ul. Białostockiej, poleca Agecnja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], m...

  • Lokal Warszawa Praga-Północ ul. Stalowa

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Stalowa

    • 6 494 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow.81,18 m2 na parterze w budynku biurowym w okolicach ul. Stalowej na warszawskiej Pradze Północ, poleca Agencja Nieruchomośc...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Praga-Północ ul. Stalowa

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Stalowa

    • 14 753 zł cena
    • 184 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal gastronomiczny o pow.184,42 m2 na parterze w budynku biurowym w okolicach ul. Stalowej na warszawskiej Pradze Północ, poleca Agencja Nieruchomości...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Praga-Północ ul. Stalowa

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Stalowa

    • 11 750 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal gastronomiczny o pow.146,88 m2 na parterze w budynku biurowym w okolicach ul. Stalowej na warszawskiej Pradze Północ, poleca Agencja Nieruchomości...

  • Lokal Warszawa Praga-Północ ul. Stalowa

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Stalowa

    • 3 910 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow.48,88 m2 na parterze w budynku biurowym w okolicach ul. Stalowej na warszawskiej Pradze Północ, poleca Agencja Nieruchomośc...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Praga-Północ ul. Ząbkowska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Ząbkowska

    • 1 680 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow.14 m2 na 2 piętrze w klimatycznej kamienicy na warszawskiej Pradze Północ w okolicach Galerii Wileńskiej, poleca Agencja N...