• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Działki Suskowolskie
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Warszawa Praga-Północ

(114)
  • Lokal Warszawa Praga-Północ ul. Targowa

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Targowa

    • 3 107 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 53,58 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Północ ,w okolicach ul. Targowej poleca Agencja Nieruchomości Propert...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Praga-Północ ul. Targowa

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Targowa

    • 1 139 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow. 19,64 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach ul. Targowej, poleca Agencja Nieruchomo...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Północ ul. Wojciecha Gersona

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Gersona

    • 7 100 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    4 pokoje | 109 m² | Kamienica | Kominek | Praga-Północ, ul. GersonaDo wynajęcia jasne, przestronne i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 109 m², usytuowane na 2. piętr...

  • Lokal Warszawa Praga-Północ ul. rondo Stefana Starzyńskiego

    Warszawa » Praga-Północ » rondo Rondo Stefana Starzyńskiego

    • 1 421 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 21,20 m2 na 1 piętrze biurowca na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach Ronda Starzyńskiego, poleca Property Office (tel. [tel], ma...

  • Lokal Warszawa Praga-Północ ul. Białostocka

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Białostocka

    • 7 418 € cena
    • 401 m2 powierzchnia
    • 19 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 401 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach ul. Białostockiej. poleca Agencja Nieruchomości Prop...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Północ ul. Wiosenna

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Wiosenna

    • 555 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Oferuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37m2, położone przy ulicy Wiosennej na warszawskiej Pradze Północ. Lokal znajduje się na 5-tym piętrze 10-kondygnacyjnego b...

  • Lokal Warszawa Praga-Północ ul. Białostocka

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Białostocka

    • 14 818 € cena
    • 801 m2 powierzchnia
    • 19 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 801 m2 na4 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach ul. Białostockiej. poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Północ ul. Wołomińska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Wołomińska

    • 430 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 14 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży kawalerki położonej w dynamicznie rozwijającej się części Pragi-Północ przy ulicy Wo...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Północ ul. Jagiellońska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Jagiellońska

    • 3 400 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Oferuję na wynajem całkowicie nowe, 2-pokojowe mieszkanie usytuowane w nowoczesnym budynku na prestiżowym osiedlu Bulwary Praskie. Lokal znajduje się na warszawskiej Pradze, w bezp...

  • Lokal Warszawa Praga-Północ ul. Targowa

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Targowa

    • 1 101 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow. 18,99 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach ul. Targowej, poleca Agencja Nieruchomo...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Północ ul. Wileńska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Wileńska

    • 3 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do wynajęcia nowoczesna kawalerka o powierzchni 32 m², położona w świetnie skomunikowanej części Warszawy - Praga, okolice Dworca Wileńskiego.Mieszkanie składa się z:- przestronneg...

  • Lokal Warszawa Praga-Północ ul. Białostocka

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Białostocka

    • 1 100 zł cena
    • 4 m2 powierzchnia
    • 275 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biurko w coworkingu na warszawskiej Pradze Północ, w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Białostockiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (te...

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Północ, Szmulki rynek pierwotny ul. Otw...

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Otwocka

    • 629 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 19 657 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Oferuję na sprzedaż komfortową kawalerkę o powierzchni 31,87 m², położoną przy ulicy Otwockiej w Praga-Północ w Warszawa. Lokal usytuowany jest na 4. piętrze w czteropiętrowym budy...

  • Lokal Warszawa Praga-Północ ul. Białostocka

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Białostocka

    • 1 220 zł cena
    • 7 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 1-2 osób w nowoczesnym biurowcu na Pradze Północ, w okolicach ul. Białostockiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel....

  • Lokal Warszawa Praga-Północ ul. Białostocka

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Białostocka

    • 43 920 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 310 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 36 osób w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach ul. Białostockiej, poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal Warszawa Praga-Północ ul. Białostocka

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Białostocka

    • 31 720 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 305 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 26 osób w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach ul. Białostockiej, poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal Warszawa Praga-Północ ul. Białostocka

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Białostocka

    • 32 940 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 308 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 27 osób w nowoczesnym biurowcu na Pradze Północ, w okolicach ul. Białostockiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel....

  • Lokal Warszawa Praga-Północ ul. Białostocka

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Białostocka

    • 10 980 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 297 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 9 osób w nowoczesnym biurowcu na Pradze Północ, w okolicach ul. Białostockiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [...

  • Lokal Warszawa Praga-Północ ul. Białostocka

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Białostocka

    • 10 980 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 289 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Warszawa Praga-Północ ul. Białostocka

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Białostocka

    • 1 220 zł cena
    • 8 m2 powierzchnia
    • 153 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż