• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Łomianki +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Łomiankami

(6 981)
  • Lokal użytkowy Warszawa Wola, rondo Organizacji Narodów Zjednoczonych

    Nowe

    Lokal użytkowy Warszawa Wola, rondo Organizacji Narodów Zjednoczo...

    Warszawa

    • 40 550 zł cena
    • 489 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowane biuro o pow. 489 m2 na 7 piętrze biurowca w Śródmieściu, w okolicach Ronda ONZ, na warszawskiej Woli. poleca Agencja Nieruchomości Property O...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Zgoda

    Nowe

    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Zgoda

    Warszawa

    • 68 144 zł cena
    • 641 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.667 m2 na parterze w budynku biurowym w okolicach ul. Zgoda, w samym centrum Warszawy. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (te...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Filtrowa

    Nowe

    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Filtrowa

    Warszawa

    • 69 229 zł cena
    • 880 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: atrakcyjny lokal biurowy o pow. 880 m2 na 2 piętrze budynku biurowego w Śródmieściu, w okolicach ul. Filtrowej. poleca Agencja Nieruchomości Property Offic...

  • 3 POKOJE Z DWOMA BALKONAMI!

    Nowe

    3 POKOJE Z DWOMA BALKONAMI!

    Warszawa

    • 744 046 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 17 304 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie przy parku Kombatantów blisko PKP Stare Włochy! Kamienica z 1938 roku w trakcie kompleksowego remontu. Zakończenie prac III kw 2026r. Trzypokojowe mieszkanie z dwoma ba...

  • Recepcja ,dostęp 24h ,obiekt pofabryczny ,wys3,5m

    Nowe

    Recepcja ,dostęp 24h ,obiekt pofabryczny ,wys3,5m

    Warszawa

    • 7 379 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał [tel] . Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji . Do wynajęcia powierzchnia biurowa ok 94 m 2 na terenie Dolnego Mokotowa, w rejonie ulicy Belwederskiej...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Konstruktorska

    Nowe

    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Konstruktorska

    Warszawa

    • 164 937 zł cena
    • 2 675 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 2675m2 do wynajęcia na warszawskim Mokotowie, na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Konstruktorskiej, poleca Agencja Ni...

  • Nad dachami Ursynowa - loft 91 m2, metro M1 Kabaty

    Nowe

    Nad dachami Ursynowa - loft 91 m2, metro M1 Kabaty

    Warszawa

    • 1 590 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 17 473 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCYCH (OFERTA 0%)! Istnieją mieszkania, o których powiedzieć możemy, iż są OK, ale i takie, w których od pierwszej chwili czuć to coś, co sprawia, że aż chce...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Filtrowa

    Nowe

    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Filtrowa

    Warszawa

    • 111 867 zł cena
    • 1 422 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: atrakcyjny lokal biurowy o pow. 1422 m2 na 2 piętrze budynku biurowego w Śródmieściu, w okolicach ul. Filtrowej. poleca Agencja Nieruchomości Property Offi...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Filtrowa

    Nowe

    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Filtrowa

    Warszawa

    • 170 240 zł cena
    • 2 164 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: atrakcyjny lokal biurowy o pow. 2164 m2 na 3 piętrze budynku biurowego w Śródmieściu, w okolicach ul. Filtrowej. poleca Agencja Nieruchomości Property Offi...

  • 2 POKOJE BLISKO PARKU!

    Nowe

    2 POKOJE BLISKO PARKU!

    Warszawa

    • 419 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 19 046 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie przy parku Kombatantów blisko PKP Stare Włochy! Kamienica z 1938 roku w trakcie kompleksowego remontu. Zakończenie prac III kw.2026r ROZKŁAD MIESZKANIA Oryginalne i z...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Domaniewska

    Nowe

    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Domaniewska

    Warszawa

    • 163 483 zł cena
    • 2 563 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 2563 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Domaniewskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Domaniewska

    Nowe

    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Domaniewska

    Warszawa

    • 55 174 zł cena
    • 865 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 865m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Domaniewskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Of...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Zgoda

    Nowe

    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Zgoda

    Warszawa

    • 75 471 zł cena
    • 816 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.816 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym w okolicach ul. Zgoda, w samym centrum Warszawy. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (t...

  • Dom Jachranka gm. Serock,

    Nowe

    Dom Jachranka gm. Serock,

    Jachranka

    • 975 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 8 706 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz domu w cichym spokojnym miejscu w otoczeniu przyrody - ta oferta spełnia takie oczekiwania. Na sprzedaż uroczy domek z dużym garażem wybudowany w technologii kanadyjskiej....

  • Działka budowlana Jachranka gm. Serock,

    Nowe

    Działka budowlana Jachranka gm. Serock,

    Jachranka

    • 975 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 390 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż duża działka budowlana w podwarszawskiej miejscowości wypoczynkowej Jachranka w pobliżu Zalewu Zegrzyńskiego. Teren płaski, działka ogrodzona, zagospodarowana. Na dział...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Zgoda

    Nowe

    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Zgoda

    Warszawa

    • 92 579 zł cena
    • 1 001 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.1001 m2 na poziomie - 1 w budynku biurowym w okolicach ul. Zgoda, w samym centrum Warszawy. poleca Agencja Nieruchomości Property Offic...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Filtrowa

    Nowe

    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Filtrowa

    Warszawa

    • 30 995 zł cena
    • 394 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o powierzchni 394 m2 na 8 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Filtrowej, poleca Agencja Nieruchomości...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Filtrowa

    Nowe

    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Filtrowa

    Warszawa

    • 69 071 zł cena
    • 878 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-biurowy o powierzchni 878 m2 na 1 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Filtrowej, poleca Agencja Nieru...

Nowe

Warszawa

    • 21 619 zł cena
    • 274 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 274,82 m2 na 3 piętrze eleganckiego biurowca w okolicach Ronda ONZ, na warszawskiej Woli. poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Jutrzenki

    Nowe

    Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Jutrzenki

    Warszawa

    • 54 949 zł cena
    • 923 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 923 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskich Włochach, w OKOLICACH ul. Jutrzenki. poleca Agencja Nieruchomości Property Offic...